Rozmowy serwera Etolin

  • Abstrahując od waszych [ciach] burzy, jakie były pytania na OX czy jakiś uprzejmy obywatel/obywatelka poszedł/szła? XD


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne treści.

  • nie sądzicie ze tych koscianek za duzo leci?
    przy częstotliwości 5h zadym miesiecznie to przecietny janusz bedzie mial kosci na 3 lata po dzisiejszym dniu xd
    a "topka" to chyba do konca gry

  • ci ktorzy beda polegac na kosciach to beda tymi co beda lapac rekordy :D to mi sie podoba

  • nie sądzicie ze tych koscianek za duzo leci?
    przy częstotliwości 5h zadym miesiecznie to przecietny janusz bedzie mial kosci na 3 lata po dzisiejszym dniu xd
    a "topka" to chyba do konca gry

    No tak, będzie miał :P Ale czy to źle? Tyle lat kościanki dla wielu osób były niedostępne, lub oszczędzane jak... ;P na metku jest coraz LEPIEJ, to chociaż sobie poklikamy bez obaw, że kościanka tylko na 2 godziny XD


    A nawet więcej! Teraz to ten Janusz będzie je używał w wielkim cudzysłowiu "jak potki", bo kto chciał to sobie kupił zapas skrzynek, a na rynku też pewnie ich nie braknie zbyt szybko. Jednak też warto zwrócić uwagę na to, że mimo wszystko nie każdy sobie mógł na taki niespodziewany wydatek pozwolić, bo chyba nikt się nie spodziewał, że aż tak miłą niespodzianką będzie otwieranie tych szkat :D


    METIN2.TR <3


    mspMcKi.jpg
    Fake happiness is still the worst sadness.

  • No tak, będzie miał :P Ale czy to źle? Tyle lat kościanki dla wielu osób były niedostępne, lub oszczędzane jak... ;p na metku jest coraz LEPIEJ, to chociaż sobie poklikamy bez obaw, że kościanka tylko na 2 godziny XD
    A nawet więcej! Teraz to ten Janusz będzie je używał w wielkim cudzysłowiu "jak potki", bo kto chciał to sobie kupił zapas skrzynek, a na rynku też pewnie ich nie braknie zbyt szybko. Jednak też warto zwrócić uwagę na to, że mimo wszystko nie każdy sobie mógł na taki niespodziewany wydatek pozwolić, bo chyba nikt się nie spodziewał, że aż tak miłą niespodzianką będzie otwieranie tych szkat :D


    METIN2.TR <3

    Osobiście nic nie mam przeciwko, jednak wyznaję inną zasadę. Kostiumy lizaki, kościanki, przemijają, więc inwestuję w trwałe przedmioty (Fantasmagorie). Ale oczywiście napinaczom przyda się taki kopniak do nakręcenia kilku filmików po 5 min, mających na celu kogoś ośmieszyć, jednak ni jak będzie się to miało do rzeczywistości. Teraz o dymy będzie ciężko, tylko shoty

  • Osobiście nic nie mam przeciwko, jednak wyznaję inną zasadę. Kostiumy lizaki, kościanki, przemijają, więc inwestuję w trwałe przedmioty (Fantasmagorie). Ale oczywiście napinaczom przyda się taki kopniak do nakręcenia kilku filmików po 5 min, mających na celu kogoś ośmieszyć, jednak ni jak będzie się to miało do rzeczywistości. Teraz o dymy będzie ciężko, tylko shoty

    Wszystko przemija, te trwałe przedmioty kiedyś również przeminą, bo nic nie będzie wiecznie funkcjonować ;)


    Do sedna, to jednak mi się wydaje, że wszyscy bijący się, czy też oglądający zadymki, są świadomi tego w jaką stronę to zmierza... ja osobiście tego nie traktuję jako "kopniak do nakręcenia filmików", tylko poniekąd nadal unikatowy dodatek do konta, nawet jeśli bym miała z niego nie korzystać zbyt często (bo nie mam aktualnie okazji), to fajnie kościanki mieć, tak po prostu, do kolekcji. Nie mówiąc już o atakach i obronach, które na zadymach czasem szły... jak błogo hihi. :D Tak czy siak wiele osób, które miały możliwość wylosowania kościanek to już je mieli przed tymi skrzyniami ;p


    Ale jakby to komuś dawało takiego wielkiego kopa, żeby pokazać moc na filmie to mogę podłożyć szamankę do rekordów XD


    mspMcKi.jpg
    Fake happiness is still the worst sadness.

  • Te "trwałe przedmioty" w które to inwestujesz, niestety ale też posiadają swój termin ważności. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka jest on niewidoczny.


    Upadek gry metin2 = przedmioty tracą ważność.

    GG:54784178

  • Osobiście nic nie mam przeciwko, jednak wyznaję inną zasadę. Kostiumy lizaki, kościanki, przemijają, więc inwestuję w trwałe przedmioty (Fantasmagorie). Ale oczywiście napinaczom przyda się taki kopniak do nakręcenia kilku filmików po 5 min, mających na celu kogoś ośmieszyć, jednak ni jak będzie się to miało do rzeczywistości. Teraz o dymy będzie ciężko, tylko shoty

    Powiem Ci bardzo mądre podejście.

  • Pomimo że niezły z cb "kameleon" a cały post to ironia to i tak Ci się udało :thumbup:

    ja ci szczerze powiem że jesteś chopak na opak (albo ja jestem chopak na opak) bo gdy piszę sakrazmem to podchodzisz na poważnie, a gdy napiszę na poważnie to myślisz ze to sarkazm dziwna sytuacja powiem ci ja.

  • Jak dla mnie @Mleeko ma rację, dlatego że kościańki to aktualnie nie jest nic ciężko uchwytnego więc dużo ich obecność naprawdę nie zmieni. I jeśli ktoś będzie chciał nagrać sobie filmik to to zrobi, to wybór tej osoby, motywacja jest to najczęściej że dość dobrze na dymie stała postać, i samo to jaki był jego przebieg. Poza tym Metin się skończy za pewne nie bawem a filmy na pamiątkę będą, jak to powiedział pewien "mędrzec" "non omnis moriar" ;)


    Poza tym to nie kościańki są wyznacznikiem bycia koxem tylko dmg bez WSZELKICH dopalaczy typu pety, szarfa, alchemia, dłoni przebicia, krytyka, rosek. Jeśli ktoś wykręci bez tego wszystkiego dmg pokoju 30k w ubrana postać pokroju swojego lvl to wielki szacunek dla tej osoby


    I od razu do hejterów, którzy by mi to pisali jaki lamus czy jak kto woli mix jestem , mam szarfę 24% z feniksem 9 2x lud, perf Bashdosa, berek 12 ;) i alcha nie powiem że zła, więc nie tak że wyje nie mając pojęcia z czym to się je ;)

    Edited 2 times, last by Helio ().

  • okolo 80 czerwonych skrzynek- chyba jedna z lepszych ofert IS, szkoda tylko że jak już poleciały kolce itd to już nie za bardzo chciały dropnąć


    Tylko tyle na defa miałeś? :D Ja nwm ile z 1200 sm to z 10/12 na defa, 2 wartość zero umy ;:p<X<X<X

  • Pokazuję Ci jakie są konsekwencje szczekania do wszystkich i braku pokory.Jak to było?
    WYJ

    nom masz racje ide plakac bo zaczeli juz nawet nagrywac filmy na mnie jak stoje na afk ;((;((;((;((

  • Jak dla mnie @Mleeko ma rację, dlatego że kościańki to aktualnie nie jest nic ciężko uchwytnego więc dużo ich obecność naprawdę nie zmieni. I jeśli ktoś będzie chciał nagrać sobie filmik to to zrobi, to wybór tej osoby, motywacja jest to najczęściej że dość dobrze na dymie stała postać, i samo to jaki był jego przebieg. Poza tym Metin się skończy za pewne nie bawem a filmy na pamiątkę będą, jak to powiedział pewien "mędrzec" "non omnis moriar" ;)


    Poza tym to nie kościańki są wyznacznikiem bycia koxem tylko dmg bez wszelkich dopalaczy typu pety, szarfa, alchemia, dłoni przebicia, krytyka, rosek. Jeśli ktoś wykręci bez tego wszystkiego dmg pokoju 30k w ubrana postać pokroju swojego lvl to wielki szacunek dla tej osoby


    I od razu do hejterów, którzy by mi to pisali jaki lamus czy jak kto woli mix jestem , mam szarfę 24% z feniksem 9 2x lud, perf Bashdosa, berek 12 ;) i alcha nie powiem że zła, więc nie tak że wyje nie mając pojęcia z czym to się je ;)

    bez odpalu na 100lv jak będziesz bił w postac z Full odpalam ze 100lv to uderzysz 0 ze skilla.

    turboo ~105lv~ ~OFF~
    reinless ~105lv~ ~OFF~

  • Tak pisałaś w ubrana postać.... aktualnie kostiumy stanowią nieodłączną część eq. Druga sprawa alchemia od dawna jest wyznacznikiem dobrej postaci. Kolejna sprawa, to nawet z sama alchemia bez kostiumów w dobrze ubrana postać wątpię byś walnął 10k. W ta sama postać bez alchemii jak ubierz na 100lv 40 Na umy do tego peta i 60 abs, to nawet bez alchemii ciezko zebys walnal 10k xd

    turboo ~105lv~ ~OFF~
    reinless ~105lv~ ~OFF~

  • Walnąłem 36.5k z wira w LIKANA bez zbrojki który mial małpę i troche abs na miecze ;) mogę Ci wrzucić scr na PW ;) poza tym czytaj proszę ze zrozumieniem. Pisałem bez tych wszystkich pierdół. Które są miłym gratisem typu kostiumy nakładki i wyżej wymieniona reszta :D