Posts by MrNobody

    Ja może, żeby wszystkim w główkach rozjaśnić coś napiszę, bo widzę mów do słupa słup nioo.. sobie proszę samemu dokończyć ¯\_(ツ)_/¯


    Ale podasz tego TS?
    A nóż może nie będziesz musiała sama wychodzić na dwór XSD
    Ale nie myśl że za inwestora będę robił :miffy:

    Cykad, ale zmieniłbyś chociaż styl pisowni, budowanie zdań, czy walenie byków tak, żeby się nie połapać, że @MaSensi i @MrNobody to jedna i ta sama osoba. :whistling:

    Ubliżasz Ascco. Z pewnością by dostrzegł takie nadużycia. A co do koleżanki jakby nie patrzeć to ja jestem na górze xd (wytłumaczę ci to na next sobótkach, tytoniakach lub chmielakach ) Pozdrawiam :P

    Więcej cierpliwości "Rudy przyjacielu"(Rudy odnosi się do koloru nie miałem na celu nikomu ubliżyć ) co ma pływać to wypłynie dajmy panią szanse :P
    (ortografii się nie czepiam sam mam problemy xd)


    @Naksen wyłapywanie literówek jest słabe. Ktoś pisze szybko pod wpływem emocji i może coś umknąć każdemu nawet takiemu mistrzowi poprawnej pisowni jak ty. Czepianie się literówek jest dobre dla ludzi, którzy w zakresie jakiejś sprawy nie mają nic do powiedzenia, a czekają tylko na przy klask. Dodatkowo nie każdy ma możliwość edytowania wiadomości i nie może poprawić swojego błędu.

    Otóż to. Cóż bym począł jakby nie edycja :P

    Skoro nic nie bijecie w wilka to w BM na ochronce z 2k nikt od nich nie wyjdzie


    Ja tego nie neguje, ale odrobina klasy by sie każdemu przydała. To smutne, ze mając przewagę logujesz rozproszkę, o zbijaniu shopów nie będę pisać bo to już dno totalne. Przypomina mi się Andros, pewna gildia też tak kozakowała, "umilała" grę innym, aż w końcu zostali sami na polu walki i tyle z gry w metka. Pozdrawiam

    A to że biją w 4 czy 6 to mnie tylko bawi że do zbicia bossa jest niezbędnych aż 6 Bogów.
    Bóg bogowi nie równy
    Rozpro traktuj jak naturalną rzecz, lub po prostu nawet nie odpalaj ochronki


    "Rudy " ten z kolegami to co w niedziele dym?


    no fakt dym weryfikuje

    Czy przy tej weryfikacji pozostajemy :rofl:

    Moderator Ascoran:
    Usunąłem link.

    Siemka wszystkim. Mam nadzieję że wypoczęci :P
    Cieszę się ze pomimo mojej nieobecności były tu osoby które prostowały myśli co niektórym.
    Jednak Adwokatów nie potrzebuję.
    A i nie byłbym sobą jak bym nie dodał dodał czegoś od siebie
    Często piszecie o DMG no to ode mnie coś stylu Aty "Lekcja Pokory" lub jak kto woli "WYJCIE"
    Ata Na dymie


    No i ata Po dymie XD

    42s mam nadzieję że za kobiety się nie bierzesz :P


    No i HIT DMG TOP 1 ARCHERA


    10w było w puli za 5 cyfrową liczę przykro mi Oblaliście :/




    Materiału macie na cały tydzień zalecam dokupić paletę chusteczek + maści na hemoroidy
    Miłego :thumbsup:

    A to nie przypadkiem dzwon uwierzył w super tożsamość "nowej" dziewczyny na 4um?xD
    Kto wyszedł na dzbana?

    Raczej nie bardzo. Pierwszego dnia jak się pojawiło "to coś" widać było że coś jest na rzeczy. Konto świeże ledwo założone, dawno nie x lat grała i szuka osoby do wprowadzania w sytuację na serwie xd. Od pierwszego postu zaangażowana w spory pomiędzy użytkownikami szuka przylepca i wypytuje o afery (piękny awatar zaproszenia na gg/ts) . Faktem było że osoba nie jest kim za kogo się podaje. Pierwszego dnia Don zapytał mnie co o tym czymś sądzę (podałem swe podejrzenia podstawki Irre) I zaleciłem pozwolić się jej rozwinąć i czekać na sprzeczne informacje (które już w pierwszych dniach się pojawiały).
    To Co TS 8) ?

    Reprezentuję DonDzwona, wszelkie sprawy proszę konsultować za moim pośrednictwem
    Na ts otrzymałaś Zaproszenie jestem zaznajomiony z całą sprawą.
    Jeśli chcesz coś wyjaśniać zapraszam, jeśli nie to zamilcz.

    BlueEveCiekawe dlaczego ta cała afera tak wiele dla Cb znaczy ? :huh: A wróć, bo w sporej części Ciebie dotyczy :saint: I stawia w lekko nie korzystnym świetle. Nie rozumie tylko czemu w kółko odświeżasz temat napiszesz swoje, a gdy ktoś wyraża inny pogląd odnośnie powyższej sytuacji apelujesz o zakończenie dyskusji nie dając wypowiedzieć się obronie. Jeśli chcesz możemy przeanalizować krok po kroku całą aferę z zaznaczeniem jednego jak i drugie punktu widzenia, a na koniec wyciągnie się wnioski. Jeśli z kolei masz zamiar pluć na innych a przed konfrontacją uciekać to lepiej się wyloguj.

    Bardzo obiektywnie rzecz biorą doszło do sytuacji w których nie ma dymów. Eq klasowe idzie w górę a ludzie nagrywają jak biją innych na AFKA i robią ss swojego potężnego DMG (głównych postaci się już nie loguje bo nuż się nagra jak ktoś mnie uderzy a nie będę w full EQ bez ataków medalu obrony (przykładem jest Aata, Demon, Ariax)). A posty spotykają się z ślepym przyklaskiem osób z obu stron barykady.
    Bardzo mi miło się czyta posty (pw) np Eliś, Oczów, Aniela Dulska (aphro) płacze osób z iree. Ale już mnie to nie kręci jak kiedyś.


    elo jakies dymy dzisiaj ? xd

    Tak dymy zapraszam Chunjo lub red, wchodzicie?
    [ciach]


    @BlueEve „chciałam poznać wersje od strony, która zawiniła”, co? XD Przepraszam bardzo, ale cała afera „dzwonowa” to jedynie konsekwencja obłudy, którą większość osób tutaj reprezentuje. Znaczna część osób w grze czy na forum udaje takich milusich, kochanych, blabla, w każdym razie - porzygać się można z tej poprawności politycznej, a cała afera pokazała jakie naprawdę jest to całe towarzystwo, a raczej społeczność metina XD Udajecie jak to się lubicie, jacy to wy dobrzy nie jesteście, a za plecami widać jakie cyrki się wyprawiają, skoro wszystkie informacje, który napływały do kryndora były od serdecznego „przyjaciela” owych Pań, ale przecież tylko jedna strona jest zła bo nie jest wam na rękę jaka jest prawda. Bronicie złodziejek/złodziei/kłamców/dwulicowców bo skoro przeprosili to na pewno (!) się zmienili i już są aniołkami. Ziew. Co zabawniejsze, zadajecie się z osobami, które w realnym życiu mają żony/mężów, a w grze bawią się z innymi wysyłając swoje intymne zdjęcia, czy inne bzdety - co więcej, gdyby ktoś to ujawnił to zaraz byłby naskok na osobę, która to ujawniła bo jak ona mogła pokazać, ze ktoś zachowuje się podle?! Co za świnia! Weźcie wy się naprawdę zastanówcie co wy w ogóle robicie, bo dla mnie większym cyrkiem jest wasza hipokryzja w obronie gorszych osób, które zgrywają teraz niewiniątka XD Afera dzwonowa to chyba najlepsze co mogło się przydarzyć, bo jedynie zweryfikowała jak zakłamane i głupie jest społeczeństwo :thumbsup:

    Rzeczowy post. Jednak znając życie i odbiorcy go nie zrozumieją albo ignorują i wciąż będą powtarzać swoje jak mantre.
    Aphro i tak CI napisze że ona nie winna bo ona tylko lezała :pillepalle:
    A że jak to ujeła ma "Krzywy ryj" to jeszcze należy jej się współczucie :pocieszacz:


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem offtop.

    Alpro Bogini <3


    Właśnie, no to miłego wycia mafio!
    Siemanko!

    Wy to jesteście ewenementy :pillepalle:
    To ja już nie będę pytał jakie ty (Aphro) robiłaś przysługi Burakowi :buziak:



    Z tego co czytam rak chyba już cię dopadł zalecam Elektroencefalografia (EEG) (na pewno coś wyjdzie)

    MrNobody, no wiele rzeczy, które napisałeś na mój temat to prawda, bo są tam rzeczy, które sam udostępniłem w profilu lub w swojej prezentacji na forum.


    Masz też tam kilka fejków, które oczywiście są w mniejszości. Nie wiem skąd, może mam fanów co mi profile zakładają na innych portalach i tam wpisują te dyrdymały jak to, że jestem VIKING. :)

    XD
    Admin niewiarygodny? znajdę na to paragraf i zostanę Nowym Adminem (te bajki sobie już daruj lepiej obaczaj co Ci na FB wysłałem)
    Podpuscić i zerżnąć :P

    Profesja: Archer
    Urodzony: 17.03.1992
    Status: wolny
    Pochodzenie : Lubelskie
    Zainteresowani: Jazda rowerem, dobra muzyka, siatkówka, ratownictwo medyczne.
    Wykształcenie: ekonomia rachunkowość, ratownictwo
    Orientacja: ... xd
    Praca: Dyktator w pikselach
    Edit
    Bym zapomniał Imię nosi
    Imię jego to Rober/ Potomek Potężnego Vikinga czy może Shooxer ? XD
    Możesz dopisać sobie do CV/lub do kącik -a matrymonialnego
    Profilowe mogę podesłać byś nibył taki sztywniak :P



    hehe pomyliles sie:
    „Pozdrawiam
    AscoranIcK“

    Ariscan /ArixanBogiem
    Ascran
    i=o
    Ascoran
    Ascoran =ArixanBogiem ?

    Śmiej się, ale w Krakowie nie wiedzą jak wygląda i smakuje prawdziwy cebularz ;d Jakiś syf tutaj tylko sprzedają, a w domu? pycha

    Typie. Od 6 rano stałem i czekałem na busika aż mi świeżego cebulaka dowiezie , a ja go w domu masłem posmaruje i skonsumuję xd