Posts by Helio

    @Pochmurka pięknie napisane. (..) to są zbyt zawzięte, chore z nienawiści osoby, które nigdy nie przyznają się do błędu i dalej będą brnąc w tym swoim absurdzie, który tworzą na każdym kroku.

    Tylko zauważ, że nikt z Nas nigdzie nie napisał do Was per "jesteś tępy " czy też coś innego w tym stylu. Tworzymy absurdy? Naprawdę mam propozycje. Głową w mur. Na dobre Wam to wyjdzie xD


    Pochmurko, jak ty cos napiszesz, to od razu dzień staje sie mniej pochmurny. Uwazaj bo zaraz zazdrosnice się zleca ;)
    Uczcie się drogie panie, bo pani pochmurka to kobieta pelna klasy, wdzięku i gracji.


    No niestety kompletnie się nie spodziewalem spisku BlueEve, a w szczegolnosci nie po tym jak 1 dnia naszej rozmowy sie wygadala przypadkowo i zglosilem ja do supportu za multikonto, mam nadzieje ze żaden screen nie zostanie wyslany bo to będzie mój koniec xddd

    wracamy do punktu wyjścia. "Eve wspaniała z wdziękiem klasą " teraz ktoś inny. Powtarzasz się, zalecam Ponad wszystko tą wizytę u psychiatry. Poza tym. Screeny będą w swoim czasie :) Lecę do pracy, szkoda mi czasu na Was essa :D

    Nie rozumiem - koleś został naprawdę sromotnie wyjaśniony, i zostanie jak było pisane screeny będą wrzucane. Wypowiada się o innych ludziach, że "są tępi " więc ma pogardę do ludzi jak widać UP, a i tak mimo to dalej pokemony stoją. Powinieneś zostać politykiem z takimi umiejętnościami manipulowania wypowiedzią, czy manipulowania "wyborcami ", chociaż lepiej nie.. Bo jak ktoś taki miałby robić ludziom sieke z mózgu, to Zrobiłaby nam się tu druga Korea Północna.

    uhuhuhu, po 2 miesiącach nareszcie skapneliście się że piszecie w kółko o 44lvl, no, no, nie sądziłem że tak szybko wam to pójdzie. Moje gratulacje :thumbup::thumbup::thumbup:
    Może i wiecie kim jest "kryndor", ale moja główna postać wciąż pozostaje zagadką i coś mi się zdaje, że nie za szybko wam zdradzę rozwiązanie tej zagadki 8)8)8)

    i w tym celu Wstawie screena, nie bój się ;) Odpowiednie osoby już go mają, więc w zasadzie DonDzwonie mamy Twoją "główna postać ", przy czym nicku jeszcze nie przytoczę. Będzie odpowiedni czas, to to zrobię.Zapewniam

    Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż twoich postów nie lajkuje nikt znaczący na forum jak i w grze.
    Szkoda, nonamie. :) Chętnie bym się pośmiał z twoich głupich, pozbawionych sensu postów.

    Nikt znaczący = członkowie Mafii i Michu.
    [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem spam.

    Wybacz mogę Cie urazić

    Easy. Widzę oznake szacunku z Twojej strony, toteż szanuje do momentu. Szacunek = Szacunek

    Przeczytaj post DonDzwona spójrz na sytuacje z jego perspektywy następnie owych pań i odpowiedz sobie na kilka pytań.
    Czego oczekiwały panie
    Tylko czy taka jest prawda?
    Cze te miłe panie nie zakładają masek? Czy ucieczka od rzeczywistość nie pogłębia jedynie ich problemu?

    Ogólnie dłużej analizowałem Twojego posta. Naprawdę dłużej, nie 15min czy godzinę. Także możesz się czuć naprawdę szanowany bo poświęciłem osobisty czas, a to tylko forum nie, więc nie musiałem :D Wracając do tematu. Starałem się spojrzeć na sytuację z jego perspektywy, bo wiadomo kultura oraz dobre maniery nakazują spojrzeć na sytuację z jednej jak i drugiej strony konfliktu. Spojrzałem, Ale jednocześnie.. nie mogłem znaleźć racjonalnego wytłumaczenia do zachowania dona. Wiadomości z @Aata... nie Atta jak mu to coś stoi XD ?
    [ciach]


    Ewentualnie jak nie ta potrzeba, to może Don ma tyle kompleksów, że leczy je bawiąc się w jak to nazwałeś fikcyjnym świecie, który jest dla niego pewnym rodzajem odskoczni?


    Trochę hipokryzja. Obrażać dziewczyny od "wagii ciężkiej" jednocześnie będąc jej przedstawicielem. Co więcej? Wagę można zmienić. Brak mózgu jest nie odwracalną zmianą.


    Perspektywa przeciwną zaprezentował DonDzwon (Don odwrócił sytuację i zagrał na ich emocjach).

    czekaj jak to szło?

    Czy takie kokietowanie po jest ok nawet w fikcji? Granie na uczuciach innych?

    wydaje mi się że sam odpowiedziałeś sobie na powyższe pytanie :D


    Wszystkim przed wydaniem osądu zalecam podejście, postawienia się w sytuacji drugiej osoby i opowiedzenia sb na pytanie a jak ja bym się zachował ?

    jak bym się zachował?
    Zacznijmy od tego, że nie wyrywałbym pół serwera, po czym nie pisał że "no zakochują się we mnie koleżanki" bywa XD mówisz o bawieniu się emocjami? A tak naprawdę Kryndorek czerpie z tego większą przyjemność, niż którakolwiek z przedstawicielek płci pięknej, które padły jego ofiarą. Ale widocznie mało znasz te piękne kobiety ;)


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny zwrot.

    Z góry przepraszam PEWNĄ OSOBĘ

    No cóż (...) kąsając naszą reputację gildii z powodu FEJKOWYCH screenów. A nie muszę mówić, że członkowie IRRE wiedizeli, że screeny były przedawnione, nieaktualne

    Jakich jakich screenów? XDD Przedawnionych w twoim przypadku? Fake'owych? Nieaktualnych? Rozumiem [ciach] u Kryndora jest zamknięty i nie kontynuujesz Działalności? XD


    [ciach]


    @Celtycki-Dzik szczerze ty to jesteś noobek nie warty uwagi :):P

    szczerze to padałeś jak pies od mojego bodziaka. Marny 95lvl bodziaka. Od niej to pewnie na skilla. Więc użyje legendarnego (to nie hejt) WYJ MIXIE :D


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne treści.

    Mam pytanie do doświadczonych meleykowiczów :P

    Jak szarfa to..

    • 25% zodiak Sr 40+ +9?
    • 25% cyjanit łuk

    PS. Z góry dziękuję za odpowiedź. :mkay:

    Oo to pewnie z @Helio siedział na zajęciach xDD

    co Ty tam szczekasz na mnie [ciach]? Szanowałem Cię do tego momentu. Teraz nie mam do Ciebie już nic stary, nawet szacunku. Essa


    PS. Klasycznie jak to w 3odzie - brak szacunku i dobrych manier w stosunku do dobrych znajomych. :)


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne wyrażenie.

    dziś się nie udało, osoby z shinso chciały brać udział w turnieju pvp o20.30 a i tak na zadymie tylko nameczaner i aphro.


    coraz gorzej z etolinem

    Sory, ale miałem trochę inne rzeczy WAŻNIEJSZE w realnym życiu do załatwienia.


    Problem Demona i gildii Irre jest taki że oni tą grę traktują jako prawdziwe życie a wszyscy inni ''normalni'' gracze traktują tą grę jako zabawę i miłe spędzenie czasu.



    Proponuję żeby każdy z gildii Irre wyszedł teraz na świeże powietrze chociaż na 1h (..)..

    A Twój problem jest taki, że przelewasz flustracje oraz zazdrość do członków tej Gildii na forum. Sztuką nie jest przelewać flustracje.


    Tak naprawdę - jakbyś nie skrobał posta hejtującego Irre, to w tym czasie byłbyś w stanie zrobić jedną meleyke. A to już byłby krok do przodu w Twoim eq, funduszach i myśleniu (co do tego przynajmniej tak mi się wydaje).
    Poza tym? Nie wydaje Ci się, że skoro grają na takim poziomie na jakim grają( bo nie jest to niski poziom). Jako gildia - (całość zgranych ze sobą osób, które sobie ufają) bym powiedział, że prezentują jeden z najwyższych poziomów na serwerze na pewno.
    Co więcej? Oni mają swoje życie wiesz? XD studia, praca, rodzina. No takie pojęcia są Ci obce skoro tak zakładasz.
    Ale jednak nie mierz innych swoją miarą.

    Ciekawe jak dla kogo są najważniejszymi osobami. Churchill z Roosveltem sprzedali Polskę na Konferencji w Jałcie, temat wyczerpuje się przy tym stwierdzeniu.Polecam poczytać o Teheranie, Jałcie i Poczdamie.

    Jak dla.kogo? Królowa jest władczynią 34 państw i to nie "państewek" ale i takich ale i czegoś typu Kanada. A propo Churchilla, chodzi o to że bardzo dużo ludzi szanuję Churchilla za jego intelekt i niektóre pomysły. Poza tym propo tego posta. To tak jakby cały czas myśleć no przecież Szymborska była komunistka. Ale była a potem pisała cudowne wiersze.

    Helio skoro Ciebie tak interesuje historia to idź na studia historyczne a nie trollujesz tutaj na forum chociaż nie wiem czy byś tam długo siedział skoro w ostatnim z postów twierdzisz że Polska ostatnią bitwę to wygrała pod Grunwaldem, a teraz zaprezentuje Ci dalsze bitwy wygrane przez polaków

    Dobrze, ale w całym zestawieniu "naszej historii" jednak ilość wygranych bitew do ilości przegranych jest śmieszna.
    Np. powstanie warszawskie (oczywiście całe wydarzenie bardzo szanuję) ale przegraliśmy, że już nie mówiąc o stanie Warszawy po nim :)
    PS. Studia skończyłem 2 lata temu i nie była to historia.

    Jeszcze raz, bo Szanowna Administracja usuwa mi połowę postów. Chociaż ten miał sens.

    Helio na avatarze ma królową Elżbietę II, na dole Churchilla ale jest mało sprytny żeby się domyśleć że ''banknoty z polskimi królami'' to chodzi o polskie złotówki no ale cóż wiadomo historia innych krajów ciekawsza niż Polski co nie Helio ? :)

    no mam, za równo Królowa Elżbieta jak i Churchill, to jedne z najważniejszych osób na świecie.
    Churchill był. Królowa jest- głową 34 państw na chwilę obecną (proszę się do edukować :dash::grumble: jakie dla nie dowiarków; Łaskawie nie usuwaj tego posta, bo będzie zawierał elementy edukacyjne - Helio edukuje! . Z góry dziękuję.)
    Co więcej? W chwili jej śmierci jest nawet specjalny szyfr żeby operatorzy telefonii komórkowej nie mogli tego rozgłosić, natomiast w hymnie Wielkiej Brytanii jest zwrotka "Boże ocal Królowa" tak więc naród myśli że królowa rządzi z rąk Boga (W KTÓREGO ONI WIERZĄ - ŻEBY NIE BYŁO ZE PROPAGUJE RELIGIJNE TEMATY XDDD)
    tak więc ja Elżbietka rządzę siłami nadprzyrodzonymi i Essa.


    PS. Dziękuję za uwagę oraz życzę dalszej edukacji innym.
    Koniec lekcji pierwszej z królową Elżbietką.

    Arixan lepiej powiedz ile ''banknotów z polskimi królami'' pójdzie na kolejne dymy w redach bo wiemy że głównie wasza gildia ładuje w IS. W sumie to nawet jak Kriszna i Pogrom byli sami to ładowaliście w IS-a bo byliście tacy słabi że całą gildią nie mogliście ich pokonać :) JI JI JI JI JI :)

    od kiedy IS jest wyznacznikiem bycia królami? Nie wiem czy wiesz, ale można mieć dobrą postać nawet topową nie wydając na ten syf ani złotówki. Jest coś takiego jak kupony na SM które za pewne "gildia Irre" kupuje a nie wydaje pieniążki :D z resztą? Jesteś urzędem skarbowym że będziesz ludzi z wydatków rozliczał? XD