Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

  • Pamiętam I edycje WEG - zabawa przednia. Jeszcze za czasów MisQ. Może i skusimy się na tą edycję w nowym składzie :)
    Zresztą udało się nam na 198 zgłoszonych gildii zajść dość wysoko :D hm.... :whistling:
    Ja szczerze polecam!

  • z tym troche przesadzili ;x

    Quote

    Zbroja Hwang dla każdego zgłoszonego członka gildii na jeden miesiąc

    SNAX Z MATRIXA

  • Mimo, że nie wezmę udziału, bardzo się cieszę, że taki pomysł ponownie powstał. Wielki plus dla organizatorów. Z wielką ciekawością będę śledził Wasze poczynania xD
    Powodzenia :) ciekawe, czy "szczekacze" forumowi się zapiszą i pokażą, że ich gildia jest zjednoczona, silna, militarna... :)

  • Musze przyznać, że nagrody są naprawde bardzo konkretne :D :D udziału niestety nie wezmę, więc i wygrać ich nie moge, ale jest o co walczyć, jestem miło zaskoczony :D

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Dobra bo mam problem ta lista członków gildi:

    Quote

    Gildia może zgłosić minimalnie 5, a maksymalnie 10 członków, którzy będą brali udział w zabawie.


    to znaczy że tylko te osoby mogą brać udział w danym starciu, czy to tylko do odbioru nagród ? o co tam dokładnie chodzi w mojej gildii troche ludków jest pod jakim kontem mam ich wybierać do listy ?



    A i jeszcze: lider + 10 członków?

    Edited once, last by Goldber ().

  • Dobierz różnorodnie - każdy jest dobry w czym innym.Będziecie musieli się wykazać : dowcipem, humorem, jak również bystrością i siłą.
    Maksymalnie 10 z liderem . Jesli chodzi o odbiór nagród - mając taką chęć nagrodami możecie się podzielić z całą gildią, gdyż perły, szkatułki można przekazywać . To już zależy od Ciebie.

    Edited once, last by Oren ().

  • Szkoda, że event ten będzie dla całości, a nie kazdego serwera z osobna. (Oczywiscie, wtedy hwangi bylyby przegieciem)
    Ciekawe nagrody, zobaczymy ile gildii zdecyduje się na wzięcie udziału.

    Szamanka Smok 107 lvl :52:

  • Nagrody wyglądają kusząco :D Szkoda tylko ze nie mam jak brać udziału.

  • Lipne te nagrody... powinni dawać ulepszacze z razadora

    S26/S50

  • Lipne te nagrody... powinni dawać ulepszacze z razadora


    Nie potrafisz sie bawic to wyjdz z forum. Ja chetnie wezme udzial w tym wydarzeniu nawet jak nie bedzie nagród. Chodzi o zabawe i sprawdzenia samego siebie.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • W tej chwili zgłosiło się 18 gildii a jeszcze kilka dni do końca zapisów, będzie więcej :)
    WEG ma to do siebie, że nie tylko sila militarna gildii jest ważna, słabsza gildia tez ma szanse na wygraną.

  • Rozpoczęła się ostatnia doba zapisów.
    Kto jeszcze zwlekał niech się pospieszy bo w razie niedociągnięć w zgłoszeniu nie wystarczy czasu na poprawki ;)


    50 gildii zapisanych, czekamy na więcej!

  • Kolejny event psujący gospodarkę gry i to na maksa
    Kamole przestana byc pożadane, to samo biale perly. Jak zwykle wszystko zeby tylko zepsuc rynek w grze. Z resztą, wiadomo, ze wygra gildia, ktora ma pro elo koksow i takie same będą na podium i znów wysokie lvle dostana dodatkowa kase pomimo, ze maja zapewne jej bardzo duzo. Gracze ze srednim poziomem w gildii 70-90 nic nie osiagna a wiec znowu nagrody dla najwiekszych lvli i znowu gospodarka ucierpi. Jak dobrze, ze juz nie gram ;) Chyba pasowałoby bardziej przemyslec te nagrody, ale na co głupiemu rozum

  • Pal licho te nagrody! Liczy się dobra zabawa, jak ktoś idzie dla nagród to już widzę te spinki między graczami/gildiami/na forum. Ja startuję ze swoją gildią tylko dla zabawy, zawsze to oderwanie od rzeczywistości szarej z gry ;) Powodzenia wszystkim!

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip: