Posts by Litiuma

    Po świętach skończą się kostiumy i czapki z absem na magię a zostanie szaman z nakładka 10lud 12inta. XD Żadnej innej klasie int, siła, zr nie dają więcej niż szamanowi, u którego 12inta to prawie 10ludzi.


    Słabo ;<


    Jakie klasy porownywales? Masz na ten temat jakiekolwiek pojecie? Czy swoja opinie wyrobiles majac buffa 90 i dropa 55?

    Znikające itemy u dozorcy tego jeszcze nie było:) Dzis rano robiłem porządki przed pójściem na dt przekładam pelki do dozorcy TRACH znikła paczka (niezauwazyłem) przekladam znów i się nieda robie przetasoanie w dozorcy iiiii ? Znikły mi odłamki energii:) Pozniej w to magiczne miejsce można było wsadzic tyle odłamków ile się chcialo - wszystko znikało :P


    Filmik kończy sie uploadować :)
    Nie wrzucałem w to "magiczne miejsce" niczego innego, bo znając support raczej tego bym nie odzyskał... A co jeśli wsadziłbym tam szczeniaka? albo coś droższego ?
    Wiem, że bugów nieda się uniknąć ale, żeby itemy znikały w dozorcy ? Aż strach przekładać teraz cokolwiek przez niego bo jeszcze może nam coś zniknąć ...


    W taki sam sposob wczoraj zniknely mi krysztaly energii. ;(

    Ja chciałbym dodać, że ten bug ze zmianą stron w pasku szybkiego dostępu dalej nie został naprawiony po dzisiejszej aktualizacji. Być może trochę naiwne było moje liczenie na to, że zostanie tak szybko naprawione, ale i tak mały niesmak jest, bo bug irytujący jest. Art, kiedy możemy się spodziewać naprawy tego błędu?


    Mozliwe, ze klikasz Shift +1,2,3,4 dlatego przeskakuje Ci to na inna strone.

    Zmien swoje ustawienia i wszystko powinno byc OK.

    Naruto jeżeli wiesz coś wiecej to zawsze możesz dodać POTWIERDZONE informacje na wiki, dopisać umiejętności oraz zależności lub ciekawostki. To gracze mieli poznawać syatem i uzupełniać wiki o informacje zebrane samodzielnie. Jeżeli każdy będzie podchodził do tego jak Ty to w końcu nikt o niczym nie będzie wiedział. Zachęcam do dzielenia się informacjami poprzez samodzielne edytowanie, bądź podsłanie komuś kto ogarnia co i jak.


    P.S. zbieram info odnośnie skilli peta - nazwa księgi i jej opis. (najlepiej w postaci ssa na PW). Będę wdzięczna.

    Zaraz zacytuje jakis paragraf normalnie bo az mnie trzesie jak to czytam.
    Na przygotowanie się do eventu kazdy mial tyle samo czasu.
    Shinsoo nie ruszylo tylka ze strefy bezpieczenstwa, wiec akurat to krolestwo mialo dodatkowo jakies 15minut.
    Jinno zas wolalo stac i swiecic sie w m1, glownie gildia WOG.
    Wojna troche nudna ale przynajmniej powstale problemy techniczne przyniosly troche emocji. :w00t:
    Jezeli chodzi o zajetych graczy to kazdy ma swoje zycie i wlasne zajecia niezaleznie od wieku, wyksztalcenia czy tez tu w wirtualnym swiecie - krolestwa. Jezeli ktos potrafi sie pruc na forum i cisnac jakim to on nie jest koksem to czemu sie nie pojawil, zeby to udowodnic? Wszystko zapewne bedzie pokazane na ktoryms z filmikow szanowna "pani prawnik" to sobie zobaczysz bo zapewne aktualnie nie masz zielonego pojecia jak ta wojna wygladala a sie wypowiadasz i wkladasz po raz kolejny swoje 3 grosze.


    Pozdrawiam!

    Ja osobiście na te obrazki nie zwracam uwagi. Wydaje mi się, że pokazywanie "aktualizacji" jest dobrym wyjściem. Nie każdy wchodzi na forum, jedni wracają do gry inni ją kończą i w przypadku tych pierwszych taka szybka reklama jest dobra. Wiadomo, że coś się zmieniło.


    GDZIE TE OBIECANE LODY? NA ZIME BĘDĄ CZY CO?!




    Tak z innej paki to GG blokuje mi komputer.
    Po wyskoczeniu jednego z 1231415452513524 errorów nic nie mogę robić, co więcej nie da się go nawet wyłączyć poprzez opcję w starcie, zostaje tylko reset tzw z "palca" co powoduje utratę danych na komputerze.
    W menadżerze procesy są niewidoczne. GG dodatkowo podawaja zużycie pamięci na moim komputerze oraz blokuje niektóre gry. Tak się zastanawiam, czy jest sens jeden po drugim errorze rozwiązywać ciągle te same problemy. (oprócz tych errorow podanych na wiki wystepuja rowniez inne).

    27 metinów + 38 bossów = 0 szkat. :w00t:
    Event dla mnie już jest skończony, szkoda mi zarówno rękawicy jak i czasu. Dodam, że drop regularny z metków i bossów równie marny jak drop szkat.


    Jak ktoś jeszcze ubije +100 metinów to proszę o podanie końcowego wyniku.
    Z ogólnych obliczeń szansa na drop szkaty wynosi ~ 1,5%.


    Nadzieja umiera ostatnia! Także życzę wszystkim udanego "dropu".

    Jak 105 to trochę dużo trzeba będzie buffowi wbić. :P


    Albo grać wspólnie a nie ciągle solo. Metin miał być grą zespolową a wyszło jak wyszło. Jedynym miejscem jakiego nie da się wysolować to Straznica Nemere. Razador, azrael smoki już dawno zostały wybite w pojedynkę. (Nie licząc martwych buffow)

    Wątpię by do expa. Nikt z tworzących nie planował raczej expa na generałach, maxi maxi miał być najlepszym miejscem do wbijania levela w grze. Jak powstałaby mapa do expa, leciałby dużo lepiej niż tam, ale i tak pewno mniej niż te 5-8 bossów.


    Wolałbym coś z bossem lub metinami niż expowa mapa gdzie exp 5x mniejszy niż g2.


    A ja "wolałabym" normalne misje bo te, które są teraz współczynnik dropu itemu do misji mają chyba na minusie.
    Tez uwazam, ze nikt nie myślał o expie na generalach tworzac ta mape. Wedlug mnie przydalaby się mapa na expa ale dostępna od 103-105 lvla. Moze wtedy wrócił by exp w grupie jak za starych dobrych czasów.

    Ja jestem za lezakiem +7. Niby 2% na luda mniej i mniejsza szybkosc ataku, ale jakos bardziej on mnie przekonuje. Dla szamanow bijacych czesciej z buta w pvp niz ze skilla bardziej oplacalby sie demon 9. Taka jest moja opinia, oczywiscie moga sie znalezc osoby ktore mysla na ten temat inaczej.