Posts by Goldber

    @Aphrodite @Goldber - widząc co się dzisiaj działo i jak to wszystko wygląda, gdybyście jutro przyszli, to można rozegrać resztę turnieju jutro, nie ma chyba sensu rozwlekać tego na 2 tygodnie?


    Co sądzisz LuckyLack?


    Chyba, że nie dacie rady, to bijemy się zgodnie z grafikiem.

    Bardzo chętnie się stawię, jak dobrze pujdzie dokonczymy turniej jutro ;]

    Nie Polecam gildii ze względu na płacz ludzi typu Goldber SemsyMix i inne zabijaki bez eq
    Pan Calator napisze pionki odpisują :D
    Jeszcze raz nie polecam !


    I to pisze osobnik który zmienia Gildie, Królestwa ba nawet konta średnio raz do roku, wiec jeśli chodzi o bycie pionkiem to jesteś dobrym przykładem. Tak idź łkać o eq u siebie w "obecnej" gildii i nie zaśmiecaj nam tematu.

    Dobra bo mam problem ta lista członków gildi:

    Quote

    Gildia może zgłosić minimalnie 5, a maksymalnie 10 członków, którzy będą brali udział w zabawie.


    to znaczy że tylko te osoby mogą brać udział w danym starciu, czy to tylko do odbioru nagród ? o co tam dokładnie chodzi w mojej gildii troche ludków jest pod jakim kontem mam ich wybierać do listy ?



    A i jeszcze: lider + 10 członków?

    Jak dla mnie to poziom tych starć jest dość wysoki. Przywykłem to zwykłego siepania mieczem i skilem, a tu muszę o zgroza wysilić mózgownicę:
    prezentacje, filmy, zagadki :w00t: gdyby nie wsparcie i zaangażowanie gildii już dawno podziękowałbym za występ.
    Oby ostatni etap był jakiś pasujący dla zwykłego człowiek co popija piwo wieczorem i zajada się kawałkiem przetworzonego ziemniaka.

    Witajcie strudzeni awanturnicy!
    jeśli szukacie wytchnienia nie zaznacie go w tej gildii


    Krótko o Historii tej zacnej Drużyny


    Historia NOT4YOU rozpoczyna się jak zapewne wielu innych gildii z serwera. Grupka znajomych z, o ile dobrze pamiętam, dwóch rożnych gildii tworzy jedną wspólną w roku 2008 mając nadzieje stworzyć lepszą, silniejszą grupę. Jak czas pokaże, nie mylą się. Stworzą gildie która przetrwa po dzień dzisiejszy i może dłużej :)
    Pierwszym liderem zostaje KayronPL z biegiem czasu (mogę mylić kolejność :)) był hansbeer, Obserwator, Mars i na obecną chwile Goldber.
    Pierwsze wielkie wojny z gildiami Pandemia, Phoenix którzy przeszli później w Mojito, wyklarowały obecny skład gildii, który i tak co rok zmieniał się na nowy z paroma wyjątkami którzy nie mogą odpuścić :). Ważnym wydarzeniem dla gildii była fuzja z gildią LastChance, która stanowiła największy zastrzyk pozytywnej energii. Reszta jest już tylko historią która przeszła w teraźniejszość o której nie będę się rozpisywał. Poniżej umieszczę trochę ss z początków gildii jak i linków do filmów które wtedy nakręcono.

    kupujemy ziemie gildii tą 1wszą przed fuzją



    Robimy dt



    Expilismy jak każdy dawniej w pt

    robiliśmy wjazdy innym królestwom

    Za czasów Marsa skład i pt na wojny był jasno określony i każdy wiedział gdzie ma stać :)

    tłok

    zacna kompania
    a poniżej jeszcze parę ss dla upamiętnienia starych i nieobecnych może ktoś odnajdzie tam i siebie :)





    bijemy gada


    O Gildii


    Gildia nie do zdarcia wraca niczym grzyb na ścianie, kochana i znienawidzona jednocześnie.
    Od lat bierzemy udział w każdym większym ewencie jak i wydarzeniach organizowanych przez samych graczy, staramy sie utrzymywać w topce rankingu serwera, do tej pory nie wzięliśmy udziału tylko w Starciu Potęg Gildii i chcemy to teraz nadrobić :)

    wybieramy się na stolice traktorów nie mamy ale też jest fajnie :)




    nasza ostatnia wielka zbiórka na wojnę





    a tu kapka dziwnego poczucia humoru mej kompani



    najwyższy poziom rankingu jaki wbiliśmy teraz jest więcej punktów ale miejsce bardziej odległe


    a tu parę linków do filmów z udziałem NOT4YOU resztę możecie sami znaleźć wpisując nazwę naszej gildii
    [video]

    [/video]
    [video]
    [/video]
    [video]
    [/video]


    [video]

    [/video]
    [video]
    [/video]
    [video]
    [/video]
    [video]
    [/video]
    [video]
    [/video]
    [video]
    [/video]


    [video]

    [/video]





    Obecnie w skład rady gildii wchodzą :
    Goldber- Lider
    Xysyrius2
    tinusia
    Celqralka
    Sensymilia


    Jeżeli czujesz że NOTY to ekipa dla ciebie zagadaj do któregoś z nas może i stanowimy już raczej zgraną paczkę ale na pewno każdy się u nas odnajdzie

    tylko ten turniej to mało pokaze kto jest naprawdę dobry na serwerze skoro niema wszystkich gildii ja bym proponował Laburra takie cos zrobić koło dt hehe tam to jest dopiero ogrom gildii xD przynajmniej niedawno tak było ;)


    Ale jest zdecydowana większość zwłaszcza tych co się udzielają pod dt brakuje praktycznie może z 2 co sie pod dt pokazują a ze widzę parę osób co często pod dozorca stacjonują wiec śmiem twierdzić że będzie się działo co prawda błogosy wypaczą wyniki no ale trudno itak ujmy to nikomu nie przyniesie. No i będzie co wypominać pod dt ahh już czuje te pyskówki typu dostaliście na wojnie lamusy itp. :)

    W ramach reakcji na prośby z wielu krajów od 03.04.2014 r. oferujemy Pakiety Yang w Item-Shopie.


    No Gemforga chyba już całkiem pogięło


    Zdecydowaliśmy się na zaoferowanie Pakietów Yang, gdyż nadal wielu graczy próbuje zakupić Yang nielegalną drogą u podejrzanych sprzedawców Yang. Graczom tym chcemy zaoferować legalną opcję ich zdobycia celem grania bez ryzyka zgodnie z OWU.


    W pośladach im się poprzewracało to ja nobów proszących o kase non-stop w M1 odsyłam na psach by yangi dropili a teraz co do itenszopa mam ich wysyłać?
    To kpina z każdego normalnie dropiacego i handlującego gracz. A co mnie obchodzą ofermy co nie potrafią zarobić jeszcze im gre ułatwiać i pod nos pakieciki Yang dawać? Czyje to prośby wysłuchał Geymforg niech mi stabilność serwera naprawi a nie takie genialne pomysły nasiłę wprowadza.