Posts by jarcys

A ja nie rozumiem jeżeli z IS biletem można się przenieść i nie trzeba zamykać serwera na kilka dni tylko reset czy coś ? ;x Czy w taki sposób nie moze się odbyć fuzja ? Każdy na serwerze dostaje bilet i wybeira na jakim serwerze chciałby dalej grać. Potem tylko reset czy coś i wszystko zrobione w jeden dzień bez czekania miesiącami..
    Każdy gracz miałby 7dni na wybranie serwera.. Ci którzy nie wybraliby to wtedy ich automatycznie już by się przeniosło...

Po 1 jak jest fuzja i np masz na koncie porobione 30 lvl do alchemi lub dropki np 90 czy tam 55 to je tez przenosi :)
    Po2 jakby rozdali takie bilety 90% graczy by sie w najbliższy restart pchało efekt? Wyłaczenie metina 1-2 dni żeby to wszystko przenieść :)
    Jedyny powód według mnie jak najwięcej wyciagnąć na biletach podróżnika. To samo tyczy sie skrzyn szczeniaka nie daja bo masz w isie za 800 czy tam 900 mroznego rufuza + dodatkowo zapewne beda na event olimpijski czy tam falentynkowy cos w isie (a jak wiadomo masz boczka to nie kupujesz tych)

Co do aktualizacji i laczen zawsze tak jest ze maja mega poslizg ...3-6 miesiecy czasem wiecej Oo. Jeszcze sie nie nauczyliscie ze GF nie ma nic z mistyczna ,,niemiecka dokladnoscia,,. Przykladow by mozna przytoczyc multum. Takze jak bedzie plan to bedzie zrealizowany w terminie max 40 %.

Talizmany nastepna nie przemyslana rzecz mianowicie:
    -dropnac z gry cud i multum godzin
    -z isa tyle jest nadropione ze gracze przez najblizsze 3 lata tyle nei dropna z gry (chyba nie o to chodzi ;>)
    -ulepszanie podrecznikami i ze trzeba talizman ...no ok niech tak bedzie ale to musi jakos dropic (chodz droga zabawa zwazywszy ze trzeba podrecznikami)
    -nastepna sprawa po co dropia bodzie jak od rzeczy 100+(albo jak talizman od niskiego lvl) trzeba podreczniki lub zwoje boga smokow
    -ja tam w isa laduje ale mam nadzieje ze eventy rybackie beda czestsze bo....zostana sami gracze Is a nie o to chodzi

Co do kolegi wyzej ja nei mam problemow z wywalaniem z instancji ale sklep to notorycznie troche to wkurza bo jednak troche czasu w tyg tracisz na te wystawianie powtorne.
    Ma ktos ,,patent,, na zapisywanie aktualnej ceny w szpuli kaszmiru? np 2 tlenek kiedys za 50 wystawialem potanialy sa po 40 i musze co wystawienie zmeiniac cene na 40 bo dlaej 50 mi podaje z automatu.

@jarcys, ale nie widziałem od Ciebie zgłoszenia na Support.

bo nie wyslalem to nei mogles widziec :D problem z tego co mi wiadomo jest znany team-owi .... A wiec wtracilem zdanie o tym kiedy to naprawia ...bo nie sadze zeby to byl mega krytyczny blad ktorego w tydzien lub 2 nie da sie naprawic a trwa on dlugo o zrgrozo my za niego placimy wiec troche powinien miec priorytet . GF jak to GF nie zwroci SM ani pieniedzy za niedzialajacy produkt bo to jedna z najgorszych firm z jaka mam doczynienia :D

CIEKAWE TEZ KIEDY NAPRAWIA SZPULE KASZMIRU ...WYWALANIE DO LOGOWANAI ZAZWYCZJA SIE TO DZIEJE KIEDY CALE 2 STRONY CHCE WYSTAWIC NA SKLEPIE WYSTAWIE zostawie 10 miejsc i nagle mozna sklep wystawic (yang ani won nie przekraczam )

koledzy w gildii mieli to samo tylko na zwyklym sklepie i 1 rzecz im przewaznie znikala mysleli ze zamiast won wpisali yangi ... ja zawsze sprawdzam dokladnie noi ta szpula kaszmiru :)

jak to jest ze wystawiam sklep i mi znika z niego pare rzeczy i nie ma za nie yangow/wonow napewno sie nei pomylilem a zeby smieszniej bylo wystawialem przez szpule kaszmiru ten sam przedmio 10 razy po 1 won zniklo 4/10 i brak wonow ??
    dodajac brak informowanai graczy do kiedy jest oferta (pomijam fakt ze nawet o tej ofercie nei bylo wzmianki np. pierscienei radosci)

Mały i szybki test Lizaka Potęgi z IS vs Lizaka Potegi za pt. Gaya (+ test koscianek ze skrzynki Yuntori)

Kolczyki działają poprawnie, ale co lizaka to nie wiem czemu jest różnica ok. 2k na hicie.

Witam a sprawdzane byla inna kolejnosc mozliwe ze ta kolejnosc bugowala lizaka z IS? jestem ciekaw :)

powinni skrupulatnie sprawdzic i pobanowac zastanawia mnie cos innego jak GF mogl nie zauwazyc ze miliardy im sie na serwerze mnoza!?<ciach>

Moderator Synthia:
    Ciachnelam flood.

Roznica sm to akurat uklon w strone graczy z panstw biedniejszych.
    Zostaje polski numer lub znajomy jakis w kraju...ewentualnie ladowac tylko w czasie pobytu w Polsce.
    Albo dalej bulic ;)
    Zeby nie odbiegać od tematu bonusowe pietro idzie zrobić ;) wczesniej ktos pisal ze od farta....otoz nie

jednego co zamienia w kamien idzie zbic solo....bodajze malpe. Tylko dlatego ze ma przewidywalne kola gdzie zamienia jak sie dobrze ustawisz to go zbijesz. Trzeba tylko uwazac zeby sie nie przesunac kawalek jak zrzuca z konia. Szamanem zbilem do 1/6 hp i pozniej zamienil w kamien bo sie kawalek przesunelem ;)

szkoda ze moj post zostal usuniety....
    U handlarza masz 20 rodzajow insygni50 szt kazda oraz te do wskrzeszania ceny 1kk oraz 3kk
    Jak Oni zrobili to kazdy zrobi xD

a tak to placz bo magik sporo bije a likan np malo w pvp balans jest .....po za tym nie mowie zeby bic tyle samo ale zeby roznica byla mniejsza a nie coraz wieksza!!! to ze w broni np w dzwonku by bylo wiecej wartosci niz w innych nie oznacza ze bym bil tyle samo co body czy likan chyba masz male pojecie o grze i mechanice .... sama szybkoscia bicia z wierzcha sprawia ze szaman nigdy nei dorowna w ilosci hitow na minute

pvp chca balans mowa tez o pve a prawda jest taka ze w pve magicy praktycznie nei istnieja zamiast do broni ze sr dac im duze wartosci to przepasc jeszcze wieksza bedzie !!1

Czesto idize na zadymach spotkac nizszy lvl ze swojego krolestwa (na rozmnych mapach gdzie tylko moze wejsc) ktory ,,poprawia Ci buffy. Takze ma racje moze teraz to wystepuje mniej ale jest/bylo notoryczne. Zawsze beda plusy i minusy ,,poprawek,,. Częsty przypadekiem jeszcze byly armie rozprochow nie mowie o graczach(chodz na Diumarze AmonRa na zadymkach mial tylko pilnowac zeby szalej nie mial aury :D ) a o niskich lvl.
    Jak na podstawie ksiazek likana i innej klasy stwierdzic ze dany skill jest gorszy bo ksiazka jest drozsza? Likan wprowadzony pozniej wiecej jest go to i podaz/cena sa inne.
    Tak jak kolega napisal wyzej dobrze jakby GF zajal sie bugiem z wierzcha bo psuje to dymy. Takie jest moje zdanie.

event rybacki i albo szkaty selales albo podreczniki10-20 kk i to mega zarobek po drodze jeszcze inne rzeczy :) jedyny minus tego eventu ze sie ,,nachapaly,, boty

tez mnie ciekawi dlaczego ninja ma 25 a nie 20.
    Wojownicy po to zeby robic 2 reki kasa kasa kasa.
    To samo szaman smok zeby robil dzwonki bo ma od nich bonus(mozna takie na 105 9 policzyc na 1 rece na serwerze 2 x ludzi). Tylko osobiscie uwazam ze tak duza roznica jest na 115 lvl w nowych broniach miedzy dzwonkiem a wachlarzem na korzysc tej drugiej broni ze bedzie smok bil podobnie tym i tym.
    Ma ktos te nowe bronie na 9 na becie to moge sprawdzic;)

Widzialem ostra wymiane zdan o exp szmanem ze fajnie itpitd:D jako ze sam expilem szamanem smokiem do 120 to przedstawie swoj punkt widzenia (expilem tez koldze bodego ) takze:
    -dmg kosmos niebo a ziemia (a mam bambusa 54 sr) a tam zwykla truta 43 sr
    -co za tym idze szybciej wybijasz wiecej % na godzine ....wiecej czasu musisz poswiecic
    -dmg rowniez masz wieksze w potwory szybciej wybijesz te fizyczne potwory mniej Ci obrazen zadadza
    -malo osob o tym wie lub nie zauwaza szybkos bicia z dzika jesli przekroczysz u bodego nic sie nie dzieje pomaga Ci to u szamana lykniesz zielona pote i nie trafia kazdego hita !!!

Co do eq nie trzeba jak ktos tam pisal 2k pz 50 wartosc 10 do pz NIE !! Przede wszystkim blok ciosow magia pozniej def bym powiedzial :) eq eq na szamana ciezej znalesc wedlug mnie bo jest go mniej aczkolwiek cos tam znajdziesz. Pomoc Ci tez moze odlurowanie spotow to juz zalezy ....
    Bossy bossy ciezko bic szamanem chyba ze ktos mial na mysli np ,,dungeony,, zeby dojsc do bossa jest to mozliwe i ja np tak robie i dopiero z wojownika korzystam na samym razadorze ale szybciej i latwiej wybija sie wojownikiem.

Co do nowosci wszystko fajnie ale w nowym dzwonku jeest zwiekszona szybkosc i bedzie problem jak wyzej opisalem. Takze mwartosci mam nadzieje nie sa finalne bo postacie z pvm ktore bija mniej a postacie z topki pvm bedzie przepasc. Dlaczego? Bo jak zwiekszyli podobnie im wartosci to jak szamanem bije smoka 10 k teraz a ktos wilkiem 18k czyli roznica 8k to z 8 zrobi sie znacznie wiecej roznicy. Wilkowi zabrali z purpury ale bron mu sporo da :)

Co do youtuberow tacy a nei inni pierwszy raz widzialem materialy od nich (nie bede ocenial czy maja wiedze czy nie ale ogladnelem ten o zbrojach i zamiast przedstawiac to bzdury i zamiast filmik trwac z 7 min zrobilo sie grubo 2x tyle czasu . Wiadomo kazdy lubi co innego....

19 wrzesnai laczenie we Francji bylo i cos cisza ...Art jakies informacje bo strasznei dziwna polityke ma GF odnosnie zpaowiadania nowosci czy fuzji (hur dur bedzie cisza cisza cisza cos tam sprawdzimy cos tam cos tam gdzie laczenei kilka miesiecy o dobra macie ....)