Posts by PABAS


    Szkoda że uraczą nas eventem który "odbył się" rok temu :(
    Chyba się troche spóźniłem

    Poniżej 5000 znaków jest kilka prac, dwie, może trzy. Dlaczego tak? Bo zaakceptowała je Muzha przed pójściem na niespodziewany urlop.


    Forma pracy jest dowolna. Możecie używać rymów, dodać screeny. Ważne, aby było wesoło. Praca musi zawierać min. 5000 znaków.


    ...hmmm...to ja tu czegoś nie rozumiem...te 5000 jest wręcz pogrubione.
    Czyżby "Państwo w Państwie"?


    Taka sytuacja...


    1. Gildia wybiera 5 członków, którzy będą ją reprezentowali. UWAGA! Osoby te muszą znajdować się na liście osób, które zostały zgłoszone w momencie zapisów na Wielki Event Gildyjny.


    To może gildie w których jest osób więcej niż 5 okaże się że do Etapu VI mogą przystąpić np. w 10? A bo ktos miał taki kaprys i dobre serducho z teamu?
    Jeżeli coś odgórnie jest ustalone i każda przyzwoita Gildia czyta wytyczne po kilka razy zanim przystąpi do danego etapu to nie po to by odwalić "pańszczyznę" tylko po to by owych wytycznych się trzymać. Do tej pory jakoś przełykałem zgrzyty z jednej jak i z drugiej strony, ale teraz to już lekko wychodzicie poza margines przyzwoitości.

    Zgadzam się z Eve989.
    Podsumowując ostatnie posty teamu wnioskuje że teraz odbywa się procedura załagodzenia sprawy i uciszenia co niektórych (kilka wpadek się nawarstwiło w jednym czasie ze strony organizatorów). Pokrzyczą pokrzyczą dostaną extra bodzie i bedzie ok. Byleby zrealizować ten przeklęty WEG do końca :D A przecież dopiero wystartowaliśmy z bloków.


    Ale jeszcze jedno mi wpadło w oko :)


    To wynik zmian związanych z rozbudową gry...


    No tu się uśmiałem ... :w00t: może zmiany będą dotyczyć owych bodzi? będzie lepszy współczynnik ulepszania...hmmm powiedzmy o 0,00001% :D
    ..a może jeszcze jakieś inne niespodzianki... cień drzew na mapach będzie padać w drugą stronę ?
    Pożyjemy - zobaczymy

    Pamiętam I edycje WEG - zabawa przednia. Jeszcze za czasów MisQ. Może i skusimy się na tą edycję w nowym składzie :)
    Zresztą udało się nam na 198 zgłoszonych gildii zajść dość wysoko :D hm.... :whistling:
    Ja szczerze polecam!