Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Trzeba czekać niewiadomo ile

    Bardzo dziękuję za szybką reakcję, w tym za rozwiązanie mojego problemu.


    Like dla Ciebie, dziękuję, rozwiązane :)

  • Ingolf Kieruje te pytanie do Ciebie, bo wiadomo, że Art i tak by nie odpowiedział... .

    Masz jakieś informacje, albo czy mógłbyś zdobyć te informacje, na temat tego, czy teraz serwery będą na lepszej maszynie? Jak wiadomo, aktualnie nadzwyczaj często lubiło wywalić, jak nie postać, to np. całe ch1 na etolinie. Jeśli ma nastąpić fuzja, to obawiam się, że może nie być kolorowo pod tym względem, stąd te pytanie. Przy okazji chciałbym się dowiedzieć, czy na połączony serwerze etolinu+diumaru będzie ta sama ilość kanałów, czy zostanie ona zmieniona?

    ilość ch zostanie niezmieniona, z tego co mi wiadomo

  • znowu etolin ch1 wywaliło, serwery dają radę jak nic :) Już widzę tę fuzję diumara z etolinem XD!

    JUxDZP5.png

  • Ingolf zgłoś tam aby wprowadzili zakaz respu generałów i wiedzm w M1, bo zabijają sklepy

    Jak właśnie dzięki generałom i wiedźmom są mniejsze lagi a do tego radocha że np jakiemuś wrogowi się shopa zbiło :)

  • Przed fuzją lub zaraz po powinien być NPC u którego można by pozbyć się niepotrzebnych rzeczy na postaciach typu magiczna ruda miedzi. Dlaczego nie można tego sprzedać u handlarki ?

  • ja już kilka miesięcy temu pisałem do supportu z tym problemem zabijania sklepów, nic z tym nie zrobili... nie wiem czy widzieliście turecki serwer, tam sklepy w m1 ciągną się przez pół mapy :) a u nas jest kilku kretynów, którzy by to zabijali :)

  • Żyjecie od dzisiaj w tym kraju. Otaczają was od dzisiaj "polacy"? Jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o toksyczną społeczność w grach multiplayer. Ogólnie,to Słowianie czołówkę mają. Gdzieś nawet pojawił się ranking.


    U Turków też pewnie się zdarzają mimo wszystko takie asy.

    vCe0W6E.png

  • ahh, jeszcze sie nie logowalem, ale widze po postach, ze sprawdzilo sie co mowilem, ze ciezko bedzie sie zalogowac. Pozdrawiam inteligentow ktorzy kazali mi zmieniac komputer, hahahahaha. Polaczcie sobie wszystko, szybciej rozwalicie te gre. Ciekawe komu sie bedzie chcialo teraz grac na takich masowkach gdzie co chwile wywala graczy, albo cale ch...

  • Jak właśnie dzięki generałom i wiedźmom są mniejsze lagi a do tego radocha że np jakiemuś wrogowi się shopa zbiło :)

    Nie będę stawiać sklepu x razy dziennie bo ktoś ma radochę, zawsze stawiam za kółkiem, bo w kółku jest lipa

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Jako lider gildii na Jawie posiadający ziemię w m1 i jakieś 8w w banku gildii, straciłem po fuzji i gildię i te 8w. Gildia nadal istnieje, ale jaki/s typek, który nie gra jest tam liderem. Brawo GF.

    vCe0W6E.png

  • Jako lider gildii na Jawie posiadający ziemię w m1 i jakieś 8w w banku gildii, straciłem po fuzji i gildię i te 8w. Gildia nadal istnieje, ale jaki/s typek, który nie gra jest tam liderem. Brawo GF.

    To, że kasa przechowywana w banku gildyjnym przepada było podane w rozpisce na temat fuzji . A co do lidera to można się spodziewać takich niespodzianek...:rofl:

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • ja zapomnialem wyplacic a kasa w gildii została u mnie.


    Swoja drogą troche nie fair ze niektore konta moga miec teraz duzo wiecej niz 5 postaci na konto, skoro juz niektore konta maja tyle postaci to moze zwiekszyć limit postaci na koncie dla wszystkich?

  • Art  Ingolf

    Nie można ustawić w oknie wyboru serwera żeby ikonka była flagą Polski oraz Rumunii? Może to w jakiś sposób zachęci Polaków do zawitania na ten serwer. Szczerze to dalej nie rozumiem czym się sugerowali ludzie łącząc Jawę z serwerem z Rumunii. Dlaczego nie Czesi? Z kim łatwiej się porozumieć? Wolałbym widzieć spam polsko-czeski, niż potok rumuńskich zdań, z których nic nie rozumiem. Zachęcam do poczytania czatu na Carpathians :) Chyba ktoś się przeliczył, że na serwerze zacznie obowiązywać angielski xd Ponadto ich społeczność jest kilkukrotnie większa od naszej, problemem jest znalezienie Polaka na serwerze...

  • dla takich serwerow jak rubinum czy jawa to na ogromny plus, brakowalo tam ludzi i rywalizacji aczkolwiek gram dluzej na etolinie i obawiam sie ze kanalow moze byc za malo. Fuzja na fajny plus gdyby dodali flagi państw, a język ustanowi się po miesiącu gry. Z tego co widziałem to jest wielki chaos na chacie ale to trzeba czasu, wkrotce nikogo nie bedzie obchodzic jezyk polski.


    Szkoda tylko że nie mam zadnych skrzni ucznia oraz po jajechaniu na bron bohatera ona znika, kazdy tak ma?

  • mamy wsadzać zwierzaki do klatek bo gf tak chce ? to niech dadzą na konto tyle klatek ile petów jest a nie znowu kasę wydawać bo niemiaszek tak chce

  • mamy wsadzać zwierzaki do klatek bo gf tak chce ? to niech dadzą na konto tyle klatek ile petów jest a nie znowu kasę wydawać bo niemiaszek tak chce

    Ja nie schowałam i wszystko jest z nimi ok, więc jak dla mnie zbędna prośba nabijająca kasę dla GF :P