Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • nie wzięliście pod uwagę faktu, iż można wbić bony na drop przedmiotów 20% to 3 rzeczy a więc przy rękawicy 100%(las) + rękawicy 200%(is) + rękawicy 50%(skrzynia ucznia) = 350 + 60% z eq to daje aż zawrotne 410% na drop :P

    Ten bon z itemkow nie dziala tak samo jak bon z rekawicy

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Mogliby wprowadzic jakiegos dunga dla mniejszych lvli bo prawdę mówiąc jedynym dungiem na niski lvl jest dt ale przecietny gracz z niskim lvl nie zrobi go sam ani z jego kolegami przecietniakami. A tak to potem smok jest bo od DC nikt nie chodzi xD

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

  • @Szwagrowicz ten bonus co doliczyłeś działa całkiem inaczej.
    Mianowicie, zbijasz mobka i masz te 60%, że wydropisz dwa przedmioty.
    Np. Potka i miecz, strzały i odłamek itd.
    Nie poleci 2x taki sam przedmiot z moba.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Przecież pan z wąsem na QA powiedział że dla nowego gracza wszystko jest nowe . Nie rozumiem czemu uparcie ludzie dążą do wprowadzenia nowej lokacji dla małego lvl skoro drop dla starych graczy z tego będzie do pupy a dla nowych też będzie do pupy bo tam nic nie będzie fajnego leciało . :thumbsup:


    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem dwa sformułowania na bardziej odpowiednie.

  • Nieźle, pokazuje że przedmioty jeszcze są dostępne w aukcji błyskawicznej klikam kup a tam że zostały wyprzedane mimo że cena spada i pokazuje że jeszcze są na stanie :gryzie: Nawet za 100SM nie dało się tego kupić gdy były na żółtym pasku.
    Fajne te aukcje błyskawiczne, takie niezbyt uczciwe


    Edited 2 times, last by xbandziorx ().

  • @Art @Ascoran mozecie mi powiedziec, ktory GM jest taki śmieszek, że sie juz bawi ze mna 2 dzien? Wystawilem wczoraj sklepik z rybakami i mnie ktorys tepnal do stajennego... i za chwile pod egzekutora. Dzisiaj wystawilem znowu sklepik ze szkatami i wracam jestem obok straznika miejskiego, gdzie to 1 lvl i bylem w kole... Jak nie macie innego sposobu na walke z botami to zostawcie normalnych graczy, bo nie bede wystawial sklepu co chwile, bo ktorys z GMOW sie bawi. pozdro


    Tak, mam ten sklep premium wlasnie, bo nie chce mi sie cen wpisywac za kazdym razem a tu mam zapamietane... No ale u stajennego bylem to wygladalo to tak jakby mnie gm teleportowal tam, a dzisiaj to nie wiem o co chodzi..


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • Też kiedyś podczas eventu gm "śmieszek" mnie tepał do zagrody :crazy:
    Widać nudzi im się, bota nie zbanują, a ludzi będą logać w jakieś dziwaczne miejsca.

  • To są chyba jakieś żarty smoczy płomień na aukcjach błyskawicznych a ty do magazynu is ląduje smoczy płomień z B? XD niezle GF dyma graczy ostro xD

    Sądzisz iż jesteś Pro po wbiciu 65 lvla?
    Mylisz się.. są lepsi..

  • Kiedy zostanie przywrocona zmiana kanalu bez logania?

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

  • no to trzeba napisać ten skrypt inaczej, tak żeby nie używał loginu i hasła przy zmianie ch

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Nie zapominaj, że GF na pewno wprowadzi 6 i 7 bonus. Będzie można między innymi wylosować 10 na potwory +(nie jestem pewien) 20 na dt lub diabły. Podniesie to dmg postaci o bardzo bardzo dużo. Oczywiście są jeszcze inne bony typu hp, abs, silny przeciwko dane klasie postaci np. wojownikom itp.

    Patrzcie co znalazłem :D Post z 2010r, strona 25.

    Diumar S55 Przygody na Maxi Maxi :w00t: