Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • VIII przestań narzekac to był żart. napsiany przez Arta i daliście sie nabarc a wy zaraz na poważnie
    GF nigdy nie zlilkfidowało by pvp
    bo to jest gra rozrywką..

  • Usuna pvp to bedzie kicha ale za to zaden nob nie bedzie latal po lemurach i nowych mapach i zabijal innych bo juz idzie ciach dostac bijesz sobie spokojnie metina a tu nagle 113 lv przylatuje i cie zabija i staje nad glowa i macha bo wielcy koks wbil 113 lvl sora wyexpili go i przyjdzie na zbugowanej postaci i is i pajacuje ze slaby jestes a potac 90 ktora metka bije. Co taki gracz mysli istna patologia chodzi i zaija wszystkich i utrudnia rozrywke za takie cos ban na tydzien odrazu tak samo jak za ksucie ciaglego dt na diumar przer braveheat9 ksuje dt i nic nie robia bo ss i filmy to nie jest podstawa do banowania.


    Gra spada na psy a Administracja to juz wgl a GF sie dziwi ze gracze odchodza jak taki nob GM stoii w m1 przez 3 h piszesz do niego to nawet nie przyjdzie nie sprawdzi tylko relog i tyle po GM




    Nie wiem skad Firma GF bierze administracje i informatykow ale to juz jest jedna wielka porazka pozdr



    Nie patrz na bledy bo mam popsuta klawiature
    Usunięto pseudocenzurę. Aszti

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

    Edited once, last by Aszti ().

  • Przecież pvp już dawno zlikwidowali strojami z absem zbyt losowymi petami, szarfami kd+4 antymagi (mało któremu magikowi się chce 3 bronie 105 na każdą klasę ulepszać) za drogą alchemią można by wymieniać i wymieniać teraz zwycięstwo w turnieju pvp znaczy tyle co wygrana w szachach dla ciach
    Usunięto obraźliwy zwrot. Aszti

    Usunąłem sygnaturę - Ascoran

    Edited 2 times, last by Aszti ().

  • Czuc placz pana wyzej, ze GF dodaje aktualizacje, Ty pewno bys chcial, zeby bylo tak jak kiedys 99lvl, nie bylo petow, szarf i innych pierdol, ale aktualizacje musza byc, bo gracz ktory ma wszystko zrobione przestaje grac. Poda jeden argument "nie mam co robic". A poza tym to bylo kiedys, dzis jest dzis. To tak samo jak rozwoj technologii, chcialbys, aby ludzie chodzili z telefonami ceglami? :P Wracajac do metina, pvp wygrywa ten, ktory jest w lepszej pozycji $, ale nie mozesz tez mowic, ze Ci co nie laduja w IS sa gorsi, bo znam takich co nie laduja, a sa mocni, tylko musieli wiecej czasu poswiecic na gre.
    Pozdrawiam

    ElessarWP - Samos Off 105lvl
    Terroryssta - Samos Off 90lvl
    Wil3Ryj- Samos Off 90lvl
    Elthe- Samos Off 97lvl
    Bl3st- Wetar Off 55lvl
    MowMiBombka - SAMOS Off 100lvl

  • Ale te wizerunki broni by mogli wycofac bo one są bez sensu. Jeszcze niektorzy maja to do dzis pobugowane... Tak samo jak antymagia niech juz bedzie tylko niech zrobia tak ze masz jedno kd na bma 25% ktore wkladasz tylko do zbroi a nie tracisz jedno kd klasowe w broni. U szamanow rowniez to samo zrobic chociaz moze troche zmniejszajac tą antymagie bo 50% jest zbyt wielka wartoscia

  • To nie jest żaden bug. Nikt przecież nie kazał otwierać ich od razu. Sam kupiłem sobie 3 takie nakładki i miałem 3 po kolei, więcej mi się nie chciało. Może przy następnej okazji wezmę na cały rok z góry. Każdy może..

  • Jak tam wyniku eventu Santoniu z Octavio? Bo cos dlugo Art losuje od Twojej poprzedniej odpowiedzi i taka cisza w eterze, cos nie tak? :P

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Ja nie wiem co to za płacze PVP już znikło dawno dawno temu, a to że będziecie chcieli się bić na wojenkach czy to królestwa to zostanie.

    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił


    Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:

  • Tak w ogóle, to zauważyliście zmianę w nazwach kilku itemów? :D Takich jak: Kamień Duchowy+ (wcześniej Kamień Duszy+) oraz kamienie po biologu - teraz też duchowe zamiast dusz. :D Jak już się bawią w takie rzeczy, to mogą jeszcze poprawić Kamień Duszy Likanów na Likana, aby tak jak inne klasy było podane w liczbie pojedynczej. :crazy:

    e0fe670da3b97.png

  • chwal się chwal, a za niedługo nie będziesz miał takiego widoku :P


    Tak wgl zauważyliscie ze podczas trwania weekendu drastycznie obnizyli drop magicznych jaj?

    GG:54784178


  • Czuc placz pana wyzej, ze GF dodaje aktualizacje, Ty pewno bys chcial, zeby bylo tak jak kiedys 99lvl, nie bylo petow, szarf i innych pierdol, ale aktualizacje musza byc, bo gracz ktory ma wszystko zrobione przestaje grac. Poda jeden argument "nie mam co robic". A poza tym to bylo kiedys, dzis jest dzis. To tak samo jak rozwoj technologii, chcialbys, aby ludzie chodzili z telefonami ceglami? :P Wracajac do metina, pvp wygrywa ten, ktory jest w lepszej pozycji $, ale nie mozesz tez mowic, ze Ci co nie laduja w IS sa gorsi, bo znam takich co nie laduja, a sa mocni, tylko musieli wiecej czasu poswiecic na gre.
    Pozdrawiam

    Dobrze że dodają aktualizacje tylko to co dodali jest zbyt czasochłonne dla graczy bez isa a żeby ludzie robili pvp muszą być na mw równym poziomie przez takie aktualizacje jest teraz zbyt duże rozwarstwienie bo komu się chce rok czasu codziennie robić alchemie czy stać po szarfę gdy niektórzy mają w 1 dzień po dodaniu. Nie chcę żeby metin stał w miejscu tylko żeby nie szedł w kierunku pay to win. Aby wróciło pvp i wojny powinni zrobić 100% na łączenie alchemi i mixowanie wybornych, ilośći skili petów, handel suknami, zwojami boga smoków, podręcznikami kowala, tasami, dodaniami, zwojami egzo i zwiekszyć szanse na ulepszanie nowego bizu bo teraz gra przypomina tamagotchi tylko karmimy bez sensu postać kolejnymi pierdołami

    Usunąłem sygnaturę - Ascoran

    Edited once, last by Lukhasz ().

  • Nie, może po prostu bijesz mniej metkow? U mnie cały czas jest średnio co drugi metin.

    Na Androsie kupię:
    Stal sura +6/9 5b EXP

  • Od poczatku nie bylo 100% srednio leci 50% na 50%, przynajmniej w moim przypadku.

    ElessarWP - Samos Off 105lvl
    Terroryssta - Samos Off 90lvl
    Wil3Ryj- Samos Off 90lvl
    Elthe- Samos Off 97lvl
    Bl3st- Wetar Off 55lvl
    MowMiBombka - SAMOS Off 100lvl

  • Różnie to bywa, czasami leci mi 10 jajek pod rząd, a czasami i 10 pod rząd nie poleci. Na to chyba nic nie ma wpływu.. Po prostu licz na szczęście ^^

  • Ja jestem zażenowany dropem z tych jaj... 45 magicznych jaj po 3 otworzenia = 0 zmianek, 2 dodania, 3 5bony.. rly? 2 zielone księgi, 4 białe perły, kilka niebieskich i krwawych, a oprócz tego totalny syf. Też tak mieliście?

  • Też tak mieliśmy, tylko że są tacy, którzy na Twoim miejscu cieszą się z dwóch zielonych ksiąg z 45 jajek, np. ja.
    Ale wam by było najlepiej, jakbyście mieli stacki po 200 za zbicie jednego metka ;)

  • Warto kupić rękawice z IS dla magicznych jaj ? Jest różnica w dropie ? Bo niektórzy mówili ze nie ma różnicy albo że jest nawet gorzej.

  • Takie pytanko rodzi sie na mojej chorej bani po ostatniej aktualizacji... Dotyczy one graczy 90+//
    Płacz i zgrzyt zębów był na forum iż nie ma dla was metków wielkanocnych..
    Dali wam je.. wiec ciach dlaczego?
    Dlaczego wciaż spotykam graczy 40 lvl 50 lvl bijacych metki 70 - 80 z aura na P, szarfa, khanem?? to pewnie nowi sa a nie wasze alty??
    Dostaliscie metki na swoj lvl to je bijcie i dajcie cos ubic tym nowym..
    Usunięto pseudocenzurę. Aszti

    Edited once, last by Aszti ().