Posts by JahIsMyDriver

    Co to za bezsensowny event na samosie sie odbywa ;D?? GM sie zalogowal pisze zeby go znalesc i napisac haslo które podaje na ogolnym czacie.. kilkanascie rund z rzędu co 2-3 min i zadnej informacji o tym kto wygrac, co dostał.. co jest? ten gm swoim lokacje podaje i itemy rozdaje czy liste zwycięzców opublikuje na forum ;D??.. w tej grze nic mnie juz nie zdziwi..


    Edit.. ten event to kuzwa jakas kpina.. ani info kto wygrał, ani co wygrał ani gdzie go znalazł.. 14 lat ma ten gm, czy jak..


    Moderator Sheyna:
    Przeniesiono post do odpowiedniego działu.

    Takie pytanko rodzi sie na mojej chorej bani po ostatniej aktualizacji... Dotyczy one graczy 90+//
    Płacz i zgrzyt zębów był na forum iż nie ma dla was metków wielkanocnych..
    Dali wam je.. wiec ciach dlaczego?
    Dlaczego wciaż spotykam graczy 40 lvl 50 lvl bijacych metki 70 - 80 z aura na P, szarfa, khanem?? to pewnie nowi sa a nie wasze alty??
    Dostaliscie metki na swoj lvl to je bijcie i dajcie cos ubic tym nowym..
    Usunięto pseudocenzurę. Aszti

    Wysokie lvl faktycznie sa poszkodowane.. Aure sprzedac za 4kk to jakas rzeznia na samosie.. kamole po 5kk?? - jeszcze trzeba wydropic.. Nie gadajcie że nie zarabiacie, dorabiacie sie na tych pelerynkach i pd które sprzedajecie.. zablokowali by możliwość sprzedaży dopiero by był zgrzyt i płacz.. :miffy: i tak jak up pisze, smoki nie smoki dungeony - faktycznie nie macie gdzie zarabiać

    Z magicznych jaj duzo lepszy drop niz w poprzednich edycjach.. leca białe perły , liderki, ksiegi zwierzaków, 5 bon, wzmocnienia, zaczarowania .. i inne pierdoły.
    Szkoda tylko ze jajo leci co z 3-5 metina ;/ - przy takiej częstotliwosci wypadania resp mógłby być albo wiekszy albo szybszy..

    Te pety to czysta loteria jest.. ze skilami z iloscia dni, tak samo jak ulepszanie u kowala.. jeden wbije trute na 9 za 1 razem inny zmarnuje 40 metali.. gadka o tych petach jest bezsensowna.. temat ma o tyle racje bytu o ile ktos wklei peta i sie statystykami chwali..

    Fajne te zmiany.. ale z monetami won to się trochę spóznili - trzeba było to zrobić jak byly setki kkk na kontach - chociaż teraz też czasem ktoś coś sprzedaje za 4-5kkk. Bedzie trzeba chyba zas wrócic na jakiś czas i pograc;]

    Hejka mam małe pytanko.. Jaki drugi, 3 skil dac u likana po purpurze.. I co maxowac po incie, zrecznosci - > siłe czy hp?? - likana expie do 70 druga postacia. Przegladałem tutaj te tematy ale każdy pisze co innego.. Z góry thx

    Głupie pytanie mam;p
    Mój wp obecnie ma 70 lvl ostrze na p koncze konary.. Planuje iść dobic 75 - to nie problem bo ogarniam all spoty czy do big v2 czy v3.
    Obecnie mam fmska +9 41% kd +4 i przy bazowowej inetligencji - bez itemkow do odpalania ostrza - w metka 85lvl bije po 1250-1350 bez kryta.
    I tu rodzi się moje pytanie.. ile walne w tego metka po wbiciu 75lvl i ubraniu truty +6 40% kd +4?? Czy może lepsza będzie truta +9 20%?

    prawda jest taka ze kd antymagi dziala tylko jak ktos ma zalozony abs na magie - i walczy z magiem co ma zalozone kd ... a jak się go nie ma (absu na magie) to hitów nie zwieksza..


    Ciekaw mnie jedno, jak jest u wp.. wp zawsze hital w metki duzo slabiej niz bodziak.. czy jak wp zalozy te kd antymagi na metka - który byc moze ma abs tez magiczny.. bedzie bic mocniej w ów bohatera?? wp ostrze daje atak magiczny a bodziakowi aura fizyczny?? moze z ta antymagia w metka bede tluc mocniej?


    Dotychczas było tak że bm albo bil mieczem z szyciem - i smiech na sali bo skilami po 0 ;D a teraz placz i zgrzytanie zębów.. podczas gdy bodziak czy mental poza hitami z miecza jeszcze kupe ze skili bili.. ze o poszkodowanych magach nie napomknę - co im biolog 80 lvl dawał w pvp - nic? - cale 10% ataku fizycznego lol..


    Niech <ciach> teraz płaczą bo zmiana jak najbardziej na +..


    Edit. Aszti

    Ciekawe czy te pety beda dostępne do zdobycia w grze czy tylko is.. I ich skile? Beda bic? zbierac drop? moze uzywac potek ;D?


    A ten kamien anty magi = to chyba tylko klasy magiczne beda wpychac do eq kosztem innych kamykow.. wojownik nie włoży bo na co mu - przeciez do walki z wojem nikt nie ubiera 100% na magie ;D

    Wielki Rzal.pl z tymi suknami.. przeciez mogli by dac jak blaski czestotliwosc dropu a zarobili by na zmianie bonow albo jak.. Ani jednego wydropionego.. ale wiadomo winka ziolko melanz itp itd - brak czasu, zmarnowalem 3h i mi wystarczy