Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Januszowatość to wyszła z Ciebie, bo się cieszysz z czyjegoś pecha, właśnie dostałam odpowiedź od supportu, że za wsiadanie/ zsiadanie z konia podczas łowienia nie dostaje się blokad :)

    Nie cieszę się z niczyjego pecha. To po pierwsze. Po drugie jestem przekonany na 100% , że jeżeli ktoś kombinował , czy to ze zmianą IP , żeby kupić sm na tureckim metinie , czy farmił yangi podczas błędu chyba z gildią jak dobrze pamiętam, to się nie przyzna do tego. Taka mentalność -"jak złapiesz złodzieja za rękę to powie że nie jego" . Po trzecie , jeżeli bawisz się zapałkami to licz się z tym , ze się kiedyś poparzysz !! ---- Czyli godząc się na korzystanie z usług tak niepoważnej firmy jaką jest GF można się było liczyć z tym , ze nadejdzie kiedyś taki moment , ze zaczną robić co im się podoba i przy tym śmiać Ci sie bezczelnie w oczy. Przesłanek , do tego żeby nie traktować ich poważnie było wiele, a już na pewno powinno dać do myślenia to , że GM'owie zatrudniani są jako "wolontariat" , już pomijam inne rzeczy typu bugi gry , które nie są usuwane , ale błedy IS usuwane są natychmiast. To samo tyczyło się akcji usuwania krytycznych postów na tym "forum".

    To nie kwestia wyłożonych realnych pieniędzy na SM/Wony/EQ etc tylko kwestia tego,że wiele banów jest niesłusznych.

    Nie po to rozwija się swoją postać, przeznaczając na to dużo czasu (jak i pieniędzy w wielu przypadkach) aby później dostać systemową blokadę, od której nawet odwołać się nie możesz:)

    Tak jak napisałem wyżej -- Jak się godzisz na usługi niepoważnej firmy to licz się z tym , ze kiedyś wypną się na Ciebie. Mają gdzieś Twój poświęcony czas , liczą się dla nich tylko pieniądze!!!! , w tym momencie jesteś dla nich zbędnym balastem , którego trzeba się pozbyć. Jeżeli ktoś jest realistą to zdawał sobie sprawę z tego , że "DARMOWA GRA" to tylko haczyk na naiwnych --- bo w realnym życiu nie ma nic za darmo , utrzymanie serverów , ludzi ....itd kosztuje i to w ojro a nie w SM'ach.

  • Przesłanek , do tego żeby nie traktować ich poważnie było wiele

    dlatego ja tej gry nie traktowałam na poważnie o czym świadczy fakt, że mój najwyższy level to 75 i nigdy nie inwestowałam prawdziwych pieniędzy, na szczęście. Rozumiem, że masz mnie za oszustkę, nie zależy mi tak bardzo na tym, by przekonywać osoby na tym forum co do mojej niewinności- ważne, że ja wiem, jak było, postaci i tak już nie odzyskam, nie chce mi się już pisać do tego supportu, grę już odinstalowałam. Aczkolwiek fajnie by było, żeby osoby, które faktycznie nie korzystały z zewnętrznego oprogramowania, a dostały blokadę, wiedziały co odpowiada za błąd. Jaki program został przez cheatblockera uznany za hacki, bo zapewne tak to musiało wyglądać w przypadku osób niewinnych- w ten sposób reszta graczy przynajmniej by wiedziała co robić, żeby w przyszłości i oni nie stali się ofiarą. Bo jak tu nieraz czytam, są osoby, które naprawdę na poważnie w to grają, wydają gruby hajs i trochę kiepsko by było stracić przez nie wszystko.

    Korzystając z okazji życzę wszystkim udanych świąt, chociaż w tym roku może być o to trudno, z racji koronawirusa. Dużo zdrówka i przynajmniej się porządnie najedzcie w tej sytuacji! : D

  • dlatego ja tej gry nie traktowałam na poważnie o czym świadczy fakt, że mój najwyższy level to 75 i nigdy nie inwestowałam prawdziwych pieniędzy, na szczęście. Rozumiem, że masz mnie za oszustkę, nie zależy mi tak bardzo na tym, by przekonywać osoby na tym forum co do mojej niewinności- ważne, że ja wiem, jak było, postaci i tak już nie odzyskam, nie chce mi się już pisać do tego supportu, grę już odinstalowałam. Aczkolwiek fajnie by było, żeby osoby, które faktycznie nie korzystały z zewnętrznego oprogramowania, a dostały blokadę, wiedziały co odpowiada za błąd. Jaki program został przez cheatblockera uznany za hacki, bo zapewne tak to musiało wyglądać w przypadku osób niewinnych- w ten sposób reszta graczy przynajmniej by wiedziała co robić, żeby w przyszłości i oni nie stali się ofiarą. Bo jak tu nieraz czytam, są osoby, które naprawdę na poważnie w to grają, wydają gruby hajs i trochę kiepsko by było stracić przez nie wszystko.

    Korzystając z okazji życzę wszystkim udanych świąt, chociaż w tym roku może być o to trudno, z racji koronawirusa. Dużo zdrówka i przynajmniej się porządnie najedzcie w tej sytuacji! : D

    Wystarczy sprzedawać/kupować yangi/wony lub Itemki... Nie chcę mi się tłumaczyć x formułki ;pp

  • ciekawe czy w tej edycji tomboli będą talizmany :/

    Raczej spodziewałbym się nowego itemu czyli rękawic albo ulepszaczy potrzebnych do ich wytworzenia. Oczywiście jako nagrodę za maksymalną ilość punktów, żeby gracze trochę polosowali i stracili SMy.

  • Pozwolę sobie przytoczyć cytat dzisiejszej odpowiedzi z suportu:

    Nie ma już możliwości odwołania od tej blokady.

    Niestety dalsze wyjaśnienia w tej kwestii nie zostaną udzielone. Wszystkie informacje związane z zaistniałą sytuacją zostały przedstawione w poprzednich wiadomościach.

    Ze względu na pogwałcenie i zgodnie z treścią zasad zawartych w Ogólnych Warunkach Korzystania, dostęp do konta/kont został zablokowany. Kwestia ta nie podlega dalszej dyskusji i żadne kroki w tej sprawie nie zostaną przedsięwzięte.

    Jest to niniejszym ostatnia odpowiedź w tej sprawie.

    "Wydaje mi się" że policjant zatrzymujący kierowcę na drodze informuje go jakie wykroczenie popełnił, z którego paragrafu, przedstawia dowody popełnienia tego wykroczenia i informuje że w przypadku nie zgodzenia się na przyjęcia kary za to wykroczenie sprawa zostaje kierowana do sądu gdzie przysługuje odwołanie. Tu widać obowiązują zupełnie inne standardy.

    Wiem, że to tylko gra od której zresztą powoli już się odzwyczaiłem, ale widać sposób traktowania użytkownika. Dla mnie rozdział w życiu zatytułowany Metin 2 już się skończył, jak też oczywiście szerokim łukiem będę mijał wszystkie produkty związane z firmą Gameforge - szkoda, że tak późno otworzyli mi oczy, bo jak większość użytkowników tego forum do 8.12. 2020.r. nie do końca wierzyłem poprzednim poszkodowanym. Ale jak to najczęściej bywa życie toczy się dalej, więc życzę wszystkim którzy dostali niesłuszne blokady powodzenia w innych zajęciach które też pewnie przyniosą wiele satysfakcji i radości, a tym których ta i poprzednie fale szczęśliwie ominęły by nigdy nie musieli przeżyć tego co spotkało nas, życzę by ktoś w firmie poszedł po rozum do głowy i zastanowił się dokąd doprowadzi ich ta polityka, życzę Wam też supportu który będzie przejmował się tym co myślą o nich uczciwi gracze, by zdali sobie sprawę z tego po co są w tej grze i czym i w jaki sposób powinni się zajmować, członkom supportu zaś życzę by ci do których kierujecie odwołania i skargi graczy z Waszego kraju zajmowali się nimi rzetelnie i uczciwie i byście nie musieli świecić oczami za decyzje podejmowane przez Waszych przełożonych.

    Na koniec chcę podziękować wszystkim z którymi przez te 11 ostatnich lat się tutaj spotkałem, dzięki którym nie żałuję że spędziłęm tu tyle czasu, bo to dla Was a nie dla samej gry tu często wracałem. Pozdrawiam i trzymajcie się.

  • co tam sie popsulo ze nie mozna sie zalogowac na platforme?

    Właśnie nad tym samym się zastanawiałam, miałam zalogowany sklepik, wywaliło całkiem klienta. Teraz nawet nie wyświetla Mi się wcale nic w dziale biblioteka.

  • Pisałeś może odwołania do ECK w tej sprawie ?

  • w momencie gdy napisalem ze nie dziala zrobilem najpierw restart gf, nie dzialalo, pozniej kompa reset i tez nie zadzialalo wiec musialo byc cos innego co pomoglo bo dopiero teraz dziala

  • nie, nie pisałęm tam przynajmniej do chwili obecnej

    W takim razie rozważ to, nic nie kosztuje a jest cień szansy, że może tym razem ktoś się tym zainteresuje jak wpadnie więcej zgłoszeń.


    https://konsument.gov.pl/skarga-do-eck/

  • W takim razie rozważ to, nic nie kosztuje a jest cień szansy, że może tym razem ktoś się tym zainteresuje jak wpadnie więcej zgłoszeń.


    https://konsument.gov.pl/skarga-do-eck/

    poczekam jeszcze na odpowiedź z Niemiec, zobaczymy co tym razem odpiszą skoro napisałem im że poprzednia rada nie przyniosła skutku. Dzięki za link może go wykorzystam jeśli tamci zadziałają tak jak "nasi".

  • W takim razie rozważ to, nic nie kosztuje a jest cień szansy, że może tym razem ktoś się tym zainteresuje jak wpadnie więcej zgłoszeń.


    https://konsument.gov.pl/skarga-do-eck/

    Należy się tylko zastanowić, czy naprawdę blokada konta jest niesprawiedliwa. Jest tutaj taki jeden wyjec bo pisze, że mu konta zablokowali, ale nie pochwalił się tym, że 3-4 miesiące temu nabył postacie, które nie były robione przez niego od podstaw. Skoro blokady nakładane były z uwzględnieniem przewinienia kilka miesięcy wstecz to jaka pewność, że dane postacie nie były wyexpione przez bota? Dobrze wiemy, jak dzisiaj gracze rozpoczynają swoje przygody z grą.

    Ponadto należy wziąć pod uwagę sprzedaż/kupno won. Pazerni solo gracze nie inwestują w postać, a inwestują w portfel. Gra czy zarobek? Może i tacy zostali "nagrodzeni".

    Zwykle jestem po tej samej stronie co i pokrzywdzeni, ale jak typ przez kilka dni spamuje, jaki to Gf, bądź Art są źli, a w rzeczywistości kupił konto od kogoś obcego, więc o czym mowa... w takim szeregu nie mam zamiaru iść, a tacy ludzie sprawiają, że czytanie forum nie ma sensu. Pierwszy lepszy użytkownik wejdzie i zobaczy płacz zbanowaego obwiniającego cały świat i powiela te kłamliwe informacje, a finał całej zabawy jest w zupełności inny.

    Kiedyś zresztą widziałem tutaj zabawny komentarz, jak ktoś walczył od odbanowanie konta, na które poświęcił kilka lat gry... kilka lat gry na granie w m2 :D


    Zanim coś zgłosisz upewnij się, że nie kupowałeś/sprzedawałeś won, nie kupowałeś postaci, nie odpaliłeś nielegalnego oprogramowania.


    Chciałbym też poznać stanowisko Art czy można dostać blokadę konta za:

    a) skracanie animacji podczas łowienia/używania wierzchowca

    b) posiadanie plików z prywatnego serwera na swoim sprzęcie.

    Święta idą to zrób wyjątek Art i odpowiedz na te dwa pytania.

  • Sam kiedyś miałem pliki z prywatnego serwera (oczywiście nie grałem HA TFU NA PRIVY) i bana nie wyłapałem chociaż polecam zostać na globalu bo na privach sami oszuści siedzą :)

  • Sam kiedyś miałem pliki z prywatnego serwera (oczywiście nie grałem HA TFU NA PRIVY) i bana nie wyłapałem chociaż polecam zostać na globalu bo na privach sami oszuści siedzą :)

    Widzisz ludzie nie zdają sobie sprawy , z tego że postawienie PRV też kosztuje. Nie zastanawiają się nad tym jaki cel może mieć właściciel takiego prv. Czy z całym "dobrodziejstwem" nie dostajemy tez np jakichś keyloggerów itp. Potem jest płacz --"nie bociłem , nie używałem bugów , a mam bana , albo mi konto okradli na PL". Kupują konta od nie wiadomo kogo, o niewiadomym pochodzeniu, i robią jeszcze wiele innych "głupich" rzeczy, żeby potem płakać. Pamiętam osobiście historie z dawaniem pasów do konta ,po to żeby je wyexpić i inne rózne użyczanie kont. Szkoda gadać .

    Jedynym problemem jest brak wyczerpującego uzasadnienia bana przez GF -- " dnia tego i tego o godzinie tej i tej został odpalony program taki to a taki działajacy tak i tak ,i na dowód tego przedstawiamy taki to a taki dokument potwierdzajacy zaistniały fakt. To świadczy własnie o niepoważnym traktowaniu klienta (gracza), swojego zdania na temat GF nie zmienię firma zachowuje się NIEPOWAŻNIE, NIEPROFESJONALNIE odnośnie graczy i wielu problemów związanych z grą (np celowe zmniejeszenie mocy serverów - a teraz w godzinach szczytu problemy z logowaniem) , komunikacja z graczem - regułki wklejane , i wiele innych rzeczy , które świadcza o podejściu do gracza przez GF.

    Edited once, last by kriss311 ().

  • Ja powiem tylko tyle. Jestem czysty na 100% a dostałem bana na wszystkie konta.Widze że nie ma sensu kopać się koniem i dać sobie spokój raz na zawsze. Wiadomo, trochę szkoda, konto z czasów diumara(gimby nie znajo..) Z drugiej strony już jestem jakieś 300-500 zeta do przodu, bo nie pójdzie w ISA w tym miesiącu (ani żadnym innym). Koniec z nałogiem, teraz w wolnej chwili polecam jakieś dłuższe spacery itp. Będę zdrowszy i bogatszy, polecam wszystkim.

    PS. Jeszcze tu zajrzę czasem na forum, pppatrzyc jak cii którzy teraz piszą że bany są słuszne, jak będą płakać za jakies kilka miesiecy, kwestia czasu.

    Gra odinstalowana i Pozdro dla prawdziwych graczy, bo boty podejrzewam wciąż są aktywne te same