Posts by PabloMadrid

Właśnie zobaczyłem ze dostałem unbana(zostałem uniewinniony) zupełnie przypadkowo...

I co dacie mi blaski za to-jupi [CIACH] ,super.Hansowi się hajs nie zgadzał ?[CIACH] Wala mnie wasze blaski![CIACH]

Panie Art w odwolaniach pisaliście ze sprawdzaliście KAZDY przypadek ręcznie---serio!!!!

Ponad 10lat gry,i takie podejście do klienta.Mimo wszystko się cieszę ze to zrobiliscie-niby parę stówek zaoszczędzone od grudnia,ale tez mniej czasu spędzonego przed kompem- jakieś cory itp.Nie oczekuje żadnych przeprosin,wali mnie to, to wam ma zależeć na ,mnie.Ciesze się tylko z mega gwoździa do trumny za ta akcje

PS.Logujcie postki do v3 na blaski,hahha

Ps2.Skasujcie se tego posta, Jak cos to napisze-[CIACH] Jeee wreszcie mnie unbanowali,ide zaladowac za 1000zl zeby pomixoawac eq

Pozdrawiam wszystkich (oprocz Smoczycy)![CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem flood.

Ja powiem tylko tyle. Jestem czysty na 100% a dostałem bana na wszystkie konta.Widze że nie ma sensu kopać się koniem i dać sobie spokój raz na zawsze. Wiadomo, trochę szkoda, konto z czasów diumara(gimby nie znajo..) Z drugiej strony już jestem jakieś 300-500 zeta do przodu, bo nie pójdzie w ISA w tym miesiącu (ani żadnym innym). Koniec z nałogiem, teraz w wolnej chwili polecam jakieś dłuższe spacery itp. Będę zdrowszy i bogatszy, polecam wszystkim.

PS. Jeszcze tu zajrzę czasem na forum, pppatrzyc jak cii którzy teraz piszą że bany są słuszne, jak będą płakać za jakies kilka miesiecy, kwestia czasu.

Gra odinstalowana i Pozdro dla prawdziwych graczy, bo boty podejrzewam wciąż są aktywne te same

Czy możesz grać spokojnie bez obawy o bezpodstawnego bana? Odp brzmi nie!

Żeby mieć choć cień pewności proponuję mieć odrębnego laptopa do metina, nie instalować nawet chrome. Nic a nic. Najlepiej nie dokładać myszki(nawet zwykłej) tylko grać na touchpadzie, u mnie podejrzewam że dostałem za oprogramowanie do myszki Corsair...

A i najważniejsze - nie instaluj żadnego antywirusa, u mnie Panda, podejrzewam że też mogło to mieć wpływ.

Ciekawe ile jest ludzi ,co maja przerwę w grze(Np nie grali z poł roku i się okaże ze korzystali z czitow-BO UWAGA!!!-korzystali z TEAMS na lekcjach online!!! Wejdą oni sobie za parę miesięcy a tu zonk,po koncie

Moderator SauBaar:
    Flood ciachnięty.

A może jeśli jest nas zbanowanych wielu,to złóżmy się na jakiegoś prawnika.Bedzie spektakularny proces.Niech oddadzą hajs za SM + za czas poświęcony na gre,A CO!!!Policzymy godziny po stawce niech stracę najniższej krajowej.

Jak Panowie;odbanowali was? Ja wyslaem meila do GF,piszcie i wy jesli jestescie czysci.Jak to nie pomoze to napisze rowniez skarge do ECK.Nie wiem czy cos to da,ale zajmuje to 5min i zawsze jest cien nadzieji.Piszmy wszyscy!!!!Won z Smoczyca

Pany, wbilem 6/7 bon szansa na krwawienie 2% i wydaje mi się że to nie działa. Wiem że niby mało ale ani raz nie okrwawilo. Bieje 30lv w m2 i na łatwych ezo jakby co.

Testuje to trzeci dzień już i nic a nic

Jakie są najlepsze bony 6/7? Ma znaczenie przedmiot do jakiego dodaje 6/7? Np do zbroji wchodzi to co do miecza? Widziałem bon silny na metiny, w czym może być? I jeszcze jedno, jest szansa na lśniący odlamek ze skrzynek na odlamki(może być znikoma ale jednak) Fajnie jakby gdzieś jakas lista byla

dobra,poradzilem se z odzyskaniem hasla do dozo...[ciach] Ale ludzie tragedia,jak mozna ledwo 5 zakladek w magagazynie IS ,ponad 4h zajelo mi ukladanie wszystkiego po postaciach tak jak bylo.Ledwo na sama alchemie styklo,ze nie wspomne o reczte eq i postaciach.Jak to pprzydzielic,

Moderator Reverse:
    Usunąłem flood.

Potwierdzam, wczoraj na samej rękawicy z IS z metka m2 na 30lv nawet KU nie poleciało.Dokladajac łapkę z metka drop był taki, jak wcześniej na samej rękawicy z IS. Dodatkowo na jakieś 20bestow drop był tylko z dwóch.

Druga postać 75lv w DC zawsze dropilem komplet odlamkow na 1 ziel.potce wczoraj drugie tyle.

Ale co tam, powiedzą zwykły pech