Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Z takich ciekawszych rzeczy to: ząb orka, 2000kamieni Gaya +

    ( 0bcy kupował xd ), 500 odłamków energii


    A tak na poważnie silne suple 10 szt za 70sm szło kupić, pierścień radości 7 dni za około 250sm, kupon 500sm też stał i zielone odłamki do truty

    GG:54784178

  • Z takich ciekawszych rzeczy to: ząb orka, 2000kamieni Gaya +

    ( 0bcy kupował xd ), 500 odłamków energii


    A tak na poważnie silne suple 10 szt za 70sm szło kupić, pierścień radości 7 dni za około 250sm, kupon 500sm też stał i zielone odłamki do truty

    wlasnie odsprzedam trochę zębów orka :crazy:

  • Z takich ciekawszych rzeczy to: ząb orka, 2000kamieni Gaya +

    ( 0bcy kupował xd ), 500 odłamków energii


    A tak na poważnie silne suple 10 szt za 70sm szło kupić, pierścień radości 7 dni za około 250sm, kupon 500sm też stał i zielone odłamki do truty

    Suple za 76 bodajże, jak już miały spać na 74 to znikały

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • ja tam kolce 200 wart na 20h wychaczylem za niecale 400 zeszly do 350.Czekalem na nie prawie 2msc skoro red skrzynek nie ma :P

    Jeszcze stroje na 60dni sie oplaci po 250 ostatnio byly tylko ze jak dalem kup przy 200 szt wystwietlilo za pozno Xd

  • Czy PD z IS blokuje set bonusy albo miksturki madrosci? Mam 150% set bonus, 50% pd z metkow i kupilem pd z is ale mam wrazenie ze wolniej mi exp leci 🤔

  • Coś mi śmierdziało,że kiedy nie wejdę do średniego lochu małp na bossa, to go tam nie ma. Więc postawiłem dzisiaj postkę na 1.5h z nagrywaniem i nie pojawił się on ani razu. Sytuacja ma gdzieś myślę 1.5 miesiąca.


    Art Ingolf zadziałajcie coś


    Z super metkami metin, które miały się respić też do was pisałem, to żeście olali sprawę, a na wielu mapach przestały się respić po jednej z przerw technicznych.


    Art, życzę Ci podwyżki w nowym roku i abyś wykonywał mniej pracy, może uda Ci się wtedy pomóc społeczności metin, jako COMA, czyli teoretycznie to co powinieneś robić na co dzień! Bez zgryźliwości już, szczęśliwego nowego roku!


    jakby gf zrobiło serial, to proponuje nazwę "Serwery z papieru"

    Ogarnijcie wywalanie [ciach]


    Moderator Reverse:
    Usunąłem pseudocenzurę oraz połączyłem posty..

    vCe0W6E.png

    Edited once, last by Reverse ().

  • Nie dziwcie się, że zaczne ksuć. Przyszedłem szybciej zająłem spota a tu jakis inny gosc przychodzi i bez slowa zostawia postac (jeszcze, zeby to z innnego krolestwa to nie z mojego) A pozniej jeszcze bedzie gadal, ze był pierwszy....

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Ingolf

    Art

    Ascoran

    Pytanko co do Szkat Szczeniaków dlaczego już ich nie ma w is a miały być do północy dzisiejszego dnia?