Zamiana nicków

  • Witam! Zastanawiam się nad taką teoretyczną sytuacją - załóżmy, że chciałbym zamienić 2 postaciom nicki między sobą :crazy: Załóżmy także, że to postacie na oddzielnych kontach. Pojawia się pytanie - czy jeśli kupiłbym im zmiany jednocześnie, to czy te postacie są po przerwie tymczasowo bez nicków i mogę na jednej podać nick drugiej i vice versa? Czy może niestety nicki te są cały czas w bazie, dopóki nie poda się nowych, przez co wzajemnie się blokują? Wymuszałoby to wtedy zmianę jednej z nich na przejściowy nick, by zwolnić własny dla drugiej postaci i podczas kolejnej przerwy ponowną zmianę już na właściwy? :crazy: Opcja optymistyczna 400 SM. Opcja pesymistyczna 600 SM. Ciekawe czy miał tu ktoś podobne rozważania albo próbował czegoś takiego? :crazy:

    e0fe670da3b97.png

  • Obstawiam opcję pesymistyczną.

    W zasadzie to jest ciekawe pytanie czy jeśli ktoś chciał zmienić nick ale w momencie zmiany się rozmyślił i chce zachować obecny to czy może zmienić na swój nick czy sam siebie nie blokuje i siłą rzeczy musi wpisać inny bo jego obecny jest zajęty przez niego :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Ja zmieniałem nick raz i to wtedy kiedy te zmiany weszły. O ile sięgam pamięcią dostajesz losowy nick (jak po fuzji), który możesz zmienić. Co za tym idzie jest możliwość tej opcji optymistycznej. Na pocieszenie powiem Ci, że i tak nieważne jaka opcja - musisz to sprawdzić ^^

    :crazy:

  • Witam! Zastanawiam się nad taką teoretyczną sytuacją - załóżmy, że chciałbym zamienić 2 postaciom nicki między sobą :crazy: Załóżmy także, że to postacie na oddzielnych kontach. Pojawia się pytanie - czy jeśli kupiłbym im zmiany jednocześnie, to czy te postacie są po przerwie tymczasowo bez nicków i mogę na jednej podać nick drugiej i vice versa? Czy może niestety nicki te są cały czas w bazie, dopóki nie poda się nowych, przez co wzajemnie się blokują? Wymuszałoby to wtedy zmianę jednej z nich na przejściowy nick, by zwolnić własny dla drugiej postaci i podczas kolejnej przerwy ponowną zmianę już na właściwy? :crazy: Opcja optymistyczna 400 SM. Opcja pesymistyczna 600 SM. Ciekawe czy miał tu ktoś podobne rozważania albo próbował czegoś takiego? :crazy:

    Niestety, zmiany nicku możesz dokonać tylko raz.

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • Niestety, zmiany nicku możesz dokonać tylko raz.

    Jak się zmieni nick i po roku się chce zmienić na inny to się nie da już ?

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Jak się zmieni nick i po roku się chce zmienić na inny to się nie da już ?

    Nie kupisz już potem w IS tego przedmiotu do zmiany .

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • Co ty bredzisz Wrobelzs11 xd Nick można zmieniać kiedy się xhce to że w IS zmiana nazwy jest tak jakby nie podświetlana na żółto to wystarczy na to kliknąć i tam sobie zakupisz ponownie. Wiele razy zmieniałem nick na jednej postaci i zawsze co Środę mogłem ustawić nowy co do pytania to jak dostaniesz losowy nick po konserwacji to ten stary jest już zwolniony i możesz go wpisać na dowolnej innej no chyba że ktoś inny go zajmie wcześniej

  • Może niech sie wypowie ktoś jeszcze odnośnie tego ile razy można zmieniać nick :D Z biznesowego punktu widzenia to nielogiczne byłoby takie ograniczenie gdzie łatwo można od niezdecydowanych wyciągać cyklicznie po 200sm ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Trochę jako informacja poboczna, ale np jeśli chcecie zmienić nick, a sprawdzacie sobie w rankingu czy występuje taka postać to pamiętajcie, że w rankingu są tylko postacie które były aktywne od jakiegoś czasu. Reszta nicków jest ukrywana. Więc czasem można się rozczarować bo dostaniecie informację, że ta nazwa jest już używana mimo, że w rankingu jej nie ma.

  • Trochę jako informacja poboczna, ale np jeśli chcecie zmienić nick, a sprawdzacie sobie w rankingu czy występuje taka postać to pamiętajcie, że w rankingu są tylko postacie które były aktywne od jakiegoś czasu. Reszta nicków jest ukrywana. Więc czasem można się rozczarować bo dostaniecie informację, że ta nazwa jest już używana mimo, że w rankingu jej nie ma.

    dlatego przed zmianą nicku warto sobie zabezpieczyć wybrany na innej postaci, którą się kasuje przed samą zmianą ;)


    To wkońcu jak jest z tym zmienianiem nicku ? Można tylko raz czy bez ograniczeń ?? Ascoran może Ty wiesz i nam tu wyjaśnisz temat, koniec końców jesteś od IS'a :)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

    Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().

  • To wkońcu jak jest z tym zmienianiem nicku ? Można tylko raz czy bez ograniczeń ?? Ascoran może Ty wiesz i nam tu wyjaśnisz temat, koniec końców jesteś od IS'a :)

    Raczej jestem pośrednikiem w przekazywaniu informacji, aniżeli znawcą od IS.


    Natomiast co do częstotliwości to nie wiem, czy istnieją jakieś ograniczenia. Znałem ludzi, którzy zmieniali kilka razy nick swojej postaci. Tak było kiedyś, a czy ten schemat wciąż obowiązuje - nie wiem.


    Co do tego, że przycisk zakupu nie jest podświetlony to nie jest to związane ze wcześniejszym zakupem, lecz tak ma być. Zmiana nazwy jest przedmiotem szczególnym, który wymusza wejście w szczegóły przedmiotu i przeczytanie opisu. Tak samo działa to w przypadku fryzur, zarówno tych zwykłych, jak i ataku.

  • Witam ponownie! :D: Dla wszystkich zainteresowanych - znalazłem chyba odpowiedź. Mianowicie tak czy inaczej miałem jeszcze jedną, inną postkę, jakiej chciałem poprawić nick i kupiłem jej zmianę przed dzisiejszą przerwą, po przerwie zaś, najpierw zalogowałem inne konto, gdzie spróbowałem stworzyć postać z jej starym nickiem i nie było to możliwe, zalogowałem zatem już na właściwe konto, gdzie wariant pesymistyczny zyskał potwierdzenie, postać z wykupioną zmianą zajmowała jeszcze swój stary nick, który to był zresztą obecny przy niej w panelu wyboru postaci, dopiero po jej wybraniu i podaniu nowego nicku, stary zwolnił się i można go było nadać nowej postaci.

    e0fe670da3b97.png

  • Witam ponownie! :D: Dla wszystkich zainteresowanych - znalazłem chyba odpowiedź. Mianowicie tak czy inaczej miałem jeszcze jedną, inną postkę, jakiej chciałem poprawić nick i kupiłem jej zmianę przed dzisiejszą przerwą, po przerwie zaś, najpierw zalogowałem inne konto, gdzie spróbowałem stworzyć postać z jej starym nickiem i nie było to możliwe, zalogowałem zatem już na właściwe konto, gdzie wariant pesymistyczny zyskał potwierdzenie, postać z wykupioną zmianą zajmowała jeszcze swój stary nick, który to był zresztą obecny przy niej w panelu wyboru postaci, dopiero po jej wybraniu i podaniu nowego nicku, stary zwolnił się i można go było nadać nowej postaci.

    To jeszcze jakbyś zweryfikował, czy na tej postaci u której dokonałeś zmiany nicku, czy możesz ponownie wykupić zmianę nicku (czy znikło dla tej postaci z oferty czy nie). Wtedy temat byłby domknięty :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!