Drop autołowy 75 vs 105 lv

  • Cześć,
    zastanawiam się, który lvl postaci będzie korzystniejszy pod względem efektywności, głównie w eventach typu drop kart, ale też inne. Głównie drop na auto z buta. EQ, alchemia wystarczające/dobre by maksować spoty czy to w red lesie na 75 czy zaklętym 105. Postać w konfiguracji typowo PVM, stąd trzeba liczyć się z podatnością na ataki konkurencji. Pytanie myślę, banalne, zadaje ze względu na brak doświadczenia na wyższych lvlach. Proszę o odpowiedzi uwzględniające wielowątkowość tematu.

    Pzdr :mkay:

  • Cześć,
    zastanawiam się, który lvl postaci będzie korzystniejszy pod względem efektywności, głównie w eventach typu drop kart, ale też inne. Głównie drop na auto z buta. EQ, alchemia wystarczające/dobre by maksować spoty czy to w red lesie na 75 czy zaklętym 105. Postać w konfiguracji typowo PVM, stąd trzeba liczyć się z podatnością na ataki konkurencji. Pytanie myślę, banalne, zadaje ze względu na brak doświadczenia na wyższych lvlach. Proszę o odpowiedzi uwzględniające wielowątkowość tematu.

    Pzdr :mkay:

    Moim zdaniem wyjdzie podobnie. Wczesniej bez porownania kazdy wybieral v2/v3 lochu pajakow. Moim zdaniem lepiej ubrac 75lvl pod grote i tam dropic na zwyklych setaou i przynokazji dropic bronie na 70 niz na 105 w lesie. Las juz jest tak napchany ze szkoda gadac

  • Las jest pełny, bez abs i bonu na ludzi nie ustoisz i nie zbijesz innych autobotów wiec bedziecie bili we dwójkę tą samą grupkę - efekt taki sam = slaby drop

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Moim zdaniem wyjdzie podobnie. Wczesniej bez porownania kazdy wybieral v2/v3 lochu pajakow. Moim zdaniem lepiej ubrac 75lvl pod grote i tam dropic na zwyklych setaou i przynokazji dropic bronie na 70 niz na 105 w lesie. Las juz jest tak napchany ze szkoda gadac

    tylko czy w grocie bedzie miał zadowalający drop eventowy z tych mobów

  • tylko czy w grocie bedzie miał zadowalający drop eventowy z tych mobów

    Absolutnie nie. Przerabiałem dropienie Okeyek w grocie.

    -

    W przypadku blasków, z tego co słyszałem, decydujący jest stopień potwora. Pająki z v3 to 3-4 stopień, Duch Wierzby i Złe drzewo to 4 stopień, silna kamienna małpa i silna złota małpa to 4 stopień.

    W AV2 poziom 4 mają jedynie dowódcy i komendant, 3 Magistrat. Zwykłe setki to 1-2 stopień,

    Czyli tutaj by się zgadzało.

    Ale do itemów eventowych ta zasada nie będzie się liczyć, bo mamy np. Lemury, gdzie potwory mają niski stopień, blaski lecą tragicznie, a drop kart jest w porządku. Tak samo było ze św. Hwang.

    -

    Reasumując : z naciskiem na blaski, zostałbym sobie w V3, traktując Red Las jako potencjalnie mniej zatłoczoną alternatywę. Na Lemurach wygodnie dropi się karty, zaklętego lasu pod tym kątem nie testowałem. Ale wydaje mi się, że jak ktoś połyka metiny w całości, to tam może być nawet nawet. Pod same autołowy, to chyba lepiej sobie zostać na lemurach. Wydaje mi się, że wygodniej.

  • lemury też są cały czas obstawione i do tego przewracają. Pytający nie pytał pod ezgledem blaskow a innych eventow

  • Może Kraina gigantów mobow sporo żywioł błysk schodzą na 2_3 hity nawet w miarę szybko się odradzają zatloczenie to niewiem w sumie jak tam jest jakaś alternatywa dla Red lasu. Ogólnie chyba rzeczy ewentowe typu okejki eda teraz dobrze dropic na Lemurach, Zaklety, DC

  • lemury też są cały czas obstawione i do tego przewracają.

    Ale są na tyle słabe, że wystarczy combo.

    W eventy wszystko jest obstawione, a większa szansa, że 55lv w V3 zaloguje Championa, niż że na lemurach będzie ktoś faktycznie dobry. Po przebiciu bariery 105 poziomu Gautama już tak fajnie nie sypie.

  • Tyle że eventowe rzeczy teraz dropia od 70 lvl także champion już teraz nie obstawia bo niema sensu tam już dropic a blaski to blaski zawsze będzie bronie nie spotka itp itd

  • Ale są na tyle słabe, że wystarczy combo.

    W eventy wszystko jest obstawione, a większa szansa, że 55lv w V3 zaloguje Championa, niż że na lemurach będzie ktoś faktycznie dobry. Po przebiciu bariery 105 poziomu Gautama już tak fajnie nie sypie.

    w v3 malo kto przyjdzie czampem bo to nie blaski zeby sie oplacalo marnowac przepustki, z kolei tp na lemury to zaden koszt

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • na 90% na 70lvlu w v2/v3 będzie lepiej lecieć niż na lemurach i innych lokalizacjach. A balaski to blaski, rządzą się innymi prawami

  • SauBaar

    Closed the thread.