PYTANIE

  • Mam pytanie.

    Czy administracja zrobi w końcu coś z tymi botami? lata w ciul postaci które wybijają całą mapę a i tak gf z tym nic nie robi... Misji się nawet nie da zrobić aż grać się odechciewa.

    Pewnie i tak nic taki temat nie da ale no

  • Nie. Nic nie zrobią, bo nie wiedzą co zrobić. Banowanie to walka z wiatrakami. Sposobu na cheaty nie mają.

  • wyłączyć rejestracje, banować na ip a nie na konto

    ic na gm i wybanuje wszystko a najlepiej wyjdz z m1 i wbij 90+

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Art do <ciach> nędzy spamuj im co 1min, jak dasz radę co 30sekund że my żądamy zamknięcia serwera POLSKA !!!

    Trzeba walczyć z tym, zniszczyć to, zabić (boty oczywiście) !!!

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

    Edited once, last by SauBaar: Usunąłem pseudocenzurę. ().

  • Art do <ciach> nędzy spamuj im co 1min, jak dasz radę co 30sekund że my żądamy zamknięcia serwera POLSKA !!!

    Trzeba walczyć z tym, zniszczyć to, zabić (boty oczywiście) !!!

    mów za siebie, jak nowi grqcze maja zaczac gre jak serwer bedzie zamkniety. Zamknac to Ciebie, zadamy tego

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

    Edited once, last by SauBaar: Korekta pseudocenzury w cytacie. ().

  • Nowych graczy nie ma, a jak sa to i tak szybko koncza gre, nic nie sa w stanie legalnie zrobic skoro wszystko od m1 do zakletego jest zabocone. Nawet na yoharze sa juz boty

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Gm tylko potrafi na czacie raz na tydzień sie przywitać i loga nic a to nic nie robia z botami

  • Tyle że ale ja też chcę poznać stanowisko firmy w tej sprawie i wypadało by coś powiedzieć tym bardziej to już trochę trwa i firma powinna się jakoś do tego odnieść

    Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

  • Gm tylko potrafi na czacie raz na tydzień sie przywitać i loga nic a to nic nie robia z botami

    Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią. Mają ten klaster gdzieś, CM nic nie wie, a jak wie to potem się okazuje że nieaktualne, nawet go mają z tyłu. Na Turcji byle jakie problemy rozwiązują na poczekaniu, nawet w dni wolne od pracy. Tam takie akcje z logowaniem są naprawiane w godzinę, u nas to juz pare tygodni

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią. Mają ten klaster gdzieś, CM nic nie wie, a jak wie to potem się okazuje że nieaktualne, nawet go mają z tyłu. Na Turcji byle jakie problemy rozwiązują na poczekaniu, nawet w dni wolne od pracy. Tam takie akcje z logowaniem są naprawiane w godzinę, u nas to juz pare tygodni

    juz gdzieś bylo ze banowanie botów to nie jest priorytet :D


    załatwiałeś coś z administracją turecką, bo osoba która coś załatwiała to meczyła się z2 tygodnie i bez słowa zamykali mu zgłoszenie, to faktycznie super administracja ;p

  • to wbij 1 czemp +

    Weź Ty sobie wbij bonus +50iq do tej przepoconej koszulki xd


    Przecież tak jak wspominałem, prosty temat - zamknąć serwer na pół roku wybanować bękarty na ip i myślę że problem z głowy.

    Boty nie są banowane ale ludzie którzy nie są świadomi tego że kupują coś od bota już tak xDD

    Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().

  • SauBaar

    Closed the thread.