Hydra,obrona statku wcześniej

  • Witam Graczy i mam szybkie pytanie: czy jak wejdę do obrony statku wcześniej na 98lvl to gdy osiągnę lvl 120+kuleczkę nie będę musiał wykonywać tej misji i wbije na chempina?

    :shinsoo:

  • Nie wazne kiedy ja zrobisz. Ale na koncu po wbiciu expa i tak musisz podejść do statuty np pierscionkiem hydry

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Nie wazne kiedy ja zrobisz. Ale na koncu po wbiciu expa i tak musisz podejść do statuty np pierscionkiem hydry

    Czyli jeśli mam ten pierścień to nie muszę zbijać hydry? Wystarczy dotknąć statuly?

  • Czyli jeśli mam ten pierścień to nie muszę zbijać hydry? Wystarczy dotknąć statuly?

    Musisz ukonczyc hydre przynajmniej raz w historii tej postaci, moze to byc wczesniej. Pierscien tylko teleportuje ale nie zalicza misji

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • SauBaar

    Closed the thread.