Porozmawiajmy o Metin2 - część II

  • bo to głupie pytanie „czy rękawica z IS zwiększa drop okeyek” to chyba logiczne że tak po coś ona jednak jest dlatego zostawiłem tą emotkę ze na tak głupie pytanie aż ciężko odpowiedzieć :crazy:

    tutaj 90% takich pytań

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • bo to głupie pytanie „czy rękawica z IS zwiększa drop okeyek” to chyba logiczne że tak po coś ona jednak jest dlatego zostawiłem tą emotkę ze na tak głupie pytanie aż ciężko odpowiedzieć :crazy:

    nie jest to tak oczywiste. Slyszalem ze na eventowe przedmioty nie ma to wplywu. Szansa jest na drop przedmiotow, a okeyki w zadnym wypadku przedmiotami w ekwipunku nie są.

  • Autołowy i pety podnoszące drop powinny zostać usunięte z gry

  • Art co z tematem botów ? Serwer już tak laguje, że przejście przez teleport = zamykanie klienta i odpalanie gry na nowo !!!

    Idź na Turka zobacz co się dzieje tam co chwila wywala metka Polska to przy tym. Pikuś xd


    nie jest to tak oczywiste. Slyszalem ze na eventowe przedmioty nie ma to wplywu. Szansa jest na drop przedmiotow, a okeyki w zadnym wypadku przedmiotami w ekwipunku nie są.

    To se postaw dropka bez rękawic i z rękawica i zobaczysz czy to niema wpływu xd tylko szansa na xx % dropu przedmiotu niea większego wpływu bo to jest szansa a nie ze xx% więcej ma drop

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty

    Edited once, last by Dua ().

  • To se postaw dropka bez rękawic i z rękawica i zobaczysz czy to niema wpływu xd tylko szansa na xx % dropu przedmiotu niea większego wpływu bo to jest szansa a nie ze xx% więcej ma drop

    A rękawica przypadkiem nie zwiększa szansy na drop? Xd

    Piszesz straszne bzdury samemu nie rozumiejąc zagadnienia, które próbujesz wytłumaczyć

  • A rękawica przypadkiem nie zwiększa szansy na drop? Xd

    Piszesz straszne bzdury samemu nie rozumiejąc zagadnienia, które próbujesz wytłumaczyć

    Rękawica zwiększa drop o dany procent 50 czy 100 powiedzmy żebez rękawic zabijesz moba i z niego nic nie poleci to zakładając rękawice 100 % masz 100% że z danego moba wyleci cokolwiek yangi, jakiś item czy co tam z danego moba może polecieć z puli. Im większy procent tym większa masz szansę proste natomiast bonus xx% szansy na drop przedmiotu działa tak że masz max chyba 40% szansy że poleca 2 te same przedmioty np. Niewiem 2x odlamek czy 2 shurikeny itp itd

  • Autołowy i pety podnoszące drop powinny zostać usunięte z gry

    powiem tak czasy się zmieniają i wydaje mi się ale to moja opinia że gracze w metina są już dorośli to nie te czasy gdzie w 2013 wracało się ze szkoły i się grało caly dzień wydaje mi się że dzieciaków w grze już nie ma tak dużo więc co za tym idzie dorośli już nie mają tyle czasu żeby siedzieć przy kompie i expic od 75 do 95 i od 95 do 120 więc auto łowy są na + bo tak to dużo graczy stało by w miejscu bo nie mieli by czasu na expienie. A dlaczego tak mówię że dużo dzieciaków nie gra w tą grę pokaż teraz jakiemuś 10 czy 14 latkowi metina powie co to za kupa 💩 czasy się zmieniły i kidosy wolą grać w GTA a nie w metina

  • Co do rękawicy wiem na 100% że jeśli chodzi o drop z metinów i bossów to jej brak a drop się ma. Szczególnie jeśli chodzi o rękawice z IS-u. Odpowiedni lvl postaci do zbijanego metina i masz efekty. Możecie się nawet o to kłócić. :S

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • To se postaw dropka bez rękawic i z rękawica i zobaczysz czy to niema wpływu xd tylko szansa na xx % dropu przedmiotu niea większego wpływu bo to jest szansa a nie ze xx% więcej ma drop

    Tak zrobilem i po zakupie rekawicy z is ilosc plansz wystrzelila :) jutro jak sie skonczy amulet z codziennego prezentu to zaloze rekawice z metka i sprawdze o ile zwiekszy sie drop.


    Ciekawa sprawa jest tez z tymi skarpetkami. W 2h wydropilem 150 a oddawac mozna 5 dziennie xD


  • Ciekawa sprawa jest tez z tymi skarpetkami. W 2h wydropilem 150 a oddawac mozna 5 dziennie xD

    To jest po to zeby ludzie tworzyli setki kont dla podbicia statystyk i dropili te rekawice na zaś. Jak widzisz w pare godzin mozna nadropic skarpet na wiele lat do przodu, przekladasz eq na kolejna ninje 1lv i tak w kolko. Potem odbierasz dziennie setki skrzynek z kont i skarpet sprzed lat. Dla nich nie ważne czy to boty, sklepy, gracze czy slupy na meley, maja byc cyferki zeby sie zgadzało, a zarzadu to nie interesuje. Do tego jest kasa bo kupujesz pierscien antyexpa i rekawice ktorych nawet w calosci nie wykorzystasz a i tak za nie przeplacasz (choć i tak sie zwróci)

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ascoran porównując Skrzynie Tajemnic do serwerów to jest bardzo nie opłacalny deal, w sensie ze najdroższe co CI może polecieć to jest Kamień Księżycowy który stoi 2w, natomiast 99SM to jest prawie 5.5w, jaka logika w tym? Ta skrzynka powinna kosztować 9SM bo nie ma w niej nic wartościowego, drugim przedmiotem jest Dwutlenek Tytanu który stoi za 1w, a reszta itemów od 1kk do 20kk max.

  • Ascoran porównując Skrzynie Tajemnic do serwerów to jest bardzo nie opłacalny deal, w sensie ze najdroższe co CI może polecieć to jest Kamień Księżycowy który stoi 2w, natomiast 99SM to jest prawie 5.5w, jaka logika w tym? Ta skrzynka powinna kosztować 9SM bo nie ma w niej nic wartościowego, drugim przedmiotem jest Dwutlenek Tytanu który stoi za 1w, a reszta itemów od 1kk do 20kk max.

    Dlatego się nie kupuje takich skrzyń co się nie Zarabia z nich:)

  • macie jakieś rozwiązania na problem. Buff normalnie się odpala, główna postać nie ma szans, na solu się odpali na Polska nie ruszą. Ktoś coś kombinował?

  • Ingolf jak to jest ze na 3 platformy moge sie zalogowac a na 2 juz nie :P all znajduja sie na 1 aplikacji i wyskakuje komunikat "bledne dane logowania" i to po wczorajszej przerwie technicznej.

  • Czy GF może łaskawie dać możliwość łączenia OBRONY BOGA SMOKÓW ze Skrzynek Płatków Śniegu, czy za trudne?

    Sprawdzałem u siebie 3-4 dni temu i Obrony Boga Smoków, które lecą z tych skrzyń łączą się ze sobą. Nie wiem, czy łączą się z innymi obronami zdobytymi w inny sposób, ale w obrębie tej skrzyni nie ma problemu.


    Ciekawa sprawa jest tez z tymi skarpetkami. W 2h wydropilem 150 a oddawac mozna 5 dziennie xD

    Skarpetki możesz wykorzystać również na buffa płatków śniegu. Zamiast zbijać mobki i metiny możesz od razu wymienić u Mikołaja 5 skarpetek na buffa.


    Ascoran porównując Skrzynie Tajemnic do serwerów to jest bardzo nie opłacalny deal, w sensie ze najdroższe co CI może polecieć to jest Kamień Księżycowy który stoi 2w, natomiast 99SM to jest prawie 5.5w, jaka logika w tym? Ta skrzynka powinna kosztować 9SM bo nie ma w niej nic wartościowego, drugim przedmiotem jest Dwutlenek Tytanu który stoi za 1w, a reszta itemów od 1kk do 20kk max.

    Ta cena była adekwatna, ale jak skrzynia wchodziła do gry. Na pewno pamiętasz wprowadzenie pancerzy 105-115 do gry i wtedy cena Kamienia Księżycowego i podobnych jego ulepkom była duża. Wiadomo, gra się rozwinęła. Ludzie wymieniają takie pancerze na te wężowe z Yohara i popyt tego typu towaru spadł. Wspomnę o tej skrzynce w raporcie.


    MocWpNaSpota ja pomóc ci nie potrafię, bo nie wiem co majstrowali. Najlepiej napisać ticketa i skontaktować się z Ingolfem lub Tachu.

  • Sprawdzałem u siebie 3-4 dni temu i Obrony Boga Smoków, które lecą z tych skrzyń łączą się ze sobą. Nie wiem, czy łączą się z innymi obronami zdobytymi w inny sposób, ale w obrębie tej skrzyni nie ma problemu.

    To się zgadza, ale obrony z ubiegłego roku Z TEGO WLASNIE EVENTU wciąż zajmują mi na jednej z postaci połowę miejsca strony z EQ


    VJvZOFo.png

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g