wywalanie postaci

  • Elo, czy ostatnimi czasy tylko mi tak wywala gre? reka w gorze, przezroczyste postacie, wywalanie metina - wcześniej wywalało ale teraz dzieje sie to nagminnie.


    Moderator Neferet:
    Temat przeniesiony do odpowiedniego działu

    Kontakt GG: 66423909

  • Tak.
    Opcje sa 3:
    1. lagi metina (ddos, boty, etc)

    2. lagi twojego neta

    3. oba powyzsze

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Każdy powie, że to twoja wina i twój internet, ale prawda jest taka, że klient z każdą aktualizacją działa coraz gorzej.

  • Bardzo często postacie nie ładują się całkowicie - są przezroczyste. Tak jest odkąd wprowadzili "długie" pojawianie się postaci po zalogowaniu. Na pewno nowością jest pojawienie się postaci po zalogowaniu i zawieszenie świata metina - wtedy nic łącznie z chatem nie działa. Niestety nic z tym nie robią. Nagminne zamykanie klienta gry nawet nieużywanego gdy postać tylko stoi. Bardzo prosimy o zajęcie się tym tematem, gdyż z każdym miesiącem jest coraz gorzej...

  • Jeszcze jest coś dziwnego. Wskakujesz na Manu, schodzisz i nie ma pieczęci w eq. Od razu piszę że nie, nie skończyła się !

    Nie tylko mnie to się zdarzyło.

    Art naprawdę mam zapchać support obecnymi problemami?

    Powinno być coś na forum, temat, cokolwiek gdzie ludzie chętniej zgłaszali by swoje problemy.

    Zresztą obecnie strach robić wojnę gildy bo się może zbugować i trwać do dziś.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Tak. Od jakiegos czasu kazde logowanie czy teleport to loteria czy gra zaladuje sie w calosci, czy bedzie trzeba zamykac proces bo zamuli i sie nie zaladuje. Wywalanie calego klienta rownie czeste. Bieganie niewidzialna postacia tez sie zdarza, albo ze cos mnie bije mimo ze nic na mini mapie nie widzę i nie moge tego zabic. Ogolnie w ostatnich tygodniach widze duze pogorszenie grywalnosci i na pewno nie ma to zwiazku ani z komputerem ani z internetem.

  • Witam.

    Gram na laptopie i na komputerze stacjonarnym, wyżej wymienione problemy pojawiają się tylko gdy gram na lapku.

    Na pewno na plus jest mieć połączenie z internetem poprzez kabel i to dobrej kategorii, połączenie poprzez wi fi jest nie stabilne.

    I oczywiście sprzęt na jakim gramy

    :chunjo::beer::monster:

  • Gram na laptopie, na którym (pewnie większości ) odpala metka na zintegrowanej karcie przez co traci się na wydajności, a zużycie procesora często skacze do maksimum. Moje objawy to nagłe zamykanie konkretnego okna gry, a najczęściej wywala postać w ten sposób, że postać jest widoczna na innym odpalonym oknie, a po wejściu na dane "zlagowane" okno i wykonaniu jakiegoś ruchu wyrzuca do oknia logowania.

  • U mnie z kolei jest stabilnie - od dłuższego czasu nie zauważyłem większych problemów z wyrzucaniem do okna logowania, ani całego klienta.

    Zdarzają się jakieś tam pojedyncze wyrzuty, ale jest to zazwyczaj spowodowane tym, że raz na jakiś czas (choć rzadko) rozłączy mi laptopa z WiFi - wtedy chwytam chwilową "zawiechę".

    be happy - tak po prostu...

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny
  • SauBaar

    Closed the thread.