Exp na autolowach a boty

  • Witam,

    Mam zamiar expic postke od zera na autolowach z ISu i moje pytanie brzmi czy nie dostanę bana za takie expienie, jest tyle botów które są plaga na wszystkich mapkach w tym expowisk i myślę czy bana nie dostanę przez przypadek bo jakiś GM się pomyli i stracę eq :D czy jest to raczej niemożliwe w co nie chce mi się wierzyć patrząc jak wygląda teraz sytuacja na PLu?

  • myślę ze nie dostaniesz bo te boty które występują nawet nie zdążą dobiec do moba i juz pada wiec bardziej przez to ich banują. Jak byl event ze skarpetkami sam widziałem jak było kilka archerow i jedni normalnie strzelali i musieli sami podchodzić po skarpetki a 2 ekipa zbierała z daleka i tych na moich oczach wszystkie postki raz wylogowało i po 5 minutach byly juz te same nicki tylko inna końcówka 😁

  • Aham to nie ma się czego obawiać :D dzięki za info, mam nadzieję że GMi bd trzeźwo myślący i będą umieć odróżnić bota od auto łowów :D temat do zamknięcia

  • myślę ze nie dostaniesz bo te boty które występują nawet nie zdążą dobiec do moba i juz pada wiec bardziej przez to ich banują. Jak byl event ze skarpetkami sam widziałem jak było kilka archerow i jedni normalnie strzelali i musieli sami podchodzić po skarpetki a 2 ekipa zbierała z daleka i tych na moich oczach wszystkie postki raz wylogowało i po 5 minutach byly juz te same nicki tylko inna końcówka 😁

    Dokładnie tak jak napisałeś tyle, że skarpetek się nie podnosiło a same wpadały :)

  • Nie ma się czym przejmować. Korzystanie z funkcji gry nie prowadzi do banów ^^


    Mamy odpowiednie narzędzia by stwierdzić czy ktoś gra legalnie ;)

    7QRljDv.jpg

  • Nie ma się czym przejmować. Korzystanie z funkcji gry nie prowadzi do banów ^^


    Mamy odpowiednie narzędzia by stwierdzić czy ktoś gra legalnie ;)

    Mam nadzieję że się nie zdziwię :) dzięki za info i proszę o zamknięcie tematu

  • Oj nie bój się, nie potrafią banować normalnych botów, a co dopiero ludzi z autołowami...

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Jest taka możliwość, są na to dowody. Jak któryś z administratorów ma wątpliwości lub jest święcie przekonany to moge przedstawić :)

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • Jak postka lata na autolowach a wokół są boty to można dostać rykoszetem bana i konta raczej nie da się odzyskać patrząc na to jak działa administracja :D z prostymi problemami ciężko się dogadać a co dopiero udowodnić ze się jest nie winnym to jak walka z wiatrakami :D

  • Jak postka lata na autolowach a wokół są boty to można dostać rykoszetem bana i konta raczej nie da się odzyskać patrząc na to jak działa administracja :D z prostymi problemami ciężko się dogadać a co dopiero udowodnić ze się jest nie winnym to jak walka z wiatrakami :D

    Nagrywać jak się expi autołowami właczonymi

  • SauBaar

    Closed the thread.