Event mega-dopalaczy

  • 1. Rybackie puzzle

    Maksymalnie mogę w nim jeszcze uczestniczyć coś koło 14 z 18h. Warto jeszcze składać wędkę węglową? Na Polsce wyjdzie mnie możliwe ze do 10 won, kupując włókna powiedzmy za około 3 wony(niestety nie pomyślałem żeby ją zrobić, bo dopiero wczoraj wieczorem uczyłem się tego łowienia :D )

    Dzisiaj łowiłem wędką +2, później +3 z rybimi wnętrznościami i wyłowiłem 40 otwarć, jakieś 350 pudeł, przy wędce węglowej + rybie wnętrzności jestem wstanie wyłowić z 3x więcej jak na tej dziadowskiej wędce, czyli jakieś 1000 puzzli. Wtedy na pewno warto, tylko czy to tak wyjdzie?


    2. Blaski

    Mam dropka 61 lvl, wiem że najlepiej byłoby dropić w v3, no ale jak wiadomo tam będzie dział się zapewne cyrk, jedynie normalniej może bedzie 24 i 30, ale w inne dni raczej szkoda czasu na tą lokalizacje. Dlatego tutaj jest moje pytanie, jedyną alternatywą dla v3, będzie 7 piętro w DT i jest realne wydropienie chociaż połowy tego co można zrobić w v3?

    Jest tam jakieś miejsce gdzie mógłbym postawić buffa, żeby nie padał co chwile? To bardziej pod kryta i żeby mu tam wpadło troche expa :P

  • 1. Z węglową bez problemu zrobisz 800-1200 puzzli na 1h. Zależy jakie u Was ceny otwarć, ale przeważnie taka wędka zwraca się po 3-4h łowienia.

    2. Idź sobie do v2 i ściągaj wsio co się da, na 61 też tam całkiem przyjemnie lecą szkaty

  • 1. Ostatnio stały po 10kk za otwarcie, teraz spadły już do 7, a spadnie pewnie do 4-5, ale teraz raczej nie będę sprzedawać, jeszcze przemyśle co z nimi zrobić . Jeśli faktycznie tyle puzzli jest wstanie wyłowić to w jeden dzień zwróci się, a jeszcze może później raki będą wpadać, a teraz są juz w chorych cenach bo nawet po 35kk :D

    2. co do v2 to jest kwestia szybkiego wybijania, bo tam jest masa łuczników, kwestia tego ze tam mam talik 30 insekty, a na dt jednak już mam86 na nieumarłe

    Jest ktoś kto tam dropi blaski? będę bił na dropie z eventu, szkaty ucznia, is, i las, to w sumie 400% dropu

  • 1."Coś nadziało się na haczyk, ale nie widzisz, co to jest."

    Warto to klikać czy lepiej od razu to wyłączać, bo nie wiem czy warto na to tracić czas, bo chyba to jest jako zmarnowane łowienie?


    Co do ilości to w jakieś 3h udało się 1100 pudeł, @EcRee jak robisz ze tyle w godzine?

    Zwróciła się już wczoraj, a nawet zarabiała już ;)

    2. Próbowałem DT i ani razu nie doszedłem, raz musiałem wybić 7 spotów i zabrakło czasu byle donieść pieczęć, a później 3 razy wywaliło mi sure z pieczątek...

  • 1."Coś nadziało się na haczyk, ale nie widzisz, co to jest."

    Wyłączać


    Co do ilości to w jakieś 3h udało się 1100 pudeł, @EcRee jak robisz ze tyle w godzine?

    Wsiadasz i zsiadasz z konia/wierzcha czym pomijasz animacje wyciągania wędki :)
    EDIT. możesz sobie zrobić makro, które robi ctrl G G - działa i nie buguje gry

    Co do blasków to jeśli nie pójdziesz do v3 to na ognistej ziemii miałem 600szt w 4h na 55lvl przy 300%. Innym razem kolega dropił na żabach 61lvl i miał tyle samo co ja w v3 (z 400 na godzine)

    deus vult!

  • zakładam/zdejmuje szarfe i mi animacje przerywa, wiec moge lowic po 800-1200 puzzli w 1h :) oczywiście wedka weglowa + wnetrznosci :)

  • lepiej to idzie jak wierzchowcem, bo czasem coś zacina się i trzeba wyłączać klienta

    To wystarczy zdjąć albo założyć szarfe? w przeciwieństwie do wejścia i zejścia z wierzchowca


    Chyba musze bardziej skupić się na rybakach bo brak mi cierpliwości do blasków ;P

  • Tak teraz się spytam o evvent rybacki i puzzle.

    Wyłowić ileś tam setek puzzli to nie problem. Kiedy wy je przerabiacie jak po wyznaczonych godzinach nie można już łączyć? Ja teraz miałem 600 szt puzzli to przerobienie tego zajęło mi około 40 minut więc sporo a w miarę szybko i cały czas klikałem

  • Tak teraz się spytam o evvent rybacki i puzzle.

    Wyłowić ileś tam setek puzzli to nie problem. Kiedy wy je przerabiacie jak po wyznaczonych godzinach nie można już łączyć? Ja teraz miałem 600 szt puzzli to przerobienie tego zajęło mi około 40 minut więc sporo a w miarę szybko i cały czas klikałem

    No dzielisz sobie czas, jedni nie przerywaja animacji i w tym czasie układają. Ja wole najpierw 2h łowić, a pozniej 2h układać :D. Co jak co, ale w rybakach tez powinna byc możliwość grania za kilka szkat, bo po kilkudziesięciu minutach tych puzzli można oczopląsu dostać...

  • to ladnie. ja 3600 w 4h v3;D

    gz, to zależy od spota, farta i tego czy masz ksute alew tym wypadku widzę że porządny fart wleciał jak 900/h... takiego wyniku to nie miałem na 350% dropu na bigu nawet

    deus vult!

  • 1. Ostatnio stały po 10kk za otwarcie, teraz spadły już do 7, a spadnie pewnie do 4-5, ale teraz raczej nie będę sprzedawać, jeszcze przemyśle co z nimi zrobić . Jeśli faktycznie tyle puzzli jest wstanie wyłowić to w jeden dzień zwróci się, a jeszcze może później raki będą wpadać, a teraz są juz w chorych cenach bo nawet po 35kk :D

    2. co do v2 to jest kwestia szybkiego wybijania, bo tam jest masa łuczników, kwestia tego ze tam mam talik 30 insekty, a na dt jednak już mam86 na nieumarłe

    Jest ktoś kto tam dropi blaski? będę bił na dropie z eventu, szkaty ucznia, is, i las, to w sumie 400% dropu

    Jeżeli chodzi o drop blasków w DT to w moim przypadku body 62, skile P, 250% drop, 1k blasków w 3h.

    :thumbsup:

  • prędkość układania puzzli zależy od lagów, np. ja teraz gram na starym laptopie i czasami puzelek sie pojawiał po 2 sekundach, a na starym PC robiłem lekko 1,2k/h

    deus vult!

  • Quote

    Co do ilości to w jakieś 3h udało się 1100 pudeł, @EcRee jak robisz ze tyle w godzine?

    Wsiadasz i zsiadasz z konia/wierzcha czym pomijasz animacje wyciągania wędki :)

    EDIT. możesz sobie zrobić makro, które robi ctrl G G - działa i nie buguje gry

    Nie dostanie sie perma na PLu za makro? :D

  • Nie używam żadnego zakazanego oprogramowania zewnętrznego, więc na pewno nie oszukiwałem. Banujecie też graczy, którzy używają klawiatury i myszki z makro?

    Nie, nie banujemy kont za używanie takiego sprzętu. Być może Twoje konto było powiązane z innym kontem stosującym boty.


    Dobra, sam znalazlem :>

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie