Posts by dscp93

    na sam dungeon nie potrzebujesz odp wiatr :) wiec szukaj eq 20/20 albo 20 diably 10 orki, zrób sobie test zbij EnTai'a z buta to bedziesz wiedział ile potrzebujesz żeby zbić Bagjanamu ( przypominam że na dungu nie używasz wierzchowca ). Zainwestuj w peta z berkiem, szyciem i ku lowca, co z tego ze padnie skoro odżywka kosztuje 3kk xD

    Dobre podpowiedzi, nie wiedziałem, że tam z buta trzeba bić. Kupiłem białko 20/20/5doPZ. Ubiłem władce z pomocą wód young.


    To mi zostało dobić 100 lvl, kask na 100 lvl kupic tez 20/20 czy dodatkowo z wiatrem? Naszyjnik z 10 kryt, ebo 20/20. Czy szmaragdy jak są 20/10 to 8% średnie nie nadrabiają tej straty 10%? Mam też talik ziemi +1 25 ziemia, 20 lód bez obrony.


    Jeszcze jedno pytanie mam o uzdrowicieli. Na jakiej zasadzie one "działają"? Zadają obrażenia i leczą bossa naraz? Czy władca/bagniak/jotun bez nich się nie regenerują?

    0_o to aż dziwne. Bo tam bić dużo nie trzeba bez trucia przy 16k schodzi jak bułeczka :)

    Ebo dzisiaj widziałem po 4w na Polsce, a bransolete za 15w z 20/20

    Bije po 10-10.5k we władce to ciężej idzie :/

    Patrzę na rynku wiatr/diably/orki żeby jeszcze ustać bez kostiumów. Znalazłem teraz białko 15wiatr/20/20 5 szycie ale 35w to sporo ale może wezmę jak powiesz, żeby brać. Reszte kasy wydam na to.

    Hity wtedy doszly by do 11.5-12k z krytem

    Będę dobijać 100 lvl

    Talika nie będę zmieniał, będę wspomagał się rybką na ziemie 10%

    Branzy szukam, ciężko z bonami znaleść, a jak są to cena kosmos ale kupie tak jak napisałeś srebrną wiatr/orki/diab ale bardziej patrze łezkę wiatr/hp/orki/diab bo zawsze 10% kryta więcej

    Szarfę kupiłem 20% z zodiakiem +8 34 śr, dodała do hitów 400 obrażeń więc widzę różnice

    Ogólnie po testach nie mogę ubić nawet władcę EnTai, padam pod koniec jego hp.

    Peta szkoda mi kupować bo nie gram aż tak dużo, a szkoda mi żeby padł.

    Boczusia/khana będę starał się trafić ale ostatnim razem za 33 razem dopiero trafiłem :)


    Kurczę serio? Tu na forum mi radziliście żebym zbierał eq na odp na umiejętności i mam 43% A kolega ma ponad połowę mniej i kupił eq na potwory i co jest lepsze ? Chyba że ja będę dużo pewniej stał i ubiję też że spokojem ? Bo mam daggera którego expie do 95 i może ubrać na błyski i z łuku healerow wybijać?

    Na początku roku maxowałem eq pod metki, żeby szybciej zbijać ale patrząc na forum, że większość eq pokrywa mi się z eq na jotuna to warto mi wymienić 2-3 rzeczy i próbować coś bardziej opłacalnego niż metki.

    Na samą alchemię ponad 120 won poszło, zbrojka 25w, buty 15w, kask 1,5w, szmaragdy 18w, talik 15w więc w sumie wychodzi ponad 200w wydane, a hity nie są jakieś gigantyczne. Zaczynając od zera jak Ty to możliwe, że bym szedł bardziej w UM.

    Witam,

    Podepnę się do tematu. Proszę o sprawdzenie eq pod jotuna :)

    Woj body 97 lvl

    -Truta 43 sr

    -maska strachu 15 wiatr 10 diably

    -zbroja niebian 15 wiatr, 2k pz, 10 do pz

    -ogniste buty +8 2k pz 5 kryt

    -talik ziemi +1 20 ziemia 25 lod, 5 obrona, 3 omdlenie

    -branza z lez +9 5 do pz, 10 diably, 2k pz

    -naszyjnik z lez 1k pz, 15 strzaly lub srebrny +9 2k
    pz 3 kryt 3 szycie

    -tytanka +9 nno 20 diably 10 orki

    -szmaragdowe kolczyki +8 20 diably 10 orki

    -szarfa 19% wartosc 51-89

    alchemia matowa/przejrzysta prawie perf

    Wartosc ataku jak odpale wszystko 1980-2132


    Co zmienic by dawać radę? Mam okolo 80 won do dyspozycji

    Na pewno wiem, że szarfe ale całkowicie nie ogarniam ich i o co w nich wchodzi

    19% 50-69 sr 7 za 13 won

    21% 73-114 za 18 won

    21% 84-126 za 25 won

    22% 61-83 sr 8 za 30 won

    21% 73-114 sr 6 za 35 won


    Dzięki i pozdrawiam

    Powiem ze swojego doświadczenia. Ostatnie 2 tyg. wystawiam sklepik z różnymi ulepami i to jest różnie co schodzi. Ceny mam żeby sprzedać, prawię najtańsze (podglądam na szkle)

    Zęby orka schodzą cały czas bezstresowo, kawałek płótna + w zeszłym tygodniu schodził cały czas za dobrą cenę (3,5-4kk), w tym tyg. płótno nie schodzi tak dobrze. Pajęcza sieć, nogi pająka, ozdobne spinki git. Lodowe kulki nie najlepiej się sprzedają z moich obserwacji.

    Oraz wszelkie maści śmieciowych ulep (kzz, zardzewiałe ostrze, amulet orka + i bez, oczy pająka itp) jakoś schodzi bez wielkiego szału.

    Ja wystawiam sklepik premium na ze szpulą kaszmiru i dokładam jak mam możliwość z rana i wieczorem, czasem też w dzień i zawsze coś zejdzie.

    Jak masz 2 konta z SM i bardzo dużo tego to bym wystawił na obydwa konta sklep premium na kilka dni ze wszystkim po 1 sztuce, po 5 i po 10 sztuk. Będzie schodzić :)

    Możesz nawet wyrzucić komputer przez okno, a sklep będzie stał. ^^

    Sklepik jest offline.

    Kusząca propozycja ale może kiedy indziej :)

    To zaraz zadziałam sobie z tym.

    Jeszcze jedno pytanie skrzyni ze sklepem. Jakie najczęściej długości sklepu się losuje/dostaje? Ktoś prowadzi takie dane?

    Jak już jest temat shop to się spytam o premium.

    Jak postawię shop premium to mogę wyłączyć laucher czy nie? Czy caly czas musi być odpalony?

    Na orkach powinienem dać radę 35 lvl ustać ale nie mam bonów. Czerwone wstęgi będę próbował. W red lesie miałem ciężko ustać 75 lvl bo nie mam na niego dobrego eq.

    Ogólnie spróbuję na tych miejscach po 1.5 godziny podropić i zobaczę ile się uda dropnąć. Są jeszcze jakieś pomysły?

    Cześć,

    Z tytułu, że jestem jeszcze 10 dni na kwarantannie chciałbym podropić jakieś ulepszacze, bo alchemia na 6 postaci jest już trochę nudna, a siedzenie na mapkach 90+ też się znudziło.


    Co dropić i jakimi postaciami. Do dyspozycji mam rękawice z lasu i z is:

    wp-ki 35 lvl skile m1 bon na zwierzęta 60%

    body 18 lvl aura m1

    wp 55 lvl skile P bon na mistyki 40%

    bm 75 lvl skile g1 bon na dt 30%

    Próbowałem wczoraj kawałki klejnotu dropić 18 lvl ale na 1.5h tylko 4 sztuki więc lipa. Może żabie udka?

    Chciałbym coś efektywnego, żeby widzieć że jest sens dropić i schodzi ze sklepów.


    Z góry dzięki :)

    Cześć,


    Ile potrzeba defa do ustania w trudnym lochu małp wojem body 35 lvl?

    Teraz zrobiłem postać, mam fms 42 sr, 253 defa, mani, 60 % na zwierzęta, bufa 43% i nie jestem wstanie ustać przed komnatą główną.

    Mam jeszcze sury wp i stoją bez większych problemów, a tam miałem 40 % na zwierz.

    Czyli wychodzi graj raz na jakiś czas, w moim przypadku przed drugimi zmianami co 3 tygodnie może ze 3 dni będę miał czas... Porażka.

    Wprowadzają jakieś dodatki i duperele, a takiej jakby nie było ważnej i istotnej rzeczy nie są wstanie zrobić.

    Dzięki za odp. Można zamykać

    Cześć,

    Wróciłem do gry po paru miesiącach i widzę, że jest problem z logowaniem się. Otóż bardzo długo się loguje, od 1 minuty do nawet 10 minut co przy kopaniu rud jest dosyć istotne.

    Z czym to jest związane? Niewydolne serwery, problem łącza?

    Pytałem się na czacie i wychodzi na to, że problem ma większość graczy.

    Są jakieś patenty/sposoby by szło to normalnie?

    Tak teraz się spytam o evvent rybacki i puzzle.

    Wyłowić ileś tam setek puzzli to nie problem. Kiedy wy je przerabiacie jak po wyznaczonych godzinach nie można już łączyć? Ja teraz miałem 600 szt puzzli to przerobienie tego zajęło mi około 40 minut więc sporo a w miarę szybko i cały czas klikałem

    Jedyne co to shurikeny+, które możesz dropić na 35 spokojnie i czerwone wstęgi, których dropnięcie graniczy z cudem. Cała reszta ulepów albo leci bez problemu i jest tania albo leci z meley albo ostatnia możliwość dropią to boty xd

    A co do ninji to ciężko stwierdzić, bo moje sury stoją już przy 300 defa. Z buffem i coś koło 20 do pż albo dużymi hitami to myśle, że podobnie by wystarczyło.

    czyli nie potrzebny dropek 10lvl. Postacie 30 lvl dadzą radę gdzieś szybko dropić bez inwestycji setek won czy już 35 lvl, loch małp i jazda?

    Pytam bo wolę znać wszystkie możliwości :-)

    Co do postaci 10-12 lvl to chodziło mi o drops ulepszaczy w M1 bo ciężko dostać nieraz.

    Sure dobije do 75 lvl to akurat truta będzie na niego.

    Czyli wbijać 35 lvl i trudny loch małp. Ile minimum defa starczy by ustać takim ninja?

    Odłamki w świątyni mam rękawice is+z metkow 90 czyli chyba 300%, ostatni spot przed mostem, tam gdzie jest ta dodatkowa platforma


    Jak osiągacie 350% dropu? Rękawica z mapek 90, is i co jeszcze?

    Połączyłam posty. Aszti

    Cześć,

    Na koncie posiadam 12 postaci i chciałbym spróbować dropić odłamki na nich wszystkich w jak najszybszym czasie.

    Postacie to

    -96 body (drop lemury, 15 minut)

    - 54 wp (dropię świątynia, niecałe 20 minut)

    -72 bm (ostatnio próbowalem dropić w lesie zwykłym i red to schodziło się 40min-1h)

    -35 wp (trudny loch z bufem około 30 -40 minut)

    do tego jeszcze mam 2 sury, po 3 ninja i wojów poniżej 30 lvl.


    Takie pytanie, prośba o sugestie.

    1. Jak naszykować postacie i pod jakie lokalizacje je naszykować by dropić odłamki i nie stracić całego dnia.

    2. Co myślicie o zostawieniu dropka na m1 10-12 lvl?

    3. Na 96 lvl. mam 3k obrazen w metki bez alchemii (czekam aż zrobię mityczną podstawową), boczka i szarfy. Chciałbym więcej wyciągnąć by szybciej zbijać. Czy warto kupić ogniste buty i szmaragdowe kolczyki ? Mam ebo 20 diably, buty qlina 1.5k pz, 5 omdlenie, 10 strzaly


    Pozdrawiam

    Ja aktuaknie dropie na dzikusach na 3 postacie (reszta na dt). Jesli chodzi o eq to maly wydatek, bo wystarczy ci 5-6 k hp i okl 200-250 defa (, rekawica z is+ red las+ pele) 5 cor to kwestia 15-17 minut

    Pokaż mi na którym spocie dropisz w m2 bo jakoś nie wierzę