Posts by AndrewBalboa

Coś mi śmierdziało,że kiedy nie wejdę do średniego lochu małp na bossa, to go tam nie ma. Więc postawiłem dzisiaj postkę na 1.5h z nagrywaniem i nie pojawił się on ani razu. Sytuacja ma gdzieś myślę 1.5 miesiąca.

Boss lochu małp pada po 5 sekundach, ktoś go tam bije, ale nie wiem co dropi. Jak sam chciałem zioło dla konia to czekałem na resp. Oglądałeś uważnie te 1,5h? Jak napisałem wcześniej 5sec i po bossie

Witam,
    proszę tutaj napisać w jakim ograniczeniu, na jakiej mapie i jakim poziomem postaci zbiliście metina, z którego dostaliście przedmiot eventowy, np. zmianka, manni.
    Osobiście robiłem wnikliwe badania postacią z 61 poziomem:
    • 100x metin morderstwa = brak efektu
    • 37x metin 85 oraz 63x metin 90 (red las) = brak efektu
    • 20x metin 65 na sohan = 8zmianek/6manni

Po usłyszeniu plotki o ograniczeniu 5lvl różnicy od metka postanowiłem to sprawdzić i z badań wynika, iż jest ona prawdziwa. Słyszałem jednak, że ludzie na 15lvl dropili z metków 5lvl oraz na 100lvl z metków 120lvl tam w lesie i różne rzeczy dlatego proszę o udzielanie sie w celu weryfikacji.

- hity 1,5k bez kryta minimum
    - 700 deff bez buffa (narazie bo masz strach m1) a wierzcha 150deff dopiero po nowym roku zdobędziesz
    - 18k hp
    - talik 30insekt i najlepiej 3/4/5% obrona - to dużo daje
    - blok na 61lvl na luzie wyciągniesz ale na 55lvl powinieneś dać rade nawet jak tylko 25% uzbierasz
    - % do pż nie wiem czy jest ci potrzebny bo z tego co wiem czarowane ostrze ma własną absorbcję która regeneruje za każdym hitem, może tylko 5% ale dasz rade

1.
    2.
    3. trudny loch 3-4 talie na godzine
    4. trudny loch 4 talie na godzine
    5. normalny loch 2 talie na godzine
    wszystko przy 300% dropu i z wybijaniem respów na czas (bez obijania sie jak to jest w v3)

Cześć, wiem że są już takie posty ale ostatni jaki widziałem ma odpowiedź Ingolfa z 11.11. Wywala metina na szkle. Wiadomo kiedy zostanie to naprawione lub czy w ogóle ktoś się tym zajmie?

jak jesteś w stanie ubrać 42lvl do v3/red lasu to zostań na 42, jeśli chcesz wydać mniej to ubierz 55 albo i nawet 61 do samego v3. Opłaca się a jak zarobisz powiedzmy 200-300w to i tak będziesz żałował że nie masz tego 35lvl do v3 bo byś wsadził rubin i wio

Cześć,
    po odpaleniu nowego klienta moge tylko sie zalogować i zobaczyć komunikat, że mam jakieś konta do przypisania. Jak kliknę "do logowania" to odrazu mnie wywala i musze sie logować jeszcze raz. W zębatce ustawień i na stronie gf nie mam nigdzie opcji "dodaj konto"

Cała prawda o Irre:

Cała prawda o tej gildii jest taka, że na ten moment jest to JEDYNA ZGRANA LICZNIEJSZA ekipa na PLu. Co byście nie zrobili w eq i tak z nimi nie wygracie na ten moment. Mówię to jako obserwator, a nie jako fan czy coś. Żeby tutaj nie było wątpliwości. Zaczyna się dym, ludzie się muszą szukać, a oni mówią, że lecimy i tyle. Prawie zawsze maja przewagę liczebną no i oczywiście eq też na poziomie. Sorry, ale grając solo lub z mniejszą ilością znajomych tego nie przeskoczycie. Pisanie, że biją w 4 jednego jest zbędne. Biją w 4 bo mogą i tyle.

coś jak PlanB tylko mniej ksują :)

Moim pomysłem jest kontrola dropu.
    Nie wiem czy jest to prawdą, ale wiele razy słyszałem o zbanowaniu na podstawie wykrycia czegoś przez skrypty. Słyszałem również o banach za kupywanie towaru od botów. Co za tym idzie proponuję aby skrypty, które wykryją podejrzany towar(poprzez np. jego ilość) oznaczają go pomarańczowym napisem "podejrzany". Ja sam kupując towar nie wiem przez kogo i w jaki sposób(legalnie/nielegalnie) został on zdobyty. W ten właśnie sposób zwykli gracze będą mogli uniknąć banów za (nieświadomą) współpracę z botami :)
    Dziękuję.

privy miały tysiące graczy, np. pseudo pandora 10k osób na starcie i przez to właśnie ceny są jakie są... kilka lat temu kupon 1000sm kosztował 8w, teraz kosztuje 35w, dlaczego? bo jest mało osób i nie ma komu ładować w is

Cześć,
    od rana 2.02.2019r metin mi się zepsuł. Wywala mnie przy wyborze postaci a gdy już za 10-15 razem uda się zalogować to nie mogę nic zrobić (brak interakcji z npc) i po 20-30 sekundach mnie loga. Pobrałem nowego metina i nadal to samo. Nigdy nie miałem takiego problemu a internet działa dobrze. (może być to związane z zamknięciem jemioły)

mam bodziaka 41lvl 100%dt 25% mrok i buff 35%, skille m1 oczywiście i idzie całkiem nieźle z tym że na parterze leci kiepsko a już z drugiego piętra mam 10-11 odłamków

w świątyni na 35lvl dropi podobnie, abs tam mistyki i wiatr i tam oczywiście możesz iść zawsze bo żabki/deski dużo spotów a jak ktoś zbije metka to musisz dzielić parter z kilkoma dropami