Rozmowy serwera Polska

  • LOGGIKA jaki płacz, aż mi się humor poprawił :) Oczekująca od kogoś prawdy? Komedia!

    Przecież większej kłamczuchy świat nie widział. Nawet wyczarowana nie jest w stanie jej dorównać swoimi kłamstwami.

    "Skąd w Tobie ten gniew

    Powiedz to

    Skąd w Tobie ten chłód..." xd

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • wyj dalej

    wy potraficie coś innego napisać, czy tylko macie z 2 teksty? Wyj dalej / zatańczysz tak jak ci zaśpiewam


    Ta Wasza gildia to nie wiem, same rude niedorozwoje, jest chociaż 1 osoba normalna tam? Żyjecie w swoim metiniwym świecie, z domu to w ogóle wychodzicie, czy tylko do sklepu? A może mama zakupy robi?

  • wy potraficie coś innego napisać, czy tylko macie z 2 teksty? Wyj dalej / zatańczysz tak jak ci zaśpiewam


    Ta Wasza gildia to nie wiem, same rude niedorozwoje, jest chociaż 1 osoba normalna tam? Żyjecie w swoim metiniwym świecie, z domu to w ogóle wychodzicie, czy tylko do sklepu? A może mama zakupy robi?

    Same zakupy przyjeżdżają. Rozumiem że w twojej wiosce indianskiej podcieraja się liśćmi, śpią pod gołym niebem itp ale nie musisz się tym dzielić na forum

  • wszyscy się do tarcia chrzanu nadajecie a nie do zadym :D płaczki wszyscy o wierzchowce to najlepiej znowu przez 3 miesiące piszcie że nie ma dymów i nie wychodźcie w ogóle bo aż żal to czytać xD

    jak się bufało i rzucało rozpro na dymie ?

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • "Skąd w Tobie ten gniew

    Powiedz to

    Skąd w Tobie ten chłód..." xd

    Mylisz gniew z prawdą, czego oczekiwać po Tobie, skoro taki sam bajkopisarz jesteś.


    lukasz13213 ale Ty go bolisz 8o Co tu gadać ''Okrutny los''.


  • Mylisz gniew z prawdą, czego oczekiwać po Tobie, skoro taki sam bajkopisarz jesteś.


    lukasz13213 ale Ty go bolisz 8o Co tu gadać ''Okrutny los''.


    Spoko nuta :D Lubisz obracać kota ogonem Violuś. Piszesz o kłamstwach a sama publikujesz sfabrykowane SSy (przykład Gabriel, zrobiłaś z niego LEGENDĘ top1 mentala na servie pod względem HP który dostaje 50k i stoi, nie wzięłaś pod uwagę tego że taki SS jest IRRACJONALNY, chciałaś tylko "zabłysnąć" i nie myślisz przy tym xd) wstawiasz jakieś urywki na YT i mamisz ludzi, opowiadacie już jako cała ekipa jacy to z Was królowie groty, potem człowiek sobie robi nowych wrogów i się dowiaduje że Wy nas niszczycie i że oni Wam pomogą ( xD ) Ogólnie jesteś kłamczuchą ;:p;:p;:p

    Ps Nie obrażając nikogo znam Łukaszka kilka lat i jak może mnie boleć gość który nie miał na bengala, który podkupował w gildii itemy, wszędzie prowadzał po 3 nieubrane postki, żeby tylko zarobić i to magiczne "weźcie cęgi z m1 bo mi się alchemia skończyła" wieczne balansowanie na pograniczu rozładowanej alchemii bo na cęgi szkoda. Nie wyśmiewam, każdy gra jak może ale nie wmawiaj tu opinii publicznej, że taki gość może mnie boleć. Jak już kłamiesz to zachowaj jakiekolwiek pozory xd imyśl RACJONALNIE bo te Twoje baje to są już oderwane od ILUZJI nawet xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


    Edited once, last by Freya ().

  • No tak znowu to samo Patoland w akcji :)


    Jedna zadyma a ci już po sobie cisną :D


    Przynajmniej po rodzicach nie ciśniecie jest poziom

  • No tak znowu to samo Patoland w akcji :)


    Jedna zadyma a ci już po sobie cisną :D


    Przynajmniej po rodzicach nie ciśniecie jest poziom

    Sam w ire lepsi, co dzwonią do rodziców :)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Sam w ire lepsi, co dzwonią do rodziców :)

    Halo, Tato? Przyjedź na metina bo mnie biją :C


    To jak z tym starym memem i policją co jedzie na fejsbuka to tutaj jedzie Tata na metina XD

    Doigraliście się! muhhahahah #Teamrudy

  • Sam w ire lepsi, co dzwonią do rodziców :)

    "Nie będziemy się sądzić będziemy sie napieprzać

    Nie będziemy się napieprzać będziemy się sądzić"

    To jak w końcu był schizo na dymie???(

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • "Nie będziemy się sądzić będziemy sie napieprzać

    Nie będziemy się napieprzać będziemy się sądzić"

    To jak w końcu był schizo na dymie???(

    Florek pajacujesz a do osiemnastki miałeś zakaz na kompa od starych xDD


    Jak dla mnie to Schizo nieźle Cie załatwił i jeszcze miał sadysfakcje z tego ze guwniarz dostał rekomende od starych, jak sie o tym dowiedziałem to dobra beka szła z Ciebie na TS, jeszcze jak rodzicie mowili ze byłeś z bratem ministrantem i sie tak zachowujesz na gierce to wgle szczał w głowie xddd aa on jeszcze wyje na Schiza xDD

  • Florek pajacujesz a do osiemnastki miałeś zakaz na kompa od starych xDD


    Jak dla mnie to Schizo nieźle Cie załatwił i jeszcze miał sadysfakcje z tego ze guwniarz dostał rekomende od starych, jak sie o tym dowiedziałem to dobra beka szła z Ciebie na TS, jeszcze jak rodzicie mowili ze byłeś z bratem ministrantem i sie tak zachowujesz na gierce to wgle szczał w głowie xddd aa on jeszcze wyje na Schiza xDD

    Nie zapominaj o:

    vk55QLJ.png


    Śmiechom nie było końca.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • wy potraficie coś innego napisać, czy tylko macie z 2 teksty? Wyj dalej / zatańczysz tak jak ci zaśpiewam


    Ta Wasza gildia to nie wiem, same rude niedorozwoje, jest chociaż 1 osoba normalna tam? Żyjecie w swoim metiniwym świecie, z domu to w ogóle wychodzicie, czy tylko do sklepu? A może mama zakupy robi?

    Dzieciaku ale ty nawet postaci nie masz to po cholerę się udzielasz xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Florek pajacujesz a do osiemnastki miałeś zakaz na kompa od starych xDD


    Jak dla mnie to Schizo nieźle Cie załatwił i jeszcze miał sadysfakcje z tego ze guwniarz dostał rekomende od starych, jak sie o tym dowiedziałem to dobra beka szła z Ciebie na TS, jeszcze jak rodzicie mowili ze byłeś z bratem ministrantem i sie tak zachowujesz na gierce to wgle szczał w głowie xddd aa on jeszcze wyje na Schiza xDD

    prawilny chłopak popiera 60 xD

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • Cała zadyma na pecie BRAWO tyle jesteś warty. Druga sprawa to nie ty ganiałeś mnie tylko ja za tobą a ucieczkę masz wbitą na P:rofl:

    Gnido jak Ty żes się aktywował 😂😂😂

    Serce Ci nie migotało na TS? :rofl:

    Po krzyczałeś troszkę że nie dajesz rady i jie ma to sensu :rofl:

  • Śmiechom nie było końca.

    Gdybym był marynarzem to wyrzuciłbym cIEBIE (c specjalnie z małej) za burtę ale że nie jestem to wchodzę na smoka.

    7h45yMs.png

    PS. Mój kolega nie rozmawia po polsku proszę pisać do niego po angielsku!!

    gg: 631 304 80


    0SytQMy.jpg