Luźne pogawędki

  • eh jak prędko nie znajde dziewczyny jakiejkolwiek to chyba pujde do wojska ;(może uda się mi obronić polske i ludzie będą żyli ;(

    JUxDZP5.png

  • eh jak prędko nie znajde dziewczyny jakiejkolwiek to chyba pujde do wojska ;(może uda się mi obronić polske i ludzie będą żyli ;(

    Można na ochotnika walczyć za Ukrainę. Tam przynajmniej są pracowite, nieroszczeniowe i ładne dziewczyny

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Nadal jestem singlem i jestem z tego powodu bardzo niezadowolony.

    JUxDZP5.png

  • Walczyć do wojska pójdźcie. Moze tam znajdziecie spełnienie i nowy wymiar doznań.

    遊園地


  • jak sobie mam poradzić z depresją po olaniu mnie przez dziewczynę ? żyć mi się nie chce najchętniej wziąłbym i umarł z miłości ale tak się nie da

  • Spróbuj, skoro tak błache niepowodzenia wprawiają cię w depresyjny, autodestrukcyjny nastrój <<trollu>>

    遊園地


  • to nie są błache niepowodzenia głupia babo ale co możesz o tym wiedzieć

    Nie obrażaj kocich pomruków bo to jest moja dobra koleżanka.

    JUxDZP5.png

  • Walczyć do wojska pójdźcie. Moze tam znajdziecie spełnienie i nowy wymiar doznań.

    Za mundurem panny sznurem :saint:

  • Kreatory bukietów z róż

    A ja chciałbym wszystkim paniom złożyć najlepsze życzonka z okazji ich święta!! Także no. Naaaaaajlepszego!!!! :*:*:*<3

  • dziewczyny pewnie nie będziecie chciały życzeń ode mnie bo jestem brzydki ale życzę wam wszystkiego najlepszego ;)

  • dziewczyny pewnie nie będziecie chciały życzeń ode mnie bo jestem brzydki ale życzę wam wszystkiego najlepszego ;)

    Ale pewnie jesteś pewny siebie bo jak wiadomo dla dziewczyn chłopak mógłby być najbrzydszy na świecie ale ważne żeby był pewny siebie ;)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Ja nawet poloneza nie tańczyłem z dziewczyną mimo że chłopców w klasie było 15 a dziewczyn 14 ;((

    JUxDZP5.png