Rozmowy konTROLLowane Negros

  • Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.


    Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.


    Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.


    Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl


    Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017r.

  • Witam. mam pytanie. czy ja tez mogę przywoływać potwory jakie chcę na np m1 ? bo tu biegały płomienie 71 lv i ognisty wojownik 72 lv. zawsze to lżej i szukać nie trzeba

  • haha stanie w m1 stało się tak popularne że nawet moby się chce juz przywoływac:D

  • Na temat tej gry jeszcze dużo nie wiem- pierwszy raz gram.W m1 też stoję jak mam obowiązki domowe.Czas mi schodzi do odebrania sukna od kapitana,chociaż swojej postaci za dobrze nie rozwinąłem :D

  • o widzisz :D hehe dzięki za przypomnienie xD bo zapomniałem o suknie skleroza nie boli :D noo dobra w m1 stać ale od razu potwory przywoływać żeby było łatwiej oj nie ma tak dobrze nie ma xD

  • GM Fato to chyba na wakacjach jest pisze mu wszystkie informacje o bocie (3 razy pisałem) a bot juz od 2h stoi i mi ksuje. Szkoda ze inni gm'owie offline przynajmniej wiem ze oni by go zbanowali.

  • Gm Fato to nigdy nawet mi na witam nie odpisał ;P
    Ogólnie to najlepszy aktualnie gm to Motoki, często jest online i zawsze pomoże, zgłosisz bota - 2 minuty i już teren czysty :)

  • Jesli chcecie dodawac 5bon czy zmianke bez zastawu powołujac sie tylko na lvl to nie liczcie na zaufanie. Nie takie wałki topka juz krecila

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Ja tak chcialem dodawac ale jak odrazu robili po gaciach ze "Boze Boze bo okradnie" to stwierdzilem ze sobie sam do czegos dodam 5b bo szkoda mi czasu na zabawy

  • Jak oceniacie tombole?
    Udana dla was czy nie?

    Początki może i owszem, jak mi Skrzynia Ksiąg Zwierza leciała i inne wartościowe przedmioty.
    Od dłuższego czasu moje szczęście skupiło się wyłącznie na Niebieskich potach :gryzie:

  • Nic ciekawego nie bylo oprocz kilku rzeczy z symbolów szczescia. Kolo losu tez porazka ^^. Myslalem ze chociaz raz trafie nagrode glowna a to gdzies moja 5 edycja bez tego. W tej edycji zabkow nie zrobilem wiec za same sz wiec nie tak zle. Aha polecam osobe DiosHades nie oszukuje bynajmniej daje zastaw xdd.

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Skoro polecasz to się do niej odezwę w najbliższym czasie ;] Bo na jednym graczu już się przejechałem ostatnio właśnie z dodaniem 5 bonu (pierwsza próba bez zarzutu, w drugiej zastaw dał ten sam co za pierwszym razem (ja machnałem ręką bo miałem nadzieję, że pójdzie jak wcześniej), a miałem ciut droższy item no i już gość dostał problemów z 'lagowaniem serwera' i po itemie ale mniej warty zastaw chociaż został;]. Nie rozumiem jak można sobie psuć reputacje dla 50kk, gdzie na tym lv to są grosze :]


    A co do toboli.. szału nie było ;] na 11 postaci, które mogły ją robić, udało mi sie jedną nagrodę dnia zebrać co jest dobrym wynikiem. Bardziej mi się podobał event skarpetkowy (powrót d gry więc udało mi się 3 itemy zbonować więc jak dla mnie sukces. A jeszcze bardziej mi sie podobał event okey, chociaż złą taktykę przyjąłem. Zaczałem brać w nim udział 6 stycznia, po prostu jezdząć po m1 i zbierając karty które dropily a nie podnosiły wszedybylskie autołowy i boty :D I przez 3 dni tych skrzynek zrebrnych zdobylem w ten sposób 12 :P gdybym od poczatku grudnia się na tym skupił to wynik byłby niezły ^^

    Serwery: Twierdza, Agronas(TOP4), Elares, Kronos(TOP3), Solar/Negros, TBD/Tortuga
    Postacie: bronekboss, JaBronek, PanBronek, MrBronek i wszystko co z Bronkiem związane 8)



    Lata przerwy i powrót: Tasmania - JaBronek

  • Dlaczego ta alchemia slabo schodzi? Ceny ma nizsze niz inni np gosc ma caly sklep w antykach i diament ma za 55kk a ja sellam za 35 i nie schodzi. Na wlasna reke ulepszaja od 0 czy mysla ze ktos bardzo tanio sprzeda? DIIM2 mowil ze jesli trafisz szafir to jestes na 0 a onyks na - (nie pamietam jak z granatem) a reszta na +. A z tego wychodzi ze oplaca się robic tylko rubin. Nawet jesli to czy oplaca sie tylko i wylacznie kupowac odlamki a nie je dropic?

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • W grze jest ziomek o nicku DawajKaseBoW czesto mu sprzedawalem antyki. Probuj go lapac moze akurat opylisz w rozsadnej cenie mu. Ja nigdy nie stawialem sklepu tylko sprzedaje jak widze ze ktos skupuje.


    Jesli chcesz cos z nich robic dla siebie np albo klepac legendy na sprzedaz to lepiej z wlasnego dropu bo szczescie w ulepszaniu jest male i mozesz nawet jak zrobisz legende wyjsc na - w yangach.