Luźne pogawędki

  • Witajcie :thumbsup:

    Po chwilowej nieobecności temat wraca ;) Wątek służy, jak sama nazwa wskazuje, do luźnych pogadanek pomiędzy użytkownikami forum. Treści wulgarne, obraźliwe, trollowanie, oferty kupna kont/ przedmiotów za realną walutę, udostępniania danych osobowych użytkowników, czyli jednymi słowy masowe łamanie Regulaminu Forum nie będzie tolerowane, a wręcz będzie odpowiednio nagradzane ;p

    Pamiętajcie temat służy do rozmów o czymś więcej niż tylko o Metin2.pl ;)

    Jeśli masz problem związany z Grą/Forum - opisz go w odpowiednim dziale ( ale nie tutaj :gryzie: )


    Zachęcam serdecznie do aktywnych pogadanek :) :mkay::tak:

  • Te NINDZE to szalone dziewczyny. Musiałaś brzydko pachnieć, ze Cie przegoniły. :)

    Sądzę że było na odwrót i mój zapach im bardzo odpowiadał działałem na nie niczym Afrodyzjak. I może one wcale nie chciały mnie przegonić a dogonić :/

    Ciekawe czy dobrze gotowała i co by było na obiad :phatgrin: Czy jak większość Hot Doga upolowanego gdzieś na mieście :cursing:

  • Sądzę że było na odwrót i mój zapach im bardzo odpowiadał działałem na nie niczym Afrodyzjak. I może one wcale nie chciały mnie przegonić a dogonić :/

    Ciekawe czy dobrze gotowała i co by było na obiad :phatgrin: Czy jak większość Hot Doga upolowanego gdzieś na mieście :cursing:

    Nie wiem tego Ci nie powiem. Możesz spróbować wrócić , zebrać się na odwagę i zapytać :)

    giphy.gif

  • mój zapach im bardzo odpowiadał działałem na nie niczym Afrodyzjak. I może one wcale nie chciały mnie przegonić a dogonić

    Co z Ciebie za wilk?^^ Powinieneś być niewykrywalny w krzakach i się czaić jak prawdziwy łowca!!!:D A nie zapachem ninje przyciągać;p

    Po za tym myślę że jednak to było przeganianie;p Takie utalentowane archerki z :shinsoo: by Cię po prostu przytwierdziły strzałami do drzewa/budynku za części zbroi:crazy: Nawet Cię nie raniąc:crazy:

    W końcu kobiety z :shinsoo: mają charakter, urodę i potrafią pokazać pazur :love:

  • Co z Ciebie za wilk?^^ Powinieneś być niewykrywalny w krzakach i się czaić jak prawdziwy łowca!!!:D A nie zapachem ninje przyciągać;p

    Po za tym myślę że jednak to było przeganianie;p Takie utalentowane archerki z :shinsoo: by Cię po prostu przytwierdziły strzałami do drzewa/budynku za części zbroi:crazy: Nawet Cię nie raniąc:crazy:

    W końcu kobiety z :shinsoo: mają charakter, urodę i potrafią pokazać pazur :love:

    hehe to Ci sie zeloniutki udało;)

    Jak tam spotkanie?

    Chwilę sobie z Misiaczek pogadaliśmy. Wypiliśmy kakao :)  Puurpurowy nas ochraniał , a z 0bcy wyganialiśmy demona.

    giphy.gif

  • Co z Ciebie za wilk?^^ Powinieneś być niewykrywalny w krzakach i się czaić jak prawdziwy łowca!!!:D A nie zapachem ninje przyciągać;p

    Po za tym myślę że jednak to było przeganianie;p Takie utalentowane archerki z :shinsoo: by Cię po prostu przytwierdziły strzałami do drzewa/budynku za części zbroi:crazy: Nawet Cię nie raniąc:crazy:

    W końcu kobiety z :shinsoo: mają charakter, urodę i potrafią pokazać pazur :love:

    Wybaczcie nie dokończyłem historii, łowczyni w swym szale czy euforii zabijania kroczyła moimi śladami coraz głębiej w las. Jeszcze nie przypuszczała że jest na moim terytorium, lecza zaczeła odczuwać że z łowczyni stała się ofiarą, niestety dla niej było już za późno ... Chodź jej iskierka już zgasła to aura mimo wszystko wciąż biła :huh:

  • Wybaczcie nie dokończyłem historii, łowczyni w swym szale czy euforii zabijania kroczyła moimi śladami coraz głębiej w las. Jeszcze nie przypuszczała że jest na moim terytorium, lecza zaczeła odczuwać że z łowczyni stała się ofiarą, niestety dla niej było już za późno ... Chodź jej iskierka już zgasła to aura mimo wszystko wciąż biła :huh:

    I lepiej nie kończ XD

  • Oj Marta xD Co Ty robisz z Cykadą , nie poznaje forumowego "buraka i buca" Nagle romantyk , który pisze opowiadania xD:lol:

    niektórych koronawirus zabija, innym dodaje sił a przed jeszcze innymi otwiera nowe oblicza XD