Rozmowy serwera Diumar

  • nie chcesz odpisac a jednak odpisujesz... no co taka prawda? mam sie przejmowac opinia uzaleznionych ludzi siedzących w grze na 5 postaci 17 godzin a śpiących 7? mieszkających z rodzicami , ktorzy jeszcze beda mnie pouczac o zyciu moze?



    xd?
    a skąd ty masz takie info? sledzisz ludzi ile czasu grają ? czy możę sam tyle siedzisz xd?


  • xd?
    a skąd ty masz takie info? sledzisz ludzi ile czasu grają ? czy możę sam tyle siedzisz xd?

    tez nie udawaj glupiego... boli prawda ja wiem...


    pewnie jest garstka graczy co latami swoje postacie prowadza i maja co maja.


    ale niestety wiemy jaka jest prawda. zeby miec 5 postek z dobrym eq to albo trzeba marnowac sporo czasu albo sporo kasy, sam nie wiem co gorsze marnowanie czasu czy marnowanie kasy (nie chodzi mi o wydawanie 300 zl miesiecznie bo to nic)


    wiem ze moje slowa najbardziej bola tych co to dotyczy i tylko tacy mi będą wciskać ciemnotę ze jest inaczej.


    ja sam nie siedze tyle w grze bo na cale szczescie zona i dzieci mi na to nie pozwalaja i nie mieszkam z rodzinami ale pewnie gdybym byl uzalezniony to by tak moje zycie wgyladalo :


    5 postek 120 wykokszonych i mieszkanie z rodzicami i pewnie tez bym myslal ze jestem kims (tylko w grze) ale niestety to nie moja bajeczka :)


    slowa kieruje oczywiscie do tych osob ktore maja problem bo 35 lvl ich bije i napisze mix i juz jest cisnienie 100% wieksze ze ktos w ogole tak mogl do takiego koksa z runikiem +9 za ktorego by kupil 5 takich postek napisac "mix"
    beka nic wiecej.


    a reakcja zawsze jest zawsze od osób których słowa te ruszają i dotyczą ;)
    polecam zamiast kupic nowego runika pod szamana czy innego cudeńka , wyjechać na wakacje gdzies na tydzien czy dwa ;)
    bez odbioru

  • ale niestety wiemy jaka jest prawda. zeby miec 5 postek z dobrym eq to albo trzeba marnowac sporo czasu albo sporo kasy, sam nie wiem co gorsze marnowanie czasu czy marnowanie kasy (nie chodzi mi o wydawanie 300 zl miesiecznie bo to nic

    malo wiesz o giereczce jeśli takie coś piszesz xd ^^


    tez nie udawaj glupiego... boli prawda ja wiem...

    nic mnie nie boli glupi tez nie jestem ^^ zawsze byłem ciekaw skąd ludzie którzy niby malo graja czepria informacje że ktoś gra 17h i ma 5 postaci xd



    5 postek 120 wykokszonych i mieszkanie z rodzicami i pewnie tez bym myslal ze jestem kims (tylko w grze) ale niestety to nie moja bajeczka

    znam sporo osob ktore maja po 2/3 postacie 115/120lvl i żadna z nich nie mieszka z rodzicami ? skąd masz takie informacje ?
    sugerujesz sie tym że jeśli ktoś wydaje na gre 2tys miesiecznie na IS oczywiście ^^ to mieszka z rodzicami ?



    ja sam nie siedze tyle w grze bo na cale szczescie zona i dzieci mi na to nie pozwalaja i nie mieszkam z rodzinami ale pewnie gdybym byl uzalezniony to by tak moje zycie wgyladalo

    wiesz nie każdy ma parcie na zakładanie rodziny i to nie znaczy że coś z nim jest nie tak :thumbsup:

  • Jaki sens jest wytykanie kto ile gra,kto ile wpakował w is'a,kto ile postek ma?Czy ma rodzine czy jej nie ma? Hallo co z Wami nie tak? Weźcie pvp wtedy bedziecie prowadzić debaty o meritum gierki kto komu ile uderzył.
    Miłego.

  • nie masz racji, inwiksus mi bije 13k z duchowego przy 45% tylko ze mam 35 lvl moze dlatego ^^

    13k z wyłączoną alchemia i zdjętym eq i jeszcze na 75% absie tylko ty lubisz przekłamywać prawdę. Kto by sie ubierał na jakiś 35 lvl na strzała????????????


    Twoi koledzy inaczej wyją :D



    Ale tak wiem jesteś lepszy dużo od nich bo na 35 mniej łapiesz z matową alchemią.



    W dodatku piszesz o czasie gry siedząc na grze nawet w pracy "bo masz dostęp" xD
    https://ibb.co/VLXwT0X

    Inwiks : Mental 105 lvl ON
    Gildia : Phobiia

    Edited once, last by Inwiksss ().

  • Skończyła sie juz techniczna ?xD

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

  • Z tym półgłówkiem aua to nie ma co dyskutować xd
    Albo zgrywa kozaka na 35 albo broni się tym że ma 35lv
    A każdy wie kto twarzą wyciera glebe w jinno m1

    siema siema albo sie nie ma

  • Wiem bo ostatnio jak pisałeś w jinno, że idziesz do roboty za 20 min to 3h później dalej w m1 biegałeś i szczekałeś do ludzi.
    Nie rozliczaj kogoś z czasu gry tylko popatrz na siebie ;)

    Inwiks : Mental 105 lvl ON
    Gildia : Phobiia

  • Wiem bo ostatnio jak pisałeś w jinno, że idziesz do roboty za 20 min to 3h później dalej w m1 biegałeś i szczekałeś do ludzi.
    Nie rozliczaj kogoś z czasu gry tylko popatrz na siebie ;)

    zapisz sobie moj grafik na scianie bedziesz wiedzial kiedy jestem kiedy nie







    to co w koncu w nno w tarczy papa? :D

  • Wiem bo ostatnio jak pisałeś w jinno, że idziesz do roboty za 20 min to 3h później dalej w m1 biegałeś i szczekałeś do ludzi.

    Nieopłacalne :P O wiele lepiej wrzucić tam rubinki/oceanki :)

  • Kiedy filmik?

    Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

  • Oni tu wypisują że po 13 k biją a ja po 350 bije w silnego dzikiego sługe :( . Granie od zera w metina bez isa jak żyć.

  • Z tego co sie orientuje to Wiks nie laduje isa za wypłatę tylko zarabia na eventach :thumbsup:

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love: