Posts by MasterSura

    Nie ma reklamy, nie ma poprawy grafy, nie ma poprawy optymalizacji, nie ma poprawnych zabezpieczeń przeciw botom=Nie ma nowych graczy oraz gracze boją się sellać pedeki innym graczom z obawy że oberwą banem.

    JestMoc no niby, ale prewencyjnie chociaż bo i tak zauważ że większość normalnych graczy chodzi w eq+9, a boty tylko z tą bronią. Z halabardą+4 z pewnością będą osiągały mniejsze zyski z tego procederu niż jak mają bić z darmowej broni(po zbanowaniu zero konsekwencji praktycznie), która bije jak fms+9 z 40% śr. (te z wyższych poziomów nawet i mocniej).

    Boty były przed bronią bohaterów geniuszu

    Tak geniuszu, ale wcześniej nie mogły w bardzo szybkim tempie wbić wysokiego poziomu by przeszkadzały ludziom w v2 i grocie, a dzięki tej broni mogą prawie bez przeszkód się tam dostać.(przeszkoda w postaci GM, ale nie wszystko wybanuje) i jestem pewien że jakby je usunąć to dużo trudniej byłoby im się dostać na takie mapy.

    Potwierdzić nie mogę. To był błąd w konfiguracji eventów (kopiuj wklej nie sprawdzaj).

    Zostanie to skorygowane.

    Taka prośba, jak już GF nie potrafi ogarnąć tych botów to chociaż usuńcie te śmieszne bronie dla nowych cziterów, bo gracze kupują eq po 70% na błyski, truty po 40śr%, szarfy i koło alchemii żeby ogarniać grotę, a przyjdzie taki śmieszny bocik z tą bronią i zgarnia spota na lajcie, to nie jest sprawiedliwe i jest to bardzo demotywujące dla uczciwych graczy. Przemyślcie mą propozycję, bo wiele osób się z tym zgodzi, a trzeba powiedzieć że to raczej bot będzie stratny na traceniu eq+9 i zmniejszy to ilość botów na wysokopoziomowych mapach, co zmniejszy ich pole działania na niskolevelowe mapy, gdzie będą łatwiejsze do wykrycia przez GM'ów.

    Przez 2 lata serwer był zamknięty a Ci nic nie zrobili aby poprawić sytuacje.

    Nie można chociażby zrobić tak, że każde nowe konto które rejestruje się na serwer Polska potrzebuje weryfikacji dwuetapowej, jakby tak non stop przychodziło takiemu delikwentowi kod do potwierdzenia to po jakimś czasie by się znudził z tym spamem.

    Weźcie wreszcie naprawcie tę grę bo to się już żałosne i nudne robi nawet tomboli nie można zrobić na spokojnie. Kiedyś wystarczało 30-40 minut teraz zajmuje to kilka godzin bo nie można się zalogować przez ten idiotyczny błąd(Ta gra jest niedostępna skontaktuj się z Supportem).


    Art Czy ty w ogóle interesujesz się tym co tu się dzieje z tą grą czy masz już wyrąbane, bo ja mam wrażenie że ogólnie już was to przestało interesować.


    Ta gra działała lepiej w 2009 roku niż 2022 zamiast do przodu iść to się cofie.


    I naprawcie tego ducha, albo wymieńcie ten skill na jakiś bardziej użyteczny bo i tak przez 3/4 czasu nie działa, jak nie gaśnie na koniu to po rozproszeniu magii.

    Jak ty i tak nic nie bijesz to na ciebie to wystarczy tylko 60 ABS na magię 😂😈

    Sam dobrze wiesz, że się okłamujesz.


    I niby teoretycznie możesz mieć racje, ale liczysz to ze swoim eq i ze swoją alchemią i ze swoimi petami.


    A jakby to wyglądało gdyby:

    Przyszedł gracz po biologu, który faktycznie założyłby tylko tarczę i 60% abs magi?


    Około 11k dmg ze sfery by dostał, przy takiej konfiguracji nie ma mowy żeby mógł przeżyć bez setowania (lub ewentualnie odzysk pż na spocie)

    Żeby było dobrze i nie mieć problemów to trzeba zredukować Mroczną Sferę poniżej 6k dmg. (a to wiąże się z tym, że trzeba mieć eq z abs na um).

    Ja nic nie używałem i nie dostałem niczego, ale chyba się domyślam co się stało z tymi, którzy dostali bana.



    A oto jedna z możliwych teorii:



    4.5

    Niedozwolone jest korzystanie z serwerów prywatnych, tj. takich serwerów w posiadaniu Użytkownika lub osób trzecich, nieuprawnione połączenia z usługami ‪Gameforge‬, w szczególności za pomocą programów, używanie których nie zostało wyraźnie dozwolone przez ‪Gameforge‬, umożliwiać, tworzyć lub utrzymywać bądź emulować lub próbować emulować jedną z usług ‪Gameforge‬.


    Teoria:Ban za posiadanie priva na kompie.

    Jak nie przeczę swoim teoriom. Znam metina, wiem jak dzialaja boty i mowie jeszcze raz, zaden bot nie zbije metka szybciej niz gracz. Boty nie mają eq, gracze mają-to ich przewaga. Wiadomo jak postawimy gracza i bota z tym samym eq, bot zbije szybciej, na waithacku wyciska wiecej hitow i tyle. DMG nie moze sobie podniesc. Co do eventu wielkanocnego pewnie szukales metinów, nie znalazles i stwierdziles-"znów boty wybijaja", nie, to zazwyczaj gracze wybijaja ich respy. Zapisza sobie ich godzine loguja i wybijaja. Wracajac do botów w eq+9- moze znajda sie takie jednostki, ale pewnie nie wiele. Ktory bociarz ryzykował by strate lepszego eq

    Mógłbym się z Tobą sprzeczać w tej kwestii.Postać 105 lvl Vs CZITER. 30k pż + po niecałych 2 sekundach czasu zostało zjechane do 0 PŻ


    0717_171423.jpg?width=978&height=613

    Żeby Metin stał się prawdziwą grą MMO powinno być legalne posiadania tylko jednego konta w grze.

    Niedorzeczny koncept drogi chłopcze, czy Ty wiesz co by się stało gdyby ten pomysł wprowadzić w życie?

    Dajmy kilka przykładów:

    -Nie wprowadzili sklepów offline ani domu handlowego (marnuj czas na stawianie sklepu główną postacią)

    -Graj inną postacią niż:Likan, wojownik body, WP (odpada, kto przyjmie ci na te bosssy późniejsze do pt kogoś z tych postaci, ewentualnie jeszcze smok)

    -A trzymać drop gdzie będziesz, albo otwierał skrzynki które dają syf którego nie można sprzedać.

    -Wolniejszy exp (bonus expa 100% sobie nie zrobisz), a jeśli zrobisz to z innymi ludźmi a jak wiemy system działa tak, że exp się dzieli na kilka osób jeśli są w pobliżu (to znaczy, że nie ma sensu żeby na 1 spocie expiło kilku ludzi w PT lub to samo, żeby one się gdzieś porozpraszały i expiły na innych spotach bo wyjdzie tak samo jakby tego pt nie miały)

    -a skoro punkt o którym napisałem u góry to lepiej expić samemu bo jest szybciej i zrobić sobie buffa (co nie byłoby możliwe gdyby nie można było grać wieloma kontami)

    -mniej postaci "zabawek" a są tacy co lubią takie coś np. Ja

    -(reszta to co napisali poprzednicy)


    Twój pomysł nie przejdzie, bo jakby przeszedł to by ludzie pokończyli grę.Większość osób ma wiele kont zatem trzeba by było zbanować 90% populacji gry twym tokiem myślenia.


    Np raz GF zrobił, że nie można oddawać exp na gildię i to im nie przeszło, tak samo jak plusy przy itemach nie przeszły tak również i to.

    Też bym odszedł z takiej gildii co nie bije Chunjo Noobów, a zwłaszcza przez takiego Segaresa i tego ninje ShizooBogiem(2 kolaborantów), Kriszna na terenie Jinno na okrutnym to zamiast się go pozbyć z naszych terenów i go bić, to Ci ślepi jak krety są.

    ie mogę wchodzić w takie szczegóły. Blokada konta za czity nie oznacza, że ktoś nie ma już prawa w ogóle grać w grę. Powiązane konta są banowane pod pewnymi warunkami

    Niedozwolone oprogramowanie

    Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione.

    Kara za pierwszym razem: Stała blokada WSZYSTKICH powiązanych kont (wykluczenie z oferty gry).

    Ja dalej czekam, aż naprawią Ognistego Ducha który gaśnie po rozproszeniu(a jest to skill atakujący, a nie dający buffa), to sobie poczekasz z tym Rubinum to po 1.


    A po 2 niech ktoś wreszcie naprawi to przeklęte Szkło Handlu.png, ileż można na to czekać?

    Mam ten sam problem, dlatego nie cierpię tego nowego launchera. I już gdy go wprowadzili to się musiałem babrać z tym długo. Nie mogę również zamknąć okienka jak przypadkowo nacisnę "Stwórz nowe konto". I nie ma żadnej opcji, żeby zmienić rozdzielczość tego "czegoś".

    Ja to jeszcze pamiętam jak Demon był po stronie Jędrzeja007, który to chciał zepsuć rangę Heranedowi.


    10 X 2018 rok


    Heraned godzinę temu


    Forum, forum, forum lepiej mieć trute+3 niż w dzień w dzień wypisywać jaki to się nie jest megaloman i gz gz gz smoki, topka numer 1 do wylotu. Tak samo jak siedzenie z kimś na tsie wołanie o pomoc a później niby w pt na baronke bo ranga przyjazna, łatwo zjechać i próbować dorabiać się na czyimś eq.Przez twoje demonie pajacowanie moje dane dali tutaj a teraz masz problem nawet cześć napisać i długi spłacić, już nie mam osobiście nic do Ciebie i Twojego teamu nic, zupełnie nic, nawet szacunku dobrze w sumie nazwali tylko inaczej bym napisał to PazeraTeam. PaZERAteam albo ZobaZeraTeam bardziej by pasowało. No tak ItjusAGame, yangi, pliki, wony a 20kk weź Daro pożycz heheszki :) zawołaj teraz swoją bande marionetek, nieskalanych i czystych jak łza i pokaz klase w pomysłach bo większość wypowiedzi z forum które miały głębszy sens to przepisałeś to co powiedziałem na tsie ale nie o to chodzi. Umiecie się śmiać jedynie z kogoś a może teraz z siebie powinniście się nauczyć zatem. Pewnego dnia w chunjo stojąc koło swojej gildii dostałem taką wiadomość



    Jędrzej007


    Jędrzej007:siema, a mogę sobie z Tobą pt bo na baronke potrzebuje xD?

    Thunderous:tam masz gildie, eq mam przywiazane takze nawet jak range zjedziesz to wypadną poty

    Jedrzej007:hehe, nawet czesc nie odpiszesz?

    Thunderous:akurat nie przywiazalem do tego uwagi, ale racja o cześć zapomniałem

    Jedrzej007:nie milo, no ale trudno. Bywaj :)!

    Thunderous:tym razem nie zapomne.Cześć 3m sie milej gry Jędrzeju


    P.S Miło, ze nie szliście w zaparte jak wmawianie ludziom, ze nie widzieli tego co widzieli. 5 zdrówka! zgłoście kolejny post jak ostatnio, później na FB napisz dlaczego "dlaczemu" , czemu i co napisałem prawde :)