Rozmowy serwera Etolin

  • Lexio czy ty próbujesz zmienić historie, disturbet było top2 więc nie wygrało z tego co pamiętam był to rok 2014 i okolice maja i wygrała gildiia z niebieskich UnitedDevils :D i dzięki Jarkowi40 który nie zastosował się do zasad i jeździł na wierzchowcu. jego magiczne ctr+h przypominam że united byli niebiescy. pozdrawiam

    Wielki Event Gildyjny


    Nie zmieniaj historii, zwlaszcza w Polsce xd

  • @Nikeee88 ja Ci mówię, nie cwaniakoj nie cwaniakoj

    Ucz się lepiej języków, zamiast kozaczyć :P a oprócz nielegalnego oprogramowania do szybkości ruchu (buty wiatru), mam jeszcze równie nielegalne uzupełnianie hp (eliksir słońca) także uważaj tam xD

    policzyłam (choć na niewielkiej próbie) i wyszło mi, że 40% prób to "coś się złapało, ale nie widzisz co", czyli od razu lipa. Z pozostałych prób (pozytywnych) ok 30% to "stracona przynęta", dalej ok 15% to złapana ryba, ale bez puzzla i między 10-15% to złapane ryby z puzzlem... także słabo
    @Michu a jak z wędką węglową to wyglada?

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • @Nikeee88 trzeba napisać chyba ticketa do supportu w Twojej sprawie

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Ehh kłócicie się, a zobaczcie jak pięknie było po fuzji. Nawet Darek Trzeci się bił na zadymie, a teraz? Nikt się nie chce bić bo grozi mu przydomek miksa i wyjca.


    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • A ty co wygrałeś?
    Chyba bilet z Wetara na Samos A czekaj to nie wygrana był dobrowolny zakup.


    Po za tym Disturbed skończyło grę z dobre 3 lata temu.

    Dwa lata pod rząd wygrywaliśmy Wielki Turniej Gildyjny turniej i raz UD wygrało przez aferę z wierzchowcem. Co nie zmienia faktu że wynik był po stronie Distów :rofl: 100:29 jak dobrze pamiętam :D Pozdro :rofl:
    I jak dobrze pamiętam to 2 lata temu chłopaki pokończyli grę:D Styczeń/Luty 2017. W grudniu zaczęli się wyprzedawać powoli ale jeszcze się bawili;) O tak:


    Z pozdrowieniami dla całej starej dobrej ekipy z którą miałem przyjemność pograć :crazy:

  • zapomniałeś o fantazjach tego goscia w kamyku na dropa i pożyczonym EQ od rudego, co to dom buduje za wony xD

    Mi tylko chodziło, żeby "JI" wyszło z tych iksów xd

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • jest takie cos jak zelazna skrzynka z ktorej leca co 3 otwarcie rybie wnetrznosci
    taki trik za darmo od top1 gildii

    Rynie wnętrzności w is są za pół darmo :D wiec po co kombinować xd

    lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
    DeFaCC OFF LvL 118
    Gg: 7753942

    KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!

  • Wielki Event Gildyjny
    Nie zmieniaj historii, zwlaszcza w Polsce xd

    nie zrozumieliśmy się też masz rację ale chodziło mi o turniej z 2014r [Skillem i Mieczem] a nie turniej z 2015r

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • jest takie cos jak zelazna skrzynka z ktorej leca co 3 otwarcie rybie wnetrznosci
    taki trik za darmo od top1 gildii

    Mi co trzecie nie leciało. I wcale nie za darmo, gdyż za skrzynkę muszę wybulić.

    遊園地


  • Krynduś olej event
    Eventy są dla mixów!
    Besos

    haha, no ja nie będę zniżać się do tego, by chwytać za wędkę. Kto to widział, by szlachta parała się takimi chłopskimi zajęciami.
    Interes się kręci, na skrzynkach można zarobić. Jeszcze zanim event wyłączyli, to zakontraktowałem masę rybaków, więc na skrzynkach rybackich miałbym jakieś dziesięciokrotne przebicie od innych.
    Ale to i tak mało kasy, bo jakby odliczyć pogłówne dla nieludzi ( mixów) podatek wojenny i koszta bieżące, to i tak marne kilka wonów zostaje...

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Ehh kłócicie się, a zobaczcie jak pięknie było po fuzji. Nawet Darek Trzeci się bił na zadymie, a teraz? Nikt się nie chce bić bo grozi mu przydomek miksa i wyjca.



    teraz to 80% ludzi na tym filmie skonczyli gre xdd

    Metin2 OFF <3