Posts by Nikeee88

    Witam Was! ohohoho się pozmieniało za te... kilka miesięcy (!)

    Dyskusje Etolin chyba podwoiły ilość stron za ten czas, ale sądząc po ostatnich kilku wypowiedziach, tu jak w Modzie na sukces - po pół roku oglądniesz znowu i dalej to samo xD

    Kto mi streści, co się działo ciekawego? :*

    Dzień dobry Etolin! Byłby ktoś chętny na strój do transferu (zostało trochę ponad dobę) z bonami: 15 miecze, 15 2-ręka, 10 magia? Mój komp miał wypadek i przez najbliższy czas grać specjalnie nie będę, to bez sensu trzymać. Mam też 2k pż, 15 magia, 15 sztylety jakby ktos był zainteresowany. Więcej info na priv.

    Zacznijmy od tego że nie dbam o niczyje względy a opinia publiki mi wisi. W celu weryfikacji rozmówcy zazwyczaj wykonuję rozpoznanie. Prostym testem jest zdanie dwuznaczne, w tym celu często bezpośredni zwrot jest jak to ujęłaś "seksistowski bezpośredni" jednak głębsze przesłanie zazwyczaj ma przeciwny wydźwięk. W ten sposób weryfikuje osoby widome od ślepców. Jednak by weryfikacje była wiarygodna w kolejnych postach bezpośredni wydźwięk jest nagradzany społeczną aprobatą, jednak głębsza rozkmina sprawia że wręcz zakpiłem z poprawności. Tak czy inaczej, gdy z was kpię mam lajki a gdy w groteskowy sposób staram się aprobować czyjeś postawy spotyka mnie lincz. Pytasz czy lajki mają znacznie? Nie w moich oczach, nie w świecie malowanych przez ślepców z kazaniami moralnych karłów.

    Daruj sobie te pseudoobelgi, jedyny oświecony wśród ciemnogrodu, który zmyślnie oddziela ziarna od plew - to zalatuje narcyzmem

    dostrzegam, co nie zmniejsza tego odczucia, a czasem nawet pogłębia. Polubienia nie świadczą o jakości, ale świadczą o ilości osób, które się z danym poglądem zgadzają/ którym sie podoba/ śmieszy/ docenia etc.
    Twoje posty są niekiedy inteligentne czy zabawne, ale wydźwięk jest jaki jest, to fanów Ci nie przysparza

    Czyli rozumiem, że niekoniecznie musi być mąż. Żoną też nie pogardzisz widzę. Problem w tym, że ślubu nie weźmiesz bo w metku nie da się.

    I tu sie mylisz - miłość przezwycięża takie drobnostki, przykład dał nam p0grom....
    poza tym, to nie tak... po prostu widząc niektórych "mężczyzn" dochodzę do wniosku, że niejedna kobieta sprawdziłaby sie znacznie lepiej ;) z Pomrukami bym sie na pewno nie nudziła, co do Kmieciaka... aż tak nie lubie owoców morza :P

    szukam zony...

    Darku schlebia mi to, lecz zbyt wielka przepaść między nami...
    Po pierwsze różnica wieku- jestem niemal połowę młodsza z moim 70lvlem,
    po drugie z dwóch zwaśnionych królestw pochodzimy,
    po trzecie tyś z nadobnych TOPków, ja zaś z elitarnych MIXów,
    a poza tym jestem kobietą :P

    M1 CH1 Schinsoo obok dozo na spocie AFK

    Fellowes? Przecież to cienias jest.

    Cienias, sama go niemal kładę ;) a któż to czeka pod dozo w RED?

    Na prawdę tylko ja rozumiem posty @MrNobody'ego? :P

    Nie, nie tylko Ty, niemniej są tak żenujące i seksistowskie, że mało kto je polubi


    Próbuj uderzać do Kmieciaka. Jak go poderwiesz to ryb Ci nie braknie do kuńca gry :rofl::rofl:

    O! i to jest myśl! Zawsze marzyłam o wakacjach na kutrze rybackim i do tego ten odwieczny zapach śledzia w salonie... <X
    ...to już wolę zmoknąć i uderzyć do @KociePomruki. :crazy:


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Gdzie ostatni raz go widziałaś? Jak wygląda?

    nowego, poprzedni, jak się okazało, był ze mną tylko dla kasy.. już miałam dość, nic tylko "daj na pokrzywę" - co on z tą pokrzywą to nie wiem, ale sie chyba uzależnił ;( w dodatku dowiedziałam się, że specjalnie absu na wachlarze nie robi, żeby było pole do rozpoczęcia bajery! To ja mu peta karmiłam, a on takie kwiatki :gryzie:
    Z gildii już odszedł. cFellowes, można go bić.

    @Nikeee88 ja Ci mówię, nie cwaniakoj nie cwaniakoj

    Ucz się lepiej języków, zamiast kozaczyć :P a oprócz nielegalnego oprogramowania do szybkości ruchu (buty wiatru), mam jeszcze równie nielegalne uzupełnianie hp (eliksir słońca) także uważaj tam xD

    policzyłam (choć na niewielkiej próbie) i wyszło mi, że 40% prób to "coś się złapało, ale nie widzisz co", czyli od razu lipa. Z pozostałych prób (pozytywnych) ok 30% to "stracona przynęta", dalej ok 15% to złapana ryba, ale bez puzzla i między 10-15% to złapane ryby z puzzlem... także słabo
    @Michu a jak z wędką węglową to wyglada?

    o ile mała aferka w Irre dostarcza rozrywki, tak kibicować komuś kto okradł swoich dotychczasowych kolegów (czy nawet wrogów, tu akurat nie ma znaczenia) jest MEGA słabe. Takie czyny trzeba piętnować, bo każdy tu może zostać potraktowany w ten sam sposób, a takie podwójne standardy pogłębiają problem, zamiast go likwidować....

    Chłopaki, nie kłócić się - wiem, że pragniecie być w tak elitarnej grupie jaką są mixy, ale nie każdy może dostąpić tego tytułu, także ten... nie wypowiadajcie słowa MIX na daremno!
    #dreamMIXteam

    @SamarytaninEtolina pierwszy raz się z Tobą zgodzę- w poprzedniej grze, w którą grałam, byłam w najlepszej ekipie i też nam wmawiano, że jesteśmy złotnicy, pół wypłaty ładujemy w grę, że nolife'y etc. Wiadomo, że były u nas osoby, które sypały kasą, ale to były 3-4 osoby na 20-30, więc stosunkowo niewiele. Najważniejsze było wsparcie kompanów, jeden cel i... dyscyplina xD jakkolwiek to nie brzmi a' propos gry :P
    Ludzi boli, jak coś komuś wychodzi lepiej, z drugiej strony, może odrobinę pokory by się przydało - nikt np. nie umniejsza siły Arixana, czy wcześniej Schizo, natomiast niektórym sodówa chyba uderzyła od was, co jak ktoś słusznie wyżej zauważył, nie świadczy o wyższości, bo "krowa która dużo muczy, mało mleka daje".
    Pozdrawiam

    Ja już nie ogarniam..
    ONI trolują was tym, że nie wiedzą, że wy ich trolujecie? Czy tak na poważnie odpisują na wasz oczywisty troll? xD

    od dłuższego czasu zastanawia mnie dokładnie to samo xD ale przynajmniej coś się dzieje i można się pośmiać ^^

    O nie @Ascoran, przegiąłeś

    Wyzywam Cię na arenę

    a to się spóźniłeś - event "odegraj się na GM" był w sobotę :P