Rozmowy serwera Etolin

  • Kriszna serio zrobiles sobie nick SmarkLover? xD jestes najwiekszym lizusem na serwie

  • ale wy jesteście przykrzy
    masakra...

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Ja, ale trochę się boję, że to przewidziałaś. :w00t:

    w następnej kolejności wyczuwam coś w stylu urzekła mnie twoja historia,a później wybacz mi :D

  • Klasowy biedak bez eq dwureka i szpon bedzie mi o setkach pisal xD


    2abs pz bylo modne z 7 lat temu

    Demon ty tak do tak kazdego wyjesz ,, zrob eq bo twoje to 2 abs i pz,, ,zrobcie eq mixy itd a sam nie reprezetujesz nic wiecej nie masz w eq nic wiecej procz mieczy 2reki i troche na szpony.Masz chociaz w eq jeden swoj item 50 abs ? nie licząc wbudowanych absow?

  • skoro wiesz ile mam abs to wiesz jakie mam eq wiec po co pytasz jak glupi xD

  • całe szczęście, że ograniczyłem kontakt z wami, to mi wystarczy ;)

    skenzy nie Ty z nami tylko my z Tobą, jak zobaczą w 3odzie jaka zlotowa jestes, to oni z toba tez ogranicza kontakt. Zawsze byles u nas najslabszym ogniwem i taka jest prawda. Idz drop na melej i do katakumb, tam twoje miejsce.

    turboo ~105lv~ ~OFF~
    reinless ~105lv~ ~OFF~

  • powiedział typ w eq miecz dwu sztyl, który niedawno wbił 100lv xD


    złotówa bo robiąc postać na meley za kilka k nie chciałem być instytucją charytatywną żeby takim biedakom jak wy fundować rozrywkę pod ścianą? xD


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    GG: 6910379

  • [ciach]

    Juz nasior mial kupic i mielismy miec pograne wiec obiecanki dla mnie nie maja znaczenia xddddd wiem jak placze do ludzi na pw bo mi wysylaja skriny rozmow i wiem jak go boli to ze jest bezsilny :D


    z tego co wiem to kriszna mowil ze nie jest taki ..... zeby tyle kasy ladowac w ta gre xdto lezakowanie juz mu sie znudzilo ?

    kriszna grzecznie w kole wr? ;d wyj tam dalej bez odbioru ;d


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem zdublowany szablon.

  • powiedział typ w eq miecz dwu sztyl, który niedawno wbił 100lv xD

    nie pyskuj zawsze byłeś słaby z Tobiaszem na czele. Jak siedziałeś z nami na tsie i pytałeś się co kupić to wszystko było git ale uderzyły do głowy yangusie za 7 to i z gildii poszedłeś. Nie masz się czym chwalić nie dość że ładowaleś ostro zlotowy biłes 3/4 meley dziennie to i tak nie masz szałowego eq. Pokory trochę [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne treści.

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • NIKT z tej waszej śmieszne gildii NIGDY mi nic nie dał, to czemu ja mam was zabawiać? :)

    GG: 6910379

  • złotówa bo robiąc postać na meley za kilka k nie chciałem być instytucją charytatywną żeby takim biedakom jak wy fundować rozrywkę pod ścianą? xD

    Gadasz od rzeczy jakby kriszna cie już na udzie wytatuował xD
    Z tego co pamiętam to ty nam nigdy do niczego nie byłeś potrzebny, już na pewno nie do meley xd a jak cie braliśmy na nią na początku to twój likan na znakomitej alchemi padał od kamieni więc o czym ty mówisz xd a wyleciałeś bo pare yang było dla ciebie wazniejszych niż ludzie.
    Co do turbo to on nawet na 100 lvl ma wiecej umek i 2x większe dmg niż ty więc o czym ty gadasz xd

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • NIKT z tej waszej śmieszne gildii NIGDY mi nic nie dał, to czemu ja mam was zabawiać? :)

    a co to gildia to jest jakaś instytucja do rozdawania? Zawsze była i jest oferowana pomoc przy bosach gdy ktoś Cię leje. Nie pamiętasz jak się dopchales do koryta i zamiast stanąć na wysokości zadania i lać się o spota to pucowales się wszystkim zeby cie nie bili xD

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • a co to gildia to jest jakaś instytucja do rozdawania? Zawsze była i jest oferowana pomoc przy bosach gdy ktoś Cię leje. Nie pamiętasz jak się dopchales do koryta i zamiast stanąć na wysokości zadania i lać się o spota to pucowales się wszystkim zeby cie nie bili xD

    jaka pomoc przy bossach synu jak jest jeden boss na otwartej mapie czyli wróżka, której nikt nie bije xd miałem się bić 2 miesiące po zaczęciu gry postacią na gienki? hahah
    ty za to się ładnie pobiles z MoH, tak że wyłapałeś bana [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne treści.

    GG: 6910379

  • Dobrze wiesz jak to było z tym banem a o katy to tak płakłeś ze Kaśka mnie wywaliła z tsa

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • i najbardziej upokarzające, że będąc w gildii musiałem walić w zaparte, że Floruś dostał bana za darmo, ze nic mi o tym nie wiadomo, bo przecież Jazzzy musiał znowu się zbłaźnić na forum ^^

    GG: 6910379

  • Quote from GrupaBraaaci

    krysztalki energii ? xD

    Jakie kryształy w energii? Kupiłem w hurcie sprzedaje drożej, nie jest to zabronione :) Mariusz Proca też tak robi

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • Jakie kryształy w energii? Kupiłem w hurcie sprzedaje drożej, nie jest to zabronione :) Mariusz Proca też tak robi

    Nie że jestem po czyjejś stronie w tym jakże fascynującym konflikcie, ALE metoda zarobku "na Janusza" czyli kupię taniej sprzedam drożej jest jedną z lepszych do zarobku w grze, więc akurat za to raczej nie hejt, to dobra metoda.


    PS. Przypominam że nie jestem zgodny z żadną stroną konfliktu :mkay:

  • i nic dziwnego że po ponad 3 latach przerwy grając od zera pytałem o eq. Jak ja wygrywalem turnieje gildii to Tobie się jeszcze oranżada po komunii odbijała
    A na meley 3x w ciągu doby byłem może z 4x ale nic ci do tego

    GG: 6910379

  • Zostało wam dane do zrozumienia, że tak będzie najlepiej. Trochę długo wam zajęło, bo powoli procesor pracuje . Doslownie Ela wam powiedziala co o was myśli, pozniej wyszliscie. Jak komuś trzeba coś dosłownie tłumaczyć, to ja nie mam siły Wojtek jest od tego

    turboo ~105lv~ ~OFF~
    reinless ~105lv~ ~OFF~