Posts by sobi7

    Wszystko będzie xD

    No tak my nie jesteśmy "normalni" I nie siedzimy w niedzielę przy kompie jak reszta 😆😆

    prawda, do normalnych to wy nie należycie.

    Mierny manipulancie, pragnę przypomnieć, że to wam zawsze pasowały dymy w piątek/sobotę wieczorem, gdzie wtedy właśnie normalni ludzie spędzają czas ze znajomymi w pubach, restauracjach itd. No ale jeszcze trzeba ich mieć xD

    Pisałem, że są słabi w pvp? Oczywiście, że to była prawda w kontekście zadym bo tam za czasów diumaru i po fuzji to nikt nie brał pvp na poważnie tak jak etolin... Za to ciesze się jaki progres zobiło pare osob od tego momentu i pewnie jeszcze to nie koniec :D Kopa dostałem od kogo? xD Dopiero wasz płacz się zaczął po tym jak was jinno co zadyme rozjeżdżało i padał co chwile moj nick ze jak to ja mogę grać z IRRE czy kondziem w pt xD dlatego padło haslo zmiany nicku a wasz ból pozostał :rofl:

    no przecież przez to, że Konradek siedzial u nas przez jakis czas na TS ewakuowałeś się tylnym wyjściem do Jinno. Tak cię ta kwestia niby bolała, a na ts w tej sprawie nie wszedłeś nigdy, wiec idz tam swoim mydlić oczy, chorągiewo XD

    Sknezy Ciebie w tym pt trzymają bo dajesz zwinke i leczenie? Chlopie zrob jakiś progres bo od kilku lat co obserwuje to forum to tylko stękasz z gleby... :pillepalle:

    A ty kiedy w końcu jakieś dmg dołożysz? bo odkąd wykupiłeś eq za 1/5 ceny z Tasmamii i pojawiłeś się u nas na serwerze nie widzę różnicy. Nawet wymiana diaxa nie pomogła XD

    No tak. Weekend na wyjeździe = wszystko na odwrót:mkay:

    myślałem, że pracując w najpopularniejszym trybie poniedziałek-piątek weekend zaczyna się w piątek wieczorem, a kończy w niedzielę po południu, żeby na poniedziałek rano być sprawnym do pracy. Ale co ja tam wiem :)
    Chyba, że tak jak mówię - wy robotę zaczynacie od środy XD

    Niestety musimy odmówić. Większość osób ma zaplanowany weekend poza domem, także odpuszczamy zadymke w najbliższą niedzielę 😘

    no tak, wy przecież wszystko na odwrót robicie. Tydzień w pracy też wam się zaczyna w środę, nie jak większości ludzi w poniedziałek XD

    Fajnie było odkurzyć sprzęt. Dzięki za zadymkę. Jutro poprawiamy czy was nie będzie zgodnie z zapowiedzią sobi7 ?

    nie wiem skad te pytania skoro wasza kolej teraz ;]


    w sumie i teraz i poprzednio, ale to taki mały szczegół ;)

    Moderator Dua:
    połączyłem posty

    Dobrze wiesz ze na ten moment jestes Pozamiatany :D

    Zniszczylem Cie na metinku oraz twoja psychike co jest dowodem twoja pauza w grze :D ( nie bede wstawial filmikow na forum bo od tego jest YT )

    za kazdym razem grales tak jak Ci zagwizdalem a teraz aby cokolwiek zrobić musisz na nowo zakumplowac sie z chlopakami z SP ( biegac z kregoslupami typu Skenzy w jednym PT )

    Ciekaw jestem kto szybciej sie odezwie Ty do SP czy na odwrót

    na ten moment zostalo Ci smutne ogladanie swoich filmikow na YT :D

    to, że ty i reszta twoich kumpli nie znacie pojęcia "kręgosłup moralny" nie znaczy, że na każdym kroku musicie to oznajmiać :D: nie kompromituj się więcej. A te marne zaczepki przekujcie w końcu w jakiś najazd na Shinsoo, bo od naszego ostatniego wjazdu do Jinno tylko PISZECIE jacy to nie jesteśmy słabi i nieprzygotowani. Z fartem.

    Moderator Dua:
    poprawiłem co nie co

    I cieszę się bardzo, że nie jestem w SP. Za itemy które posredniczyl name dziękowałem czy nie? Ustalcie jedna wersje bo wydaje mi się ze bylem bardzo wdzięczny =)

    Jak coś przyjmuje przeprosiny za te ciagle próby oczerniania mnie xd

    dowiem sie gdzie napisałem, że nie przyjmiemy Konradka?

    Przeciez pisałem z Toba na fb i twierdzaca odpowiedź dostałem, ze nie zrekrutujecie go. Pozniej mialem próbę włamania na konto i moja nieobecność i ss od znajomych ze jest w waszej gildii wiec o czym mam z Toba dyskutować. Na woju mnie praktycznie nie ma. Wiec szukaj dziury w całym, a raczej wez się za latanie tej jednej wielkiej dziury jaka jest ten szaman :D: miłego wieczora zegnam xd

    pokaż mi gdzie napisałem, że nie przyjmiemy Konradka farmazonie. Byłeś zawsze tylko uświadamiany, że nie będziesz nam rządził, tym bardziej dlatego, że nie byłeś w naszej gildii

    dziękował i to nie raz. Po przekazaniu jednego czy to drugiego itemu dziękowałem name za pomoc i to było głównie na grze. Jeśli sam uwaza inaczej to niech się wypowie =)

    A w temacie Konradka już nic nie powiesz? Nie, bo nigdy nie powiedziales, tylko sie splakales jak dziewczynka, że Konradek zły i niedobry i ty nie bedziesz z nim walczył ramie w ramie, a teraz na każdym dymie kumple w jednym pt - BEKA XD

    albo jak irre zawsze dążyło do zadym w soboty wieczorem gdzie normalni ludzie wychodzą wtedy na piwo ze znajomymi, bo u nich wtedy najwięcej ludzi online xD

    To sobie zobacz jaka Była propozycja xD okulary dać czy co? Nie chcesz to nie xD siedz w m1. Wiadomo ze wolisz przyjsc w tygodniu jak normalni ludzie oglądają mecz i m1 jest puste xD

    Z tego co pamiętam to domeną Jinno były terminy np. ligi mistrzów

    popytaj kolegów i mi powiedz to wystawię. Bo jak eq chcieliście brać to nie przeszkadzało, że w Jinno już byłem :) Wtedy jeszcze byliście kumple. Teraz nie ma interesu to ja jestem chorągiewka :)

    Jak obcy miał zalatwianego zodiaka i qiliny za pół darmo przez Lelego to nawet dzięki nie powiedział :) wiec utkaj chociaż ty, bo myslalem ze jestes tam najbardziej rozgarniety, a okazuje sie, że poziom waszej hipokryzji sięga zenitu


    tak samo w sprawie Konradka. Żaden z was nawet raz nie pofatygował się na TS w tej sprawie, a farmazon taki siejecie, że tylko w waszym wąskim [ciach!] gronie mogą w to uwierzyć.[ciach!]

    Moderator Dua:
    połączyłem posty usunąłem cytat oraz skasowałem niepotrzebne epitety. Następnym razem posypią się nagrody

    zaplanowałem sobie juz dzien tobie proponuje to samo :d

    XDDD bicz pls

    gdzie to "wielkie" irre, które w 15 minut organizowało się na każdego przeciwnika?

    Reanimujcie tego adasia, bo bez niego tylko kupa w gaciach i kolejny poziom błazenady na forum odstawiacie.

    nie rozumiem czemu za kazdym razem mamy sie dostosowac do waszego terminu zadym

    jak pisalem zeby zorganizowac cos w sobote to kregoslup odpisal ze on ma zajecia w rl i nie bedziecie sie bic jak i reszta

    ja dzis bije bossy do 22 i nie bedzie Mnie obchodzic ze wpadniecie sobie do Blu o 20 oczekujac na zadyme

    to Wy stracicie czas nie ja

    Elko

    no to LordJim85 ci napisał też piątek, który zdaje się sam wcześniej wymieniles razem z sobotą, więc co sie prujesz?

    ty to z pewnoscia wiecej fragow robisz xD co podejdziesz to lezysz ale najwiecej z red sie wypowiadasz, obcego rozumiem bo on stoi xD juz pominmy fakt ze nic nie bije

    lepiej popytaj na ts jakie buły łapie twoja metinowa familia i nie błaźnij się dalej XD