Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • ciach duchowe, hamuj gadkę bo ssiesz podłogę :D

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • o bzdurach nie ma co pisać :)

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • jak nic się tu nie dzieje to na co drążyć temat

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • Nie macie co narzekac na nude, wczoraj wieczorem widzialem jak w jinno 3oda robila trzode w m1.

    Off

  • Do Samosa nam brakuje, tu biją się praktycznie w kółko ci sami ludzie.
    Chociaż w gruncie rzeczy nie powinienem się wypowiadać w tym temacie, bo mam wszystko wyprzedane, ale ostatnio trochę częściej odpalam metina i mimowolnie widzę co się dzieje i wiem do czego to prowadzi, bo oglądałem to samo zjawisko na Wetarze.
    Tu brakuje żeby Medale, 3oda, czy PlayHard przeszli na inny serwer.
    Obojętnie, któraś z tych gildii i jestem pewny, że będzie tu powolna kostnica.

  • Z naszej 3ody zostaly juz niedobitki, w ph Wojtus konczy gre na mentalu, wiec i ich nigdzie nie spotkamy, serwer niestety chyli sie ku upadkowi :thumbdown:

  • Nie taki moment. Po fuzji poprzedniej na serwerach była naprawdę fajna atmosfera. Dużo handlu, dużo bitew, sporo spamu na forum, rywalizacja na wielu frontach. Jeśli GF nie wybierze serwerów do fuzji(jakie serwery połączyć ze sobą) po ilości postaci logowanych w ciągu jakiejś tam danej statystycznej, powiedzmy ilość logowań/miesiąc czy ilość godzin gry/miesiąc, wliczając w to serwery najbardziej zaBOCONE(pochodne od bot) lub pełne sklepów, które mają ci sami gracze (czyt. Etolin - 8-10 sklepów jednej osoby wystawiane 24h), tylko oprą się o jakąś ankietę lub opinię GM mających główne konta na serwerach których będzie dotyczyć fuzja, to będą mogli zebrać realne dane(ilość aktywnych graczy, ilość aktywnych gildii, szansa na względne wyrównanie pod względem bitewnym czyli najważniejszego aspektu gry), to fuzja ma szanse na powodzenie i metin spokojnie pociągnie jeszcze kilka lat. W Wielkiej Brytanii ostatecznie przed powstaniem Global US i EU był już tylko jeden serwer Metin2 a jednak był i grali na nim ludzie. Po fuzji liczę na ciekawą rozgrywkę, zabawę, handel i rywalizację na zdrowych frontach bądź nie.
    I liczę od Was na to samo, bo jeśli teraz skończycie wszyscy grę to po fuzji będziecie tego żałować(Ceny konkretnego EQ(nie mówię tu o ebo+9) wzrosną, a licytacje na forum o każdy ciekawy przedmiot będą trudne do wygrania)
    Z oczekiwaniem na fuzję, JedenUczciwy.

    Makanox GG: 56320525

  • jednym slowem,po fuzji kto zatrzyma wony ten będzie rozdawać karty :>

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Zgadzam się z Rudym. Sam zrobiłem ten błąd przed pierwszą fuzją i bardzo żałuję. Nie liczę na powtórkę typu Disty vs reszta świata po fuzji, ale na pewno będzie widać diametralną różnicę i może nawet niektórzy wrócą do gry ;)

    GG: 6910379

  • naksen dobrze prawi nic tylko spadac na samos tu nie ma przyszlosci jeszcze jazy sie wyprzedal to juz wgl nie ma co bić, ogarniajcie cos temat zanim faktycznie resztkk ludzi sie przeniosa, co z reszta planuję uczynić w niedługim czasie

  • teraz na każdym serwerze jest podobna sytuacja

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Lato sie zbliza, gimbusy matury pisza,podjeli moze w koncu prace zarobkową fizycznie. Wiele jest czynnikow pustych serwerow. Was to pewnie dziwi bo wpatrzeni cale zycie w metina.

    Off

  • Na samosie to samo. Zostaliśmy jedyną gildią która chce się bić.

    owszem zgodze sie jednak u was jest troche ubranych postaci na oko kilkanascie a u nas moze z 5 z czego polowa nawet nie loguje bo sie nic nie dzieje, dla mnie taka zmiana ma sens bo przynajmniej bedzie znowu jakas motywacja do rozwijania postaci jak sie troche polezy na ziemi, niestety na etolinie o to trudno, jesli nie to trzeba sprzedawac nakladki kostiumy bo nie ma sensu utrzymywac tego :p

  • problem jest raczej taki że do tych waszych gildi nikt nowy nie dojdzie, a napewno co chwile ktoś ubędzie, więc to tylko kwestia czasu kiedy bedzie to samo co na innych serwach, a druga sprawa to zmiany w metinie które zabijają radość z bicia się: brak krytyków, zbyt duże i kosztowne możliwości wyabsowania się i nieudany balans .
    A nikt nowy nie dołączy się do bicia z topką bo sami wiecie ile kosztuje eq żeby pobić sie z najlepszymi, umiejetnosci maja małe znaczenie, a gracze którzy nie ładują w te gre tysięcy ani nie siedza 20h dziennie lub nie bocą nigdy nie pobiją się na najwyzszym poziomie i nic ich nie zachęca do tego aby siedziec godzinami i probować polepszyc eq gdy co chwile przychodzi jakas nowa zmiana która wymaga kolejnego nakładu czasu lub kasy.
    Potem sytuacja wyglada tak jak wszedzie, jest grupa graczy która od lat robiła eq lub wydała kilkadziesiat tys na gre i trzyma najwyzszy poziom i cała reszta która co by nie zrobiła i tak nigdy nie nadrobi straty do topki, a niestety metin nie oferuje mozliwości wykazania się na niższym lvlu ze słabszym eq, więc systematycznie graczy bedzie ubywać
    Jeśli nawet ktos sie przeniesie z innego serwa to co z tego skoro jego były serw na tym traci i za nim pokończą kolejni
    Nowy serw jak widać też nie rozwiązuje tego problemu w żaden sposób, bo topowi gracz na wstpie pakują ogromne kwoty, żeby potem móc doić cała reszte.
    Jakby nie było metin się powoli kończy ;)
    Czego by nie wprowadził gf to każda nowa rzecz jest nowym wydatkiem, a nowy gracz na kolejną rzecz do zrobienia

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Zgadzam się z powyższym chociaż co do tego końca to bym tak nie wybiegał jeszcze trochę gierka postoi. Ogarną fuzję to chwila żeby sie pobawić znów będzie aktualnie przynajmniej dla mnie problemem jest brak jak to określasz topowych graczy z którymi rywalizacja motywowała by do dokończenia postaci bo robić i polepszać to jest co tylko PO CO skoro i tak nikt się nie chce bić, każdy boi się przegrać i ludzie mają dziwne podejście, mnie porażka zawsze motywowała i dawała chęć dalszej zabawy no ale cóż jak już wyżej pisałem na etolinie już chyba tego nie uświadczymy.

  • wiadomo, że metin postoi jeszcze sporo, fuzja moze bedzie w tym roku to potem z 3 lata do kolejnej i z 2-3 lata do zamkniecia , wiec minimum 5 lat metkowi polskiemu daje ale konczy sie w tym sensie, że nie bedzie już powiedzmy rozrywki na najwyższym poziomie ;)
    choć jesli bedzie dobrze zrobiona fuzja z odpowiednimi serwerami to może to na jakis rok przyciągnąć dobrych graczy ,
    Napewno nie odejdą cebulaki i handlarze, poki yangi schodza to statystycznie bedzie pełno graczy

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • po fuzji będzie kolejna fuzja aż zostanie 1 serwer, wiec conajmniej 5 lat gry Panowie i Panie :phatgrin:

    Mariusz- Proca
    kontakt gg10346562
    NA SELL PRO EQ METIN2 ETOLIN
    CAŁA LISTA W MOIM PROFILU NA FORUM


  • Elo,
    Ano, już jest pustkowie, u żółtych ledwo kilka sklepów na rynku a u czerwonych to już całkowita gołoledź. Jeszcze u smerfów się trochę ludzi zbiera, ale z dnia na dzień coraz mniej. To raczej już schyłek. A wiem co klikam, bo prawie codzień od dekady jestem online.
    Upływ gołym okiem widać.


    Fuzja powinna na chwilę ożywić grę, ale to też już nie potrwa. Przecież te klimaty już przerabialiśmy.
    Nie skoczy ilość fascynatów, pozostaną co najwyżej fanatycy, trochę uzależnionych i "chwilówki" nie ma co oczekiwać euforii. Apogeum za nami.


    Wszytko się kiedyś kończy.;( ale póki co, bawmy się. Póki co ;)

  • Jak to czytam to nasuwa mi się jedno wielkie XD Nie pozostaje powiedzieć nic więcej jak, a nie mówiłem? (oczywiście nie dosłownie ;) )

    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."