Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • hahahaha rekompensata? event byl w pelnym wymiarze godzinowym a to ze w innych godzinach to juz nas ma nie interesowac :D


    "Jakieś info dotyczące następnego eventu po tym beznadziejnym walentynkowym?"


    1) event walentynkowy nadal trwa wiec nie oczekuj juz kolejnego :D

    2) beznadziejny? co roku jest taki a wy nadal zdziwieni? to zadne wielkie swieto (dla niemcow) wiec spodziewales sie blaskow 24/7 i exp+drop 500%?

  • Zwykle i duże zuo byłoby miłą odmianą

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Liczyłem na jakiś event karciany, czekoladki i róże no nic z tego nie wypada ciekawego, takie nagrody xlat wstecz heh

  • Liczyłem na jakiś event karciany, czekoladki i róże no nic z tego nie wypada ciekawego, takie nagrody xlat wstecz heh

    Jeszcze by się cały event posypał, to lepiej niech będzie taki jaki jest :crazy:

    "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić ....

    Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć....

    Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem ..." A. Camus

  • stare halloween bylo fajne, te wielkie potwory z dobrym dropem, rozdzki z potworow, dynie z metkow i łaczenie ich w jedno

    Odwrotnie było ^^

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Witam, chcę skorzystać ze skrzynki pocztowej, ale jak naciskam otwórz jest napisane: Obecnie nie możesz tego uzywać, chciałem coś komuś wysłać, ale nie moge otworzyć... ktoś miał podobnie?

  • Witam, chcę skorzystać ze skrzynki pocztowej, ale jak naciskam otwórz jest napisane: Obecnie nie możesz tego uzywać, chciałem coś komuś wysłać, ale nie moge otworzyć... ktoś miał podobnie?

    Od 12 bedzie aktywna codziennie jest off ze względu na nieregularne przerwy techniczne jak by bylo ze na 100% jednego tego samego dnia co tydzien przerwa to by była skrzynka odpalona normalnie

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Czy w najbliższym czasie jakiś Wayne/Bruce będzie dostępny w IS? (Skrzynie Nietoperka nie spełniają egzaminu X()

  • Wczoraj logowałam się normalnie, a dziś nie znaleziono pliku z grą napraw swoją grę :(

    Mam tak po każdej aktualizacji, ale to tylko i wyłącznie z powodu antywirusa

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Mam tak po każdej aktualizacji, ale to tylko i wyłącznie z powodu antywirusa

    metin raczej sam uzupełnia brakujące pliki po każdej aktualizacji, tu wyświetlany problem pojawił się po aktualizacji i nie ma chyba żadnego związku z nią, a było ich sporo i jeszcze się nie pojawił do tej pory aż do teraz

  • Kiedy zostanie naprawiony błąd - przy zmianie postaci (kilkukrotnej) ląduje ona ni z tego ni z owego w m1. Najpierw wywaliło mi postać z chunjo m1 do Jinno, postać blue która od kilku lat była w chunjo, służyła do przerzutu towaru na shop w Jinno. :cursing:

    Dziś postać z groty od tak wróciła do m1.....wrrrrr!:gryzie:

    To już mało zabawne. Niech w końcu coś naprawią, ale stanowczo niech to będzie działało a nie że naprawiają a psuje się co innego.:cursing:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Kiedy zostanie naprawiony błąd - przy zmianie postaci (kilkukrotnej) ląduje ona ni z tego ni z owego w m1. Najpierw wywaliło mi postać z chunjo m1 do Jinno, postać blue która od kilku lat była w chunjo, służyła do przerzutu towaru na shop w Jinno. :cursing:

    Dziś postać z groty od tak wróciła do m1.....wrrrrr!:gryzie:

    To już mało zabawne. Niech w końcu coś naprawią, ale stanowczo niech to będzie działało a nie że naprawiają a psuje się co innego.:cursing:

    Jeśli to pomoże choć trochę to zauważyłem, że po wylogowaniu i wyborze postaci błąd ten nie występuje. :oops:

    //słuszna uwaga

    Chcesz by nasza Wiki była aktualna? Pomóż w jej rozwoju! Załóż konto!

    Edited once, last by Nautilus ().

  • Ingolf

    W tym tygodniu restart serwerów będzie w środę czy czwartek?


    Art

    Jakie jest stanowisko w związku z planami gry na rok 2021? Możemy zapoznać się, jak co roku, jakie i tym razem zmiany zawitają do gry?

    W środę za tydzien we wtorek co do planów PM nie chce ujawniać bo webzen wszystko psuje.. jak chcesz mogę podesłać ss odezwij się na pw

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Tak jak napisał Frescco upewnij się czy nie modyfikowalas klienta gry i nie zainstalowalas niedozwolonego oprogramowania :)

    Nie, po prostu problem był w tym, że mój antywirus uznał metina za wirusa, tylko dziwne jest to że jak wcześniej był włączony czyt: 2 dni temu to metin chodził normalnie, teraz przy wyłączonym antywirusie lub dodaniu metina do wyjątków chodzi bez zarzutu.

  • Tak jak napisał Frescco upewnij się czy nie modyfikowalas klienta gry i nie zainstalowalas niedozwolonego oprogramowania :)

    Jakby takie błędy były tylko przez oprogramowanie zewnętrzne. Platforma gf jest niestabilna i często wywala błędy.

    A to twoje ślepe oddanie gf to głupota, czy naiwność?


    P. S pytanie retoryczne.

  • Nie, po prostu problem był w tym, że mój antywirus uznał metina za wirusa, tylko dziwne jest to że jak wcześniej był włączony czyt: 2 dni temu to metin chodził normalnie, teraz przy wyłączonym antywirusie lub dodaniu metina do wyjątków chodzi bez zarzutu.

    aktualizacja antywirusa z tą modyfikacją żartowałem dzwonek xD