Nowości - pomysły/dyskusja

  • Potwierdzam ze cos jest nie tak :D przeklikalem 150 bodziow na nasiorku z lez i w tym czasie nie mialem ani jednej proby na +9 i moze z 3 na +8 :D

  • Zobaczyć % na ulepszenie ? A co za problem dać inne wartości do wyświetlenia niż są faktycznie :D Niektórzy tu są bardziej naiwni niż dzieci które wierzą w Mikołaja czy bociana :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Bodzie służą do podejmowania próby ulepszenia, do samego ulepszania służą boskie smocze pieczęcie z aukcji za 3k sm per sztuka

    to też są próby 😜

    Loudkid ♥️ Sassenach

  • Pomysł: nowy przedmiot w Item-Shopie "Wstęp do komnaty Alastora", umożliwiający nam wejście do dungeonu Alastora bez zamarzniętych kluczy (limit: 5 razy tygodniowo na konto, dodatkowo należy mieć zrobione misje na mroczne paprocie).

    Slawek022 120lvl (6lvl czempiona) serwer Polska

  • Ostatnio dużo farmię expa i innych rzeczy w red lesie i proponuję jedną aktualizację do auto łowów premium, mianowicie strasznie mnie denerwuje, kiedy moja postać za moją niewiedzą zaczyna automatycznie tłuc kamień metin i przez to umiera. Dodam, że zauważyłam rzadki przykład tego, że przy postawionych postaciach z legalnym autołowem udaje się nam w lesie żyć w zgodzie z postaciami z innych królestw. Oni polują na metki, ja farmię swoje, wszyscy są zadowoleni, więc tym bardziej nie chcę komuś "kraść" metinów, kiedy naprawdę nie potrzebuję ich bić, a wręcz mi przeszkadzają.


    Proponuję opcję w autołowach "atakowanie kamieni metin".

    Uczciwie zarabiam, by mój buff miał godne życie.

  • Ostatnio dużo farmię expa i innych rzeczy w red lesie i proponuję jedną aktualizację do auto łowów premium, mianowicie strasznie mnie denerwuje, kiedy moja postać za moją niewiedzą zaczyna automatycznie tłuc kamień metin i przez to umiera. Dodam, że zauważyłam rzadki przykład tego, że przy postawionych postaciach z legalnym autołowem udaje się nam w lesie żyć w zgodzie z postaciami z innych królestw. Oni polują na metki, ja farmię swoje, wszyscy są zadowoleni, więc tym bardziej nie chcę komuś "kraść" metinów, kiedy naprawdę nie potrzebuję ich bić, a wręcz mi przeszkadzają.


    Proponuję opcję w autołowach "atakowanie kamieni metin".

    Bardzo dobrze opisany problem i doskonała sugestia - jedyne czego brakuje do ideału w autołowach. Chociaz ja bym jeszcze dorzucil wieksze okno na potki

  • Wg mnie na eventach typu okey czy królewski łup karty powinny tak jak kiedyś dropić na ziemię, bo teraz to tragedia wszędzie "legalne płatne" boty .

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • Wg mnie na eventach typu okey czy królewski łup karty powinny tak jak kiedyś dropić na ziemię, bo teraz to tragedia wszędzie "legalne płatne" boty .

    to nadal beda tylko z petem podnoszacym drop


    chyba ze bedziesz biegl po takich botach i podnosil ich drop :D

  • to nadal beda tylko z petem podnoszacym drop


    chyba ze bedziesz biegl po takich botach i podnosil ich drop :D

    Jezdzac po lesie uwierz ze mozna naprawde uzo uzbierac :-) tak jak teraz pisanki :-)

  • to nadal beda tylko z petem podnoszacym drop


    chyba ze bedziesz biegl po takich botach i podnosil ich drop :D

    Nie trzeba nawet peta. Wystarczy sobie ogarnąć chwytak na USB co non stop klika przycisk zbierania ;)

    Uczciwie zarabiam, by mój buff miał godne życie.

  • Trzeba ;) Inaczej jest to nieuczciwe czerpanie zysków

    Jeszcze mi powiedz, że super system "anty hakerski" prosto z Niemiec wykrywa takie rzeczy:)

    A te boty latające o każdej porze po każdej prawie lokacji to tak naprawdę uczciwi gracze:)