Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • wam też tak się dzisiaj gra BUGUJE ? ze logujecie się jest pasek ładowania gry i nagle crash ?? wkur... mnie to już serio ze firma GEJFORGE MA w dupie graczy od ponad 10 lat nie potrafią zrobić by pod względem działania i optymalizacji ta gra nie ssała pały a ssie Pałę niemiecką niemiecką lache ssie i połyka i każdy z nich ma beke

    https://ibb.co/yBtxd56 NIEMIECKA JAKOŚĆ

    Ascoran przekazał twoje wypociny do GF I blokują Ci grę na bank.

  • Ascoran przekazał twoje wypociny do GF I blokują Ci grę na bank.

    ychy a ja jestem krasnoludkiem Ascoran 1 co zrobi to zmieni słowo dupa na pupa bo tyle potrafi skoro dalej nie ma serwera lunach w eventach

    bogu dzięki że lunę połączą z polyphemosem, będziesz bity na spotach

    ychy raczej z RUBY bo bez SENSU JEST łącznie serwera co ma 5 lat z takim co ma niecały rok ? jakby nas połączyli z poli to haha dobra fuzja by była i tylko 4 graczy by grało z całego serwerka i ja w tej 4 bym nie był

  • ychy a ja jestem krasnoludkiem Ascoran 1 co zrobi to zmieni słowo dupa na pupa bo tyle potrafi skoro dalej nie ma serwera lunach w eventach

    ychy raczej z RUBY bo bez SENSU JEST łącznie serwera co ma 5 lat z takim co ma niecały rok ? jakby nas połączyli z poli to haha dobra fuzja by była i tylko 4 graczy by grało z całego serwerka i ja w tej 4 bym nie był

    Dba o twą kulturę wypowiedzi, Widocznie Luna to smutny serwer dla smutnych ludzi zamiast płakać zawsze możesz zmienić raczej nie masz tam takiego majątku, który by Cię z tym serwerem wiązał.

  • Dba o twą kulturę wypowiedzi, Widocznie Luna to smutny serwer dla smutnych ludzi zamiast płakać zawsze możesz zmienić raczej nie masz tam takiego majątku, który by Cię z tym serwerem wiązał.

    ma trute+6 30 sr DX

    Loudkid ♥️ Sassenach

  • Dba o twą kulturę wypowiedzi, Widocznie Luna to smutny serwer dla smutnych ludzi zamiast płakać zawsze możesz zmienić raczej nie masz tam takiego majątku, który by Cię z tym serwerem wiązał.

    mam moją 1 trute w życiu 1 stalkę 1 wbity 75 lv w mojej historii gry bo przez wiele lat wracałem do metina 2 na różnych serwerach oficjalnych jak były różne i nigdy nie wbiłem 35 lv.

    nigdy nie ekspiłem w v2 nigdy nie brałem udziału w evencie blasków tak świadomie ze dropie.

    nigdy nie brałem w ewencie rybackim wszystko to się stało na Lunie. i ty i inni płaczesz bo sa boty cały czas gadasz jakby cię auto walnęło.

    mam ciebie dość gdybym był adminem forum takie chłopaki jak ty bym wycinał z korzeniami takich toxików weteranów co <wycięte>GF i mówią ze im to smakuje.

    jak myślisz geniuszu czemu prywatne serwer powstały ? i dlaczego na nich gra więcej ludzi niż na twojej smutnej Polsce po 30 fuzjach ? smutniej Polsce gdzie wszystko jest drogie i gdzie normalny gracz żeby się dobrze bawić musi wydać z hmm 2 tyś zł ? lub więcej zastanów się nad sobą.


    Poprawiłem Frescco.

  • mam moją 1 trute w życiu 1 stalkę 1 wbity 75 lv w mojej historii gry bo przez wiele lat wracałem do metina 2 na różnych serwerach oficjalnych jak były różne i nigdy nie wbiłem 35 lv.

    nigdy nie ekspiłem w v2 nigdy nie brałem udziału w evencie blasków tak świadomie ze dropie.

    nigdy nie brałem w ewencie rybackim wszystko to się stało na Lunie. i ty i inni płaczesz bo sa boty cały czas gadasz jakby cię auto walnęło.

    mam ciebie dość gdybym był adminem forum takie jak ty bym wycinał z korzeniami takich toxików weteranów co GF i mówią ze im to smakuje.

    jak myślisz geniuszu czemu prywatne serwer powstały ? i dlaczego na nich gra więcej ludzi niż na twojej smutnej Polsce po 30 fuzjach ? smutniej Polsce gdzie wszystko jest drogie i gdzie normalny gracz żeby się dobrze bawić musi wydać z hmm 2 tyś zł ? lub więcej zastanów się nad sobą.

    Toksyczny to jesteś ty, serwery powstały dla takich oferm co niczego nie potrafią poza narzekaniem, że jest ciężko. Jeżeli mnie stać na to by wrzucić w IS 5k PLN miesięcznie to czemu by nie? Jeżeli kogoś nie stać to tego nie robi proste. Generalnie to bardziej twoja każda wypowiedź brzmi jak użalanie się nad sobą. Jeśli twoja psychika nie jest w stanie udźwignąć tej gry to czas się zastanowić nad czymś innym.


    Poprawiłem post.

    Frescco

  • Witam


    Mam do was pytanko. Jestem po dłuższej przerwie w grze. Chciałabym dokupić/wymienić eq, np. dzwonek. Biegając po bazarze natknęłam się na dwa dzwonki zodiaku z tym że jeden w nazwie to "dzwon zodiaku" a drugi to "św. dzwon zodiaku". Powiedzcie mi proszę jaka jest różnica? Czy to jest jakiś rodzaj ulepszenia? Jeśli tak to gdzie się to robi i po co? Czy cos to daje?

    Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, byłabym wdzięczna też za linki jeśli takowe są :)

  • mam pytanie o miksowanie mityków...jak jest szansa na uzyskanie perfekta ? czy warto miksować czy lepiej kupić ..zrobiłem matowy rubin z 3 bonami po 5 miksach mam dalej 3 weszły raz 4...kupić czy miksować?

  • Dziękuję, już wszystko jasne:)<3


    mam pytanie o miksowanie mityków...jak jest szansa na uzyskanie perfekta ? czy warto miksować czy lepiej kupić ..zrobiłem matowy rubin z 3 bonami po 5 miksach mam dalej 3 weszły raz 4...kupić czy miksować?

    Szansa zawsze jest ale jak się nie ma szczęścia lub nie przerabia tego w dużych ilościach to chyba raczej są małe szanse, ja wole kupić:)


    Połączyłem Frescco.

  • mam pytanie o miksowanie mityków...jak jest szansa na uzyskanie perfekta ? czy warto miksować czy lepiej kupić ..zrobiłem matowy rubin z 3 bonami po 5 miksach mam dalej 3 weszły raz 4...kupić czy miksować?

    Generalnie to lepiej sprzedać i dołożyć bo może się okazać, że miksy wyniosą Cię drożej jak perf.

  • mam pytanie o miksowanie mityków...jak jest szansa na uzyskanie perfekta ? czy warto miksować czy lepiej kupić ..zrobiłem matowy rubin z 3 bonami po 5 miksach mam dalej 3 weszły raz 4...kupić czy miksować?

    Zawsze taniej kupic niz miksować, jak wszystko w mietinie.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Dziękuje za odpowiedzi ..nie chce ktoś może na polyphemos zamienić mitycznego perfekta matowego za zwykłego do spalenia za dopłatą? na rynku są praktycznie w tej samej cenie

  • Zawsze taniej kupic niz miksować, jak wszystko w mietinie.

    Prawda, ale znam ludzi, którzy i tak miksują, w sumie bez nich nie moglibyśmy kupić perfów:P


    Dziękuje za odpowiedzi ..nie chce ktoś może na polyphemos zamienić mitycznego perfekta matowego za zwykłego do spalenia za dopłatą? na rynku są praktycznie w tej samej cenie

    no bez dopłaty to na pewno nikt się nie zamieni, ja jestem z carpathians, nie macie jakiejś grupy na FB żeby się dogadać?


    Połączyłem Frescco.

  • Dziękuje za odpowiedzi ..nie chce ktoś może na polyphemos zamienić mitycznego perfekta matowego za zwykłego do spalenia za dopłatą? na rynku są praktycznie w tej samej cenie

    nie naciągaj, mix kosztuje 19-20w a perfekt 38-42w kolego, gdzie tu praktycznie taka sama cena?

    Loudkid ♥️ Sassenach

  • Działa wam gra? bo mi zaś wyskakuje komunikat ze ta gra jest dla Ciebie niedostepna

    To jest blokada np w wyniku zbyt wielu logowan z roznych ip, blednie wpisanych hasel itd, generalnie zabezpieczajaca konto

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • co w takiej sytuacji?

    czekac

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Dla misji znajduje się w grze strona internetowa w postaci wyskakującego okienka (podobnie jak dla przepustki bitewnej). Znajdziesz na niej wszystkie informacje o swoich misjach i nagrodach, otrzymując w ten sposób przegląd swoich postępów.

    Gracze chcieli się pozbyć wyskakujących okienek? Spoko, GF zadba teraz żeby było jakieś przez cały czas, nawet bezsensowne. Gorące pozdrowienia dla fabryk corów od Hansa. :D:

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Gracze chcieli się pozbyć wyskakujących okienek? Spoko, GF zadba teraz żeby było jakieś przez cały czas, nawet bezsensowne. Gorące pozdrowienia dla fabryk corów od Hansa. :D:

    spoko serwer reklama nowego serwera dla turków którzy żyją z metina 2 i sprzedawania won na starcie 7k ludzi było nie wiem jak teraz ja siedzę w na lunie serwerze bez botów i mam wszystkie wasze żale w pupie