Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Wie ktoś jak odebrać misje na Odłamki smoczego kamienia+? Czy może i to zepsuli, i się nie da?

  • Wie ktoś jak odebrać misje na Odłamki smoczego kamienia+? Czy może i to zepsuli, i się nie da?

    Klikasz na zwój misji z odłamkami i tyle

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Klikasz na zwój misji z odłamkami i tyle

    Problem w tym, że od aktualizacji jest tylko informacja, że Pozostała Moc Smoczego Oka:0 i nie da się jej "doładować" :)

  • Dodają nowe mapy i wgl może niech zwiększa szansę na ulepszenie czegoś. A nie bierzesz 100 bodzi i 5 zbroji pancerza na 105 lvl. Wyklikujesz wszystkie bodzie i masz 3x pancerze na +5. Tragedia.

    Po tylu próbach pójdziesz do Kawuco i niestety ale zbroji na moby nie zrobisz

    Bez turbo bodzi ni dy rydy takie prawa tej gry i po to one są...

  • Bez turbo bodzi ni dy rydy takie prawa tej gry i po to one są...

    Bez przesady na +5. Tak wbilem je potem resztę turbo ale też na 3 zbroji poszło mi 13

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Zodiaki, pancerze na UMy/potwory do +8, zbroje/bronie na 105 do +9. Wszystko to zbs'ami z blasków i zbs'ami z B wbite na Rubinum ale przecież nie wchodzi. Większość nagrane więc pewnie się kiedyś podzielę. Jedyny problem to pasy na potwory - są naprawdę uporczywe, w moim przypadku.

  • Od ostatniej przerwy ciągle blokuje mi postacie ,staja z rękoma w gorze do tego chce zmienić postać i blokuje mi konto jedyne co mogę zrobić to wywalić się nowym metkiem czy każde moje logowanie, zmiana postaci ma tak teraz wyglądać??

  • Zodiaki, pancerze na UMy/potwory do +8, zbroje/bronie na 105 do +9. Wszystko to zbs'ami z blasków i zbs'ami z B wbite na Rubinum ale przecież nie wchodzi. Większość nagrane więc pewnie się kiedyś podzielę. Jedyny problem to pasy na potwory - są naprawdę uporczywe, w moim przypadku.

    Ja kiedyś trute na +9 bodziem ulepszyłem mordeczko

  • Na Diumarze zrobione jako pierwsza gildia CraveYou król smoków :) pozdrawiamy



    Moderator Reverse:
    Usunąłem hyperlink oraz dodałem film bezpośrednio w poście.

    Nie przyszedlem tu żeby przegrac...

    Edited once, last by Reverse ().

  • Wyczajcie to, bot w świątyni lata w tym samym miejscu już trzeci dzień (24h na dobę) i na chwilę obecną ma 64 poziom, ile ulepów nadropił ? Zakładam że tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy... ale nikt go nie zdejmuje, czyżby ktoś z administracji dorabiał na boku ?


    Jeśli jednak się mylę i administracja ma czyste ręce, to podaję namiar na bota - RUBINUM CH3 ŚWIĄTYNIA EZO nick WojoPet

    Bot się zatrzymuje jak podchodzimy z bliska, ale wystarczy odjechać kawałek i działa dalej.

  • Na Diumarze zrobione jako pierwsza gildia CraveYou król smoków :) pozdrawiamy


    a byliscie drugi raz? bo my zbiliśmy 2 dni temu i dalej nie da się tam ponownie wejść xd


    Moderator Reverse:
    Edytowałem cytat.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

    Edited once, last by Reverse ().

  • a byliscie drugi raz? bo my zbiliśmy 2 dni temu i dalej nie da się tam ponownie wejść xd

    Może zaliczyliscie poziom 21 i teraz trzeba wbić 22 by tam wejść ponownie

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • to by oznaczało, że 40 poziom osiągasz i koniec bicia bosów ;) pozatym to byłoby bez sensu, nie zdziwie się jak inteligentni informatycy metina nie ustaliwi czasu resetu tej mapy i wejdziemy dopiero po restarcie lub w ogóle do czasu aż to zmienią ;)


    Art  Ascoran , może sprawdzicie temat, byłoby miło jakbyście ruszyli 4 litery w tej sprawie ;)


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

    Edited once, last by Reverse ().

  • Witam, jesli konto przypisalem do konta gameforge, jest mozliwosc abym je odpisal i przypisal do innego konta gameforge?

    Napisz na support. Tylko napisz, że konto nie jest twoje a twojego znajomego i najlepiej napisz w imieniu tego znajomego. Szybciej pójdzie :)

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • zgłosić na suport, bo to pewnie jakiś błąd.

    Jazzzy - Etolin - mental 120