Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Zmiany zmiany zmiany... Zastanawia mnie bardzo dlaczego nie wprowadzają jakiejkolwiek aktualizacji dotyczącej wojen gildii. Niestety ta piękna rzecz jaką były kiedyś wojenki wymarła i jak widać nikt nie myśli żeby nadać temu sens chociażby motywacyjnym 1 yang za wygraną wojne :surabm::ninjaluk:

    :shinsoo::chlosta:

  • znowu jakies niedopracowanie wprowadzone... nie dosc ze forum zniszczyli to teraz zamiast usprawnic klienta gry to utrudniaja xD jednak dobrze mowili ze gra sie kończy i trzeba sellac co sie ma poki jeszcze cos to jest warte, dzieki za 8lat gry, zegnam

    Nie przyszedlem tu żeby przegrac...

  • Żeby zalogować się na konto musisz je podpiąć do swojego konta GF więc kto będzie swoje dane udostępniał innej osobie?

    Jeżeli dasz komuś passy do swojego konta i on podepnie te konto u siebie i Ty w tym czasie będziesz na nim grał to on się już nie zaloguje.

    znajac zycie i ludzi to ci co graja wspolnie to znaja nawet pasy do meila wiec moga wspolnie grac umawiajac sie co do godzin bo znaja pasy i loguja sie i graja sobie

    znajac to co wymienilem z kazdego kompa i mejsca ktos moze zalogowa sie i grac

    gdyby bylo jakos ze po adresie mac rozpoznaje lub dostawcy neta to inna rozmowa by byla i nikt by nie gral w pare osob na 1 koncie a tak zakladaja konto podaja sobie pasy do meila i konta tego utworzone do gier i obchodza to...

  • Kwiatku w cytacie Ingolfa, który zamieściłem jest instrukcja jak na jednym laptopie odpalić konta z iluś kont GF. Dalej będzie można logać po 50 kont. Z tą różnicą, że co logowanie trzeba zmienić konto w panelu oraz jak ktoś przekaże swoją postać to przekaże jednocześnie wszystkie powiązane.

    Ale ja nie pytam o odpalanie 50 magazynów, tylko o to czy na innym sprzęcie będę mogła odpalić konto męża. Nie przypięte, a przypięte do jego konta. Ale coś czuję że i takie rzeczy da się obejść. Po prostu nie mając innego wyjścia korzystam z innego IP (w Hiszpanii czy też w innym miejscu) oraz będę musiała podpiąć konto męża bo mu pet może zdechnąć. No sorry pety i tak stanowią spore wyzwanie. Chcesz mieć dobrą pż peta musisz go karmić, a boska odżywka jak mam 1000 dni peta który mi zdechł jest nic nie warta i nie zrekompensuje mi straty. 1000dni to 100 boskich odżywek, ten kto to wymyślił jest szalony!

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ja rozumiem, że nie karaliśmy za współdzielenie konta, ale odmawialiśmy pomocy w Systemie Support w przypadku kradzieży/włamania/zmiany e-maila, gdy konto było dzielone.

    Zmiana również dotknie wewnętrznych procedur, ponieważ możemy stwierdzić jakie konta są podpięte pod dane konto Gameforge. :thumbup:

    Dla wielu ta nowość to też udogodnienie, ponieważ za pomocą konta GF może zarządzać kilkoma kontami gry.

  • Krótko mówiąc, kolejna zmiana której nikt nie potrzebował. Większość ludzi których znam, w tym ja współdzielą konta bo tak jest po prostu łatwiej i z tym nowym czymś raczej prościej nam nie będzie (wyjdzie w praniu).

    Kiedy zostanie wprowadzone coś czego chcą gracze a nie ludzie zarządzający tą grą?

  • Krótko mówiąc, kolejna zmiana której nikt nie potrzebował. Większość ludzi których znam, w tym ja współdzielą konta bo tak jest po prostu łatwiej i z tym nowym czymś raczej prościej nam nie będzie (wyjdzie w praniu).

    Kiedy zostanie wprowadzone coś czego chcą gracze a nie ludzie zarządzający tą grą?

    latwiej nie latwiej co nie zmienia faktu ze lamales regulamin gry grajac w pare osob na 1 koncie wspoldzielac tak samo jak ci co graja na bocie to tez lamia regulamin ....

  • ingolf przestań pisać głupie teksty bo uważałem Cie za 1 mądrzejszych a teraz dostosowujesz się do ich poziomu.Dobrze wiesz jak sie gra w metina i wprowadzenie tak głupiego konta gf skończy sie z duza emigracja.

    Bo ja nie wyobrażam sobie gry ze mam konto gf do niego podpiętych 5 kont i jak gram to nikt nie moze wejsc np mi na szamankę bo ja gram już na tym koncie gf

  • Dlaczego z każdą zmianą/aktualizacją strzelacie sobie w stopę? Weźcie się lepiej za bugi których jest cała masa. Forum było czytelne i funkcjonalne to je spapraliście, do gry wprowadzacie niby "udogodnienia" które nie są potrzebne. Podnieśliście cenę kuponów SM żeby "zrekompensować" sobie straty bo ktoś Was oszukał. Zmniejszyliście czas kostiumów z 30 na 15 dni. Wyłączyliście możliwość handlowania odłamkami. Mógłbym pisać i pisać o Waszych złych decyzjach... Została garstka graczy a przez Wasze pomysły ta gra upadnie całkowicie. Szkoda gadać. :marzy:


    Kontakt GG: 66423909

  • Po prostu dla nich liczy się tylko $$$ co wie chyba każdy :P Kostiumy z 30 dni na 15, ba ostatnio nawet nakładek nie ma już na 30 dni tylko są na 15 :) Do tego w IS zamiast amuletu typu nazar skrzynka za jedyne 179 SM, z której możesz trafić medal bohatera na 24h - oczywiście w opisie, na wiki, w is no nigdzie nie ma żadnego info, że takowy medal na 24h może polecieć, więc dla mnie to celowe wprowadzanie w błąd. Ja rozumiem, że to nie wina teamu, że wprowadzają takie zmiany... Po prostu GF sam sobie strzela w kolano wprowadzając takie, a nie inne zmiany. Za rok, dwa zostanie jeden serwer na PL-u bo tyle ludzi będzie grało :)

  • No Dobra zmiany, zmianami i ok niby idziemy z duchem czasu ale czy jest ktoś z Teamu w stanie odpowiedzieć czy po tej modernizacji Metin2 będzie odpalał się szybciej niż dotychczas? Ponieważ teraz odpalenie clienta zajmuje od 3 do 10 minut. Czy po zmianie będę potrzebował np 10 minut średnio na odpalenie tej jakże zacnej gry?

  • No Dobra zmiany, zmianami i ok niby idziemy z duchem czasu ale czy jest ktoś z Teamu w stanie odpowiedzieć czy po tej modernizacji Metin2 będzie odpalał się szybciej niż dotychczas? Ponieważ teraz odpalenie clienta zajmuje od 3 do 10 minut. Czy po zmianie będę potrzebował np 10 minut średnio na odpalenie tej jakże zacnej gry?

    Sprawdziłem - po wciśnięciu przycisku "Graj" na nowej platformie, klient gry włączył się po 2 minutach.

  • Najlepszy jest fakt, że jak nie grasz, ale chcesz żeby Twój znajomy z gildii mógł sobie skorzystać z postaci (np. buffa) - już nawet przezornie zabierasz eq, niech sobie skombinuje jakieś najtańsze to teraz nie możesz.

    Takie opcje to może na początku, nie ma to jak obudzić się po kliku latach, brawa dla GF.

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Najlepszy jest fakt, że jak nie grasz, ale chcesz żeby Twój znajomy z gildii mógł sobie skorzystać z postaci (np. buffa) - już nawet przezornie zabierasz eq, niech sobie skombinuje jakieś najtańsze to teraz nie możesz.

    Takie opcje to może na początku, nie ma to jak obudzić się po kliku latach, brawa dla GF.

    To wciąż dzielenie konta, za które grozi utrata wsparcia. Dlatego radzę uważać :) Jedynym rozwiązaniem jakie widzę, to podpięcie takiego "współdzielonego" konta do osobnego konta Gameforge.

    Community Manager

  • Wpisywał ktoś już na tym nowym logowaniu swoje id i hasła? Bo już teraz sam mam obawy o co ty kaman tym razem

    Sądzisz iż jesteś Pro po wbiciu 65 lvla?
    Mylisz się.. są lepsi..