Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • A peta na plecy brac czy gdzie ten specjalny slot? xd akurat nie mialem peta ale ciekawe jak to rozwiazali. Szkoda mi tego mannu na 30 dni xd

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Wiem, że trochę reklama, ale jakby ktoś chciał zobaczyć moje podsumowanie z Jemioły, czyli spojrzenie postaci ze 105 lvlem oraz zerknąć co wyniosłem z serwera i co było okej, a co było nie tak i wymaga zmiany to zapraszam. Link do mojego kanału w sygnaturze zostawiłem. Jeżeli administracja uzna post za niesłuszny tutaj to proszę o skasowanie.

    Bardzo fajny filmik, super zrobiona ocena serwera. Pozdrawiam i życzę udanego czwartku.

    Kodzottsu jest tylko jeden :).

  • Banki gildi wyłączyli to nieźle wy lepiej całkiem wasze serwery włączcie i po kłopocie :thumbup:

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

  • Banki gildi wyłączyli to nieźle wy lepiej całkiem wasze serwery włączcie i po kłopocie :thumbup:

    Bez sensu takie twoje gadanie, pisz to bezpośrednio do siedziby GF po niemiecku/angielsku. Tu nikogo wpływowego nie ma :)

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • patrząc na wszystko z perspektywy czasu, to kiedyś gra dawała nieco przyjemności teraz stawia warunki albo ładujesz albo orasz cały dzień by coś mieć. Kiedyś było inaczej wiadomo czasy się zmieniają ale czy na pozytywne to już niech każdy sam sobie odpowie.

  • patrząc na wszystko z perspektywy czasu, to kiedyś gra dawała nieco przyjemności teraz stawia warunki albo ładujesz albo orasz cały dzień by coś mieć. Kiedyś było inaczej wiadomo czasy się zmieniają ale czy na pozytywne to już niech każdy sam sobie odpowie.

    Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.
    Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..
    Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
    Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).

  • Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..
    Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
    Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).

    to co wymieniłeś jest tylko udogodnieniem dla nowych graczy których ja nie widzę. Nie twierdzę, że kiedyś było lepiej tylko, że było inaczej jeżeli uważasz, że kiedyś gra była zbyt materialną bo musiałeś kupić przepustki. To rozumiem, że teraz nie musisz na nic wydawać bo wszystko masz. Błędy były od zawsze i na zawsze pozostaną to akurat już kwestia przyzwyczajenia bo to GF nam wmówił, że te błędy to normalność.

  • to co wymieniłeś jest tylko udogodnieniem dla nowych graczy których ja nie widzę. Nie twierdzę, że kiedyś było lepiej tylko, że było inaczej jeżeli uważasz, że kiedyś gra była zbyt materialną bo musiałeś kupić przepustki. To rozumiem, że teraz nie musisz na nic wydawać bo wszystko masz. Błędy były od zawsze i na zawsze pozostaną to akurat już kwestia przyzwyczajenia bo to GF nam wmówił, że te błędy to normalność.

    Co prawda to prawda ;d ale sam fakt, że wszystko idzie do przodu :P
    Niestety wszystkiego czego bym chciał nie mam ale nie żałuję:P Ale moim zdaniem gra poza zmianami które są na plus bądź wręcz przeciwnie dalej jest tym samym. Więc co do samej przyjemności to wynika (znowu podkreślę, że moim zdaniem xd), że po prostu gracze albo wszystko w co targetowali zrobili i wkradła się zbyt wielka rutyna bo to do czego dążyli dawniej było dla nich mega osiągnięciem a dzisiaj jest po prostu nudnym zajęciem które mogą zrobić z palcem w ...
    Ale warto pamiętać, że co dla jednych jest nudne to dla innych może być przyjemne :P
    Dla jednych sam system PvP jest nudny i zbędny a dla innych to jest to coś co kochają robić w metku i czekają aż będzie jakiś dym.
    Podobnie jest z PvE/PvM(jak zwał tak zwał) chociaż w tym przypadku to jest według mnie z jednej strony wszechstronne a z drugiej ograniczone.


  • każdy ma swoje zdanie i swój światopogląd na różne sprawy związane z tą grą i szkoda czasu na dalsze rozkminianie tych spraw dla jednych jest spoko dla innych może już niekoniecznie.


    Moderator Ascoran:
    Schowałem cytaty w spoiler.

  • Wszystko fajnie tylko każda zmiana od początku czyli od 2007 roku była pod IS więc muszę Ci powiedzieć że Ameryki to ty nie odkryłeś :rofl: więc dziwi mnie to że przez tyle lat jeszcze do tego wszyscy nie przywykli tylko narzekają ale i tak grają dalej.

    <3Candia s21<3

    SkrabiWP ;( 105lvl (WP):shinsoo:

    Sagitario ;( 87lvl (Archer):shinsoo:

    Gildia: CCCP:shinsoo:


    01.12.2013 OFF

    ________________________________


    :57: Tasmania :57:
    Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
    Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
    31.08.2019 Metin2 OFF

    Szkoda że zepsuli tak dobrą grę;(

  • @Ascoran pisał, że do 7.

    Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek client był tak niestabilny jak obecnie. :thumbdown:

    no cóż zmienili serwery pewnie nowa firma nie wyrabia.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Zdechły mi 2 maleyki ;D
    Oczywiście zalogować się nie dało :D


    I nie wiem czy to nowy bug czy co ale po użyciu pierścienia tp 3 razy na 3 razy czarny ekram :D

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..
    Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
    Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).

    O jakich skrzyniach ucznia mówisz ? AAAAAAAA o tych co zabrali i teraz nie mam na żadnym z kont, wiem wiem tak moja wina bo nie odebrałem, a miałem na to całe 7 dni. Wszystko inne mogło być dłużej tylko skrzynka musiała być na 7 dni. Brawo GF pewnie zastanawiali się jaką nową szarf wprowadzić żeby kasę zdoić od graczy. Nie rozumiem co piszesz o przyjemmności z gry, Ty nie grasz dla przyjemności ? To w takim razie po co, może po to by zarabiać yangi w katakumbach bo są tak obstawione że zwykły Kowalski nie masz szans tam pozarabiać, tak tak gracze mają numery telefonów i pilnują żeby przypadkiem ktoś obcy im się na spota nie wbił. I są to non stop te same osoby, jest czym handlować w realu -jest. Dużo by pisać jest dużo udogodnień nie przeczę, ale uważam niestety że więcej zepsuli niż naprawili, zresztą widac to gołym okiem po ilości graczy nic dodać nic ująć.

  • [ciach]

    Większość z tych rzeczy możesz kupić za yangi. Ktoś inwestuje czas inny pieniądze, chodź rzeczywiście oferta w IS jest bardzo bogata


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem offtop.

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Dobra własnie do mnie dotarło, że im się nie chce tego problemu z internetem orange naprawić. Wysłałem im pliki z syserr z dokładną podaną godziną co do minuty, kiedy był problem, zrobiłem też ten tracert, który wskazuje, że internet nie może połączyć się z serwerem. No, ale to za mało chyba muszę z sekundnikiem siedzieć i podawać co do sekundy, bo tego nie można odczytać....
    To z ostatniego problemu dnia 6.02.2019r po 21;00


    Plik syserr:


    0206 21:12:24678 :: CPythonLoca::LoadQuestLoca - Load Error 5759
    0206 21:18:40731 :: ResourceManager::GetResourcePointer: NOT SUPPORT FILE g:\(ÁÖ)Ŕ̸̹Ł\3d\õŔDZşąý»ç\õŔDZşąý»ç02.psd
    0206 21:25:27390 :: Unknown packet header: 44, last: 251 250
    0206 21:26:45401 :: Unknown packet header: 171, last: 251 250


    Tracert:



    No cóż inne strony/gry sobie z tym poradziły w kilka godzin, bądź w 1 dzień a tutaj... :) Aaaa szkoda gadać...

  • Odniosłem się do tego co JestMoc stwierdził.
    Czytaj ze zrozumieniem....


    O jakich skrzyniach ucznia mówisz ? AAAAAAAA o tych co zabrali i teraz nie mam na żadnym z kont, wiem wiem tak moja wina bo nie odebrałem, a miałem na to całe 7 dni. Wszystko inne mogło być dłużej tylko skrzynka musiała być na 7 dni. Brawo GF pewnie zastanawiali się jaką nową szarf wprowadzić żeby kasę zdoić od graczy. Nie rozumiem co piszesz o przyjemmności z gry, Ty nie grasz dla przyjemności ? To w takim razie po co, może po to by zarabiać yangi w katakumbach bo są tak obstawione że zwykły Kowalski nie masz szans tam pozarabiać, tak tak gracze mają numery telefonów i pilnują żeby przypadkiem ktoś obcy im się na spota nie wbił. I są to non stop te same osoby, jest czym handlować w realu -jest. Dużo by pisać jest dużo udogodnień nie przeczę, ale uważam niestety że więcej zepsuli niż naprawili, zresztą widac to gołym okiem po ilości graczy nic dodać nic ująć.