Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Coś faktycznie lepiej...bo 5 kart w ciągu 10 min na lemurach, wcześniej było to 0 do 2 też w ciągu 10 min...

  • Za wcześnie jeszcze na ostateczną ocenę. Podropcie dzień, dwa i wtedy można się brać za porównanie. Kilka minut dropu równie dobrze może oznaczać po prostu chwilowego farta (lub odwrotnie).

    Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.

  • faktycznie Game Fail się popisał ;D 75 lvl metki mordu - 20 sztuk ubitych z rekawica złodzieja - 1 okeyka.. szkoda czasu na ta gre

  • Dobra zwracam honor koledzę Okko, kolejne 10 minut i 0 okeyki :D to jednak pora odpuścić

  • Wg mnie dropią nośnie ale to już kwestia mocno subiektywna widzę.


    Ja mam pytanie gdzie jest koło losu? W Tomboli mam jakieś zakręcenia z friko a koła losu NIET niema

  • EDIT.


    Koledzy mieli rację :) Chwilowy fart ;] Na tę chwile, nic się nie zmieniło.

  • drop skarpet nie wpływa rękawica tak sądzę, w jednym dniu na każdej postaci miałem po 90 skarpet na 2h, identycznie, w drugi dzień z kolei na każdej postaci po 65....


    Dręczenie ludzi kupujących SM
    Poniżanie ludzi grających postacią z handlu

  • 30 minut dropu z łapą 35lv w trudnym lochu:
    - 24 odłamki
    - 26 skarpet
    - 5 kart
    xDDDDD
    Edit: 5 ze spota XD
    Zmian nie czuje, mniej więcej w tyle samo czasu poleciała talia.

    vZ9qrnA.png

    Edited 2 times, last by Rawness` ().

  • Ja tam nie widzę poprawy drop identyczny do tego przed dzisiejszym restartem poki co , ja to się im dziwię raz do roku taki event i zaniżają tak drop tego ze gracze odpuszczają sobie ten event , pozniej kiepskie wymówki ze boty , a uczciwy gracz traci i konczy , a boty dropią dalej tylko oni nie utrzymują serwera i jak ktoś boci to zawsze bedzie miał wiecej od normalnego gracza. Żenada i nic poza tym.

    :love:

  • Cykliczna przerwa techniczna - restart serwerów.


    Serwery otrzymają aktualizację modyfikującą drop kart Okey z potworów rangi 1-4.

    Panie Art, co ma oznaczać ta informacja, bo wnioskując po własnych testach oraz opinii graczy, nie jest to w jakiś sposób powiększenie dropu. Czyli mam rozumieć że wcześniejsze info o rzekomo lepszym dropie z mobów 4 poziomu było mitem i nie istniało??


    Proszę o logiczną odpowiedz.

    Edited once, last by noname94 ().

  • Również nie zauważyłem zmiany jeśli chodzi o drop kart, czyli w dalszym ciągu nie wchodzimy na metina.



    Brak dropu = brak zakupu SM, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie :)

    Be the change you want to see in the world

  • Idą święta więc zdradzę wam tajemnicę gdzie drop został zwiększony i to o największy % w porównaniu z tym co było.
    Otóż jest to stare dobre m1 i pieski.
    Koniec tajmnicy.

  • Czy Wy jesteście jacyś tępi? Napisane jest, ze zostanie poprawiony drop z mobow, ktore maja poziom 1-4, czyli wczesniej dobzre lecialy karty tylko z mobow o poziomie 4 a teraz leca ze wszystkich, nikt nie pisal, ze sie drop nie wiadomo jak zwiekszy.. Kolega up ma racje, w m1 leca,pustynia,dolina itd a tam wczesniej gdzie Wam dobrze lecialo czyli v3 to drop bez zmian. Zauwazylem rowniez, ze na lemurach jest lepszy drop

  • Drodzy gracze,


    na podstawie Waszych opinii i przeanalizowaniu naszych danych systemowych, ponieśliśmy szansę na drop kart w evencie Okey.
    Mamy nadzieję, że podniesione szanse przypadną Wam do gustu!
    Zasada jest wciąż ta sama: potwory o wyższej randze mają większą szansę na drop kart (przykładowo, przy ubiciu "Bossa", macie 5x większą szansę na zdobycie karty, aniżeli przy ubiciu potwora o randze 1.)


    Czekamy na Wasze opinie!

    "Podniesione" bez zmian szanse nie przypadły mi do gustu. Event wciąż jest na wielki MINUS pod względem dropu kart. Chyba tylko zrobili drobną korektę poprawiającą drop dla mobów o poziomie 1-2. W postach Arta i Ingolfa każdy miał złudne nadzieję o ogólnej poprawie dropu.

    Off

  • A ktoś może potwierdzić ten lepszy drop na poziomie 1/2? Tak wgl to bez sensu poziom 3/4 powinny mieć lepszy drop. Ktoś kto robił specjalnie dropa powinien mieć lepszy drop niż bot w m1 z eq+6

  • Czy Wy jesteście jacyś tępi? Napisane jest, ze zostanie poprawiony drop z mobow, ktore maja poziom 1-4, czyli wczesniej dobzre lecialy karty tylko z mobow o poziomie 4 a teraz leca ze wszystkich, nikt nie pisal, ze sie drop nie wiadomo jak zwiekszy.. Kolega up ma racje, w m1 leca,pustynia,dolina itd a tam wczesniej gdzie Wam dobrze lecialo czyli v3 to drop bez zmian. Zauwazylem rowniez, ze na lemurach jest lepszy drop

    A czy Ty czytać potrafisz? Art w poście odnoszącym się do zmiany dropu wyraźnie napisał, że balans poziomów pozostanie bez zmian czyli boss da dalej 5x większą szanse na karte niż potwór poziomu 1 , a więc podniesiony jest ogólny drop kart , więc wszędzie powinien być odczuwalny zwiększony drop,a nie jak ty twierdzisz tylko w m1 czy dolinie. Jeszcze sam napisałeś, że poziomy 1-4 czyli 4 także :love: Ja dropłem postacią 55 15 kart w DT do kowala czyli w 40 min. Nie dropiłem przed przerwą tam więc nie mam porównania. Ktoś wczesniej bił tak?

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Ja porównywałem w v3 przez 1/5h, jest dokładnie tak samo nawet 5% nie dodali wg mnie

  • Potwierdzam. Kilka postów temu napisałem, że został podniesiony bo kilka razy mi dropiło po 3/4/2 karty ze spota. Jak sie okazało, 15min przerwy miałem i kolejne kilka fal po 3/4 ze spota. Bez zmian. Confirmed

  • A ktoś może potwierdzić ten lepszy drop na poziomie 1/2? Tak wgl to bez sensu poziom 3/4 powinny mieć lepszy drop. Ktoś kto robił specjalnie dropa powinien mieć lepszy drop niż bot w m1 z eq+6


    Tak, drop w m1 jest zwiększony 2x więc i tak szału nie ma :D bo leci jakieś 3x słabiej niż rok temu. Rok temu dali taki drop to teraz będzie narzekanie przez graczy bo przyzwyczaili nas do czegoś innego. Skąd wiesz ze boty mają eq +6 ? Czy ty z nich korzystasz ? :o

  • w niektorych miejscach leci okolo 2x wiecej kart niz lecialo wczoraj.
    Pytanie teraz gdzie leci najlepiej po tej zmianie dropu?
    bo niewiadomo, jak dokladnie zwiekszyli ten % dropu na poszczegolne poziomy mobow



    Jedna uwaga techniczna, jesli sprawdzacie cos, to sprawdzanie dropu ponizej godziny czasu, nie jest zadna wiarygodna proba.
    Trzeba dropic conajmniej godzine, a najlepiej wypowiedziec sie dopiero po kilku godzinach ile polecialo

  • Ludzie hyhy siedzicie w tej karuzeli od lat a widać on się jeszcze nie zatrzymała..macie i tak wszystko okrojone a oczekujecie zmian:).Każady event bardziej idzie pod IS...ładujesz jedziesz bez zainwestowania każdy wie ile trzeba wysiłku włożyć w Globala:).Są talie w Is...są:).Więć trza się pogodzić z takim Metinem jaki mamy albo jak piszą inny...opcja wyloguj i odpoczynek od Metina:).Pozdro:P