Posts by GiveItToMe

    Po pierwsze: Art póki co wspomniał o fuzji serwerów i nie jest to na 100% pewne, po drugie za nim nastąpi informacja o fuzji to minie jakieś pół roku i za nim połączą te serwery to kolejne pół. Nie wiem dlaczego Wy płaczecie? Nie widzicie co się dzieje na kanałach handlowych? sklepików jest multum, ale problem w tym, ze nie ma kto kupować tego wszystkiego ze sklepów.. Więc chyba dla tych, którzy chcą dalej grać to na ręke,że będzie ta fuzja, zaś pewnie płaczą Ci,którzy by chcieli zakończyć przygodę i wydusić jeszcze z tego troche kasy, czyt. gildia Disturbed Etolin

    Czy Wy jesteście jacyś tępi? Napisane jest, ze zostanie poprawiony drop z mobow, ktore maja poziom 1-4, czyli wczesniej dobzre lecialy karty tylko z mobow o poziomie 4 a teraz leca ze wszystkich, nikt nie pisal, ze sie drop nie wiadomo jak zwiekszy.. Kolega up ma racje, w m1 leca,pustynia,dolina itd a tam wczesniej gdzie Wam dobrze lecialo czyli v3 to drop bez zmian. Zauwazylem rowniez, ze na lemurach jest lepszy drop

    Ile można pisac w tym temacie o expie? Ludzie.. dajcie już spokoj, to sie nie odmieni. Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr :) zapomnijcie juz o tym i grajcie dalej a jesli Wam nie pasuje to po prostu zakonczcie swoja przygode ze swiatem metin2, czy tak trudno? Mnie jak cos sie nie podoba to od razu mowie stanowcze "nie" i nie placze :o

    Po co tyle płaczu? Czy Wy naprawdę jesteście ślepi i nie widzicie co z tą grą już się wyprawia? Ta gra spada na same dno i nie trudno to zauważyć, ludzie.. przejrzyjcie w końcu na oczy, bo się obudzicie z nocnikiem w ręku. I przestańcie się przed tym już bronic, ta gra upada a oni przez te ostatnie miesiące chcą jak najwięcej wyciągnąć od graczy.. Zaraz się pojawia hejty typu, ze inna firma podpisala kontrakt a tak naprawdę guzik prawda... Coraz więcej można zobaczyć ile ludzi kończy grę, bo chcą jeszcze cokolwiek odzyskać co władowali w tę beznadziejną grę. Rzućcie ten syf, bo są o wiele lepsze gry i bez takiej nagonki wydawania na IS,(wydaj w dniu tym i tym 2000sm a otrzymasz legendarna pande. no szlag mnie trafił jak zobaczyłem to info) Nie pozdrawiam tak jak pan wyzej i pewnie usuniecie mój post bo nie jest zgodny z tematem

    Nie jest potrzebny 61lvl ... 55lvl bodziakiem z wierzchowcem 150defa i rubinkiem obrona atak srednie, spokojnie bys dal rade w v3 :) Teraz jest tyle mozliwosci ze nawet nie trzeba zadnego pro eq.. ja dropilem wp 55lvl 3xP wierzchowiec 150defa i buffy 50% ale gdyby jeszcze mnie nie wywalalo to jzu w ogole by byl miod malina..

    sopik23, tutaj chyba nie ma czym się chwalic, tylko moze czas przemyslec czy ta gra w silnym stopniu nie uzaleznila Cie.. Nie zazdroszcze Ci wyniku, bo sam bym tyle mial gdybym sie zalogowal do gry xDD Jak to jaka strategia? <ciach> innej opcji tutaj nie widze, zebys sobie poradzil z 2 postaciami + buffka i jeszcze podnosic blaski, a i zapomnialem.. walczyc z ksujami.. Ludzie przestancie juz narzekac bo ta gra dawno umarla... Oni beda nam wmawiac, ze to nieprawda, ze kontrakt podpisala inna firma,itp blablabla a prawda jest taka, ze ta gra juz stracila to wielkie "bum" co kiedys.. Malo jest nowych graczy a jesli ktos zaczyna gra to sa to Ci starzy wyjadacze,ktorzy chca sie pobawic od nowa. Radze Wam jeszcze sie zastanowic czy jest sens dalej grac w metina a moze dac juz sobie spokoj i zastanowic się, ze te 7lat gry to nam wystarczy? Pozdrawiam


    Mały edit. Proszę pamiętać o regulaminie!
    Sheyna

    Loki18, droples 580 szkat , a na poczatku dropu napisales ze masz 4 czy tam iles i podziekujesz? Zastanow sie lepiej :) Darujcie sobie te przechwalanie ile to szkat nie dropliście, 1105? w 4 godziny? ale powiedz mi jakim cudem? latales po v3 i brales na klate all komnaty po kolei a kolega 105 bronil Cie zeby nikt Ci nie ksul? bo inaczej to chyba sie nie da, a te 1105 to do podzialu wiec wychodzi 550 gdzie ja w te 4h sobie spokojnie sam dropne 600szt. Pozdro

    A jak dla mnie powinni zrobic tak, ze skarpetkami mozna by bylo handlowac,wtedy nie byłoby problemu z tymi lagami... Ktos by sobie nadropil postacia glowna przykladowo 50 skarpetek a shopami itd je oddawał,ale jak widac firma o tym nie pomyslala. Teraz tylko co chwile wyrzuca z serwera albo przycina sie... Jeszcze ten snieg.. pozdrawiam

    Będzie miał czas na pisanie postów tutaj, bo nie będzie takiego eventu jak rok temu. Niestety jestem realistą i wiem,że kolorowo nie będzie tylko, albo zrobia tak,że za 50skarpet otrzymamy skrzynke,albo od 30lvla, albo ze skonczonym biologiem raz dziennie.. Jest sporo możliwości, jestem przekonany w 99%,że tak jak kiedyś to już nigdy nie będzie. Pozdrawiam

    Nie wydaję się to Wam dziwne,że skarpetki będą dropiły tak długo? Prawie 2x dłużej jak rok temu.. Coś pewnie pokręca z dropem albo możliwością oddawania tych skarpetek,ale poczekajmy do piątku może,wtedy będzie można się podniecać, bo teraz nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.

    Przepraszam bardzo, ale gdzie Wy wyczytaliście,że drop skarpetek zostanie aktywowany 28 listopada..? Event świąteczny rozpoczyna się 28listopada, ale to nie znaczy,że od tego czasu będą dropić skarpetki, bo nie ma nigdzie o tym informacji. Proszę najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem i nie napalać się jak szczerbaty na suchary... Potem wielkie rozczarowanie,że przecież mialbyć drop od 28listopada a tu peszek bo od 15grudnia :) Radzę najpierw mieć pewne informację a potem pisać komentarze typu: to bedzie event lepszy od piłek... Pozdrawiam :)

    Po co tak koloryzujecie? 100 pilek w ponad godzine? Chyba sie Markelov obudziles z nocnikiem w reku jak ponad 100pilek. Po 2 te zmianki i dodania nie leca az tak rewelacyjnie. Dzisiaj przykladowo otworzylem 200 zlotych pilek i co otrzymalem? 25 bialych perel 10 red 10 blue 5 zmianek 2 dodania i reszta smieci, wiec po co takie gadanie,ze cale eq sie wybonuje? Zaznaczam, ze nie wszyscy maja czas na gre, bo jest sesja egzaminacyjna i akurat nie mam czasu zeby dropic te 500 pilek dziennie :) Najgorsze jest to, ze bachory dropna 10 pilek i ze zlotej pilki im poleci biala perla i od razu sprzedaja po 50kk, tym samym zbijajac cene bialych perel. Oczywiscie bialych perel jest bardzo duzo, ale kazdy sobie ulepsza swoje itemki typu: stal,truta itd. wiec za 2 miesiace bedziecie znowu narzekac, ze perly sa po 120kk. Pozdrawiam cieplutko/ legenda s7