Posts by cieciu



    Zgadzam się z tym, tym bardzięj że bedzie widać kto ładuję w ISa :rofl: tak jak z red szarfami [nie obchodzi mnie,że kupiona] :evilgrin::D:D

    Szukanie panienki w świątyni jest banalnie proste, wystarczy jechać w dół i zmieniając kanał możesz od razu bić następną z tego respu. Na innych bossach nie opłaca się dropić notatek.


    Czyli spotkam ezota w połowie drogi w świątyni i będzie on występował na wszystkich kanałach w tym obszarze z tego respu? Tego akurat nie wiedziałem w metinie :crazy: Jeśli tak to nie ma problemu ^^ Btw + dla aktywnego moderatora :mkay:

    [ciach] sam pre-twórwca metin2 mówił że skupiają się na starych graczach zawziętych którzy grają tylko bo grają ich wrogowie (czyli ladowanie w is kazda prommo itp ) i każdy się z tym zgodzi (z tym lev). dla takich jaka by nie wyszla przeszkodza a is ją anulowal to i takl będą grać


    notki mozna spokojnie dropic w obecnej chwili , pozdro :crazy:


    No tak 30 na karku,zirytowany tekstem nad sygnaturą itd. ale nie o tym mowa,wyraziłem tylko moje niezadowolenie po wejściu aktualizacji. Czytając posty dużej ilości graczy również to się nie podoba. Szukanie bossów dla notatek jest to duża strata czasu,który można poświęcić na coś innego w grze :P


    Moderator Voilie:
    Poprawiłam cytat.

    i co do #$@#$@ mam teraz latać ezota szukać po całej świątyni aby notatkę dostać i oddawać codziennie? chociaż jednego bossa zostawili by w jednym miejscu! Chcą tym osiągnąć,że dłużej gracze zostaną w grze? niedoczekanie,tylko zniechęcili sporo ilość ludzi. Piszcie o tym więcej, Po co zmieniać coś co było od dłuższego czasu. Nie ma sensu inwestować w grę,w której nie wiesz czy za lada moment nie nadejdą zmiany w których tracisz wartość swoich itemów czy zmiany na które będziesz tracił tylko na nie czas.

    1. ebo do expa odpowiedniejsze,łzy do pvp lub jak lubisz zmieniać to jw. odpalasz inta pierwsze i zmieniasz na hp+siła
    2.bywały mniejsze lvle dokonujące tego,wszystko zależy od twojego eq i rozwoju. Skompletuj eq z % na nieumarłych,coś % na łuki,blok.Strach na pieczątkach dużo robi na łuki,które mają 69lvl
    3. metki śmierci- dt/sohan, metki mordu- doyyumhwaji/dt. Zależy od ciebie


    czytaj następnie strach,jak widzę że chcesz expic i metki,na 34 lvlu dopiero kupisz jakąś fajną yy a na i fmsa ze sporymi śr a na 75 zastanowisz się dopiero co z postacią dalej robić ;)

    nimfa jest dla postaci ktorzy żyją chwilą,przez moment sie cieszą jaka jest szybka i trochę bije,a za chwilę okazuję się ze to śmietnik w porownaniu do czegoś.Bronie z śr ponad wszystko w expie...i zapomniałeś opisać bony...