Posts by cruiselight

    Dobra Ludziska. Jak wiadomo mamy nową odsłonę wędkarstwa. Są skrzynki Nimfy, nowe rybki i skorupiaki. Szansa na wylowienie niemal zerowa nowych gatunkow ale jest. Pytanie zasadnicze, czy ktos moze sie pochwalic wylowieniem klucza do skrzynki Nimfy? Z odpowiedzią jak ją wylowił? Jako item z wody? Z ryby? Dlaczego pytam. Lowilo w sumie 5-6 osob. Czas lowienia to ok 40h i nikt klucza nie wylowil....

    Kolego. Pvp? Powaznie mowisz? Naprawde chcesz "rywalizowac" z kims kto wydal na konto 20-30 tys zlotych? Polecam grac for fun. Smiac sie z ludzmi na ts. Kozystac z eventow i inaczej cieszyc sie ta gra.

    Nie uważacie, że gadanie o czymś czego już nie ma jest co najmniej śmieszne. Kogo teraz obchodzi kim był X itd.


    Czasy pvp i zadym też już nie wrócą. Ludzie dawno zrozumieli, że przyjemniej jest wydać pieniądze na wczasy czy samochód niż na pixelowe eq w wirtualnej grze. Tak! Chorzy na głowę ludzie nie grają w tą grę. Ta garstka co pozostała pije sobie piwo klepiąc level lub bosa i tyle.


    Zdrowia! Dystansu! :mkay:

    Jest jeden wielki plus tego eventu.


    Silnie zmotywowani gracze do pozostawienia swoich konta na 100 LvL bo dalej po prostu tego poziomu nie ma po co wbijać :)


    Ja tam będę bawił się dobrze krojąc metki w 30sek na niżym lvl patrząc na graczy mniej zasobnych w eq jak męczą metka 10 minut.


    Sporo było tutaj flejmu i czuję się nieco winny bo sam rozpocząłem tą dyskusję z Administracją zadając jako pierwszy pytanie.


    Dla mnie temat eventu jest zamknięty. Mam nadzieję, że pomimo tego wszyscy będziemy bawić się na tyle dobrze na ile gra pozwala. Reszty nawet nie ma sensu roztrzepywać na drobne. Szkoda nerwów i czasu na zbędną dyskusję. Prawda objawiona ujrzała światło dzienne. Nikt nie zamierza nic zmieniać i mamy wybór albo metki w starej wersji albo w ogóle LOL :w00t:


    Zdrowia :mkay:


    Owszem ale jedno z jajek musiało być z nowego respu. Tzn...jedno jajo nie zostało zbite w pierwszym respie i system dorzucił jedno aby dwa na mapie były tego samego lvl. Przy respie dwóch jaj tego samego lvl nigdy dwa jaja nie leciały :)

    Ja tam nie narzekam gram jakieś 5 lat w tamtym tygodniu wbiłem 75lv dopiero mam na eventy 2 dropki 30lv i 20lv ze średnim EQ skile na m1 i jakoś sobie radze ale mogli by dać po 6 metków na mapke przynajmniej większa szansa na znalezienie


    Będą prawdopodobnie 4 jak ostatnio na mapę (z każdego lvl metka po sztuce - nigdy z dwóch metinów wielkanocnych tego samego lvl nie wypadało jajo)
    Tak było ostatnio i podejrzewam,że nic się tutaj nie zmieniło....

    Przeciez to jest czysty marketing... Nie wolno dać metkow na wyzsze lvl, te osoby maja pakowac $ w IS. Wiadomo ze top gracze najwiecej pakija w IS, wiec nie wolno im dac mozliwosci wydropienia samemu, tylko kliknać kręcącą monetą :)) najbardziej na evencie zarabia GF, a nawet nie potrafia oplacic dobrych programistow ktorych jest wielu na rynku.


    Ingolf, ten post o przeskakiwaniu na dropka nawet nie jest zabawny.

    Ale my nawet przecież, nie ocieramy się o wysokie levele! Problem dotyczy już levela 95, a z tego co pamiętam leveli w tej grze mamy 120... 80-85 no 90 jeszcze gra w evencie reszta młóci dropami w M2 jajka wielkanocne.


    Szkoda. I tyle. Myślę, że wielu graczy zrobi stop na 100 levelu bo nie ma sensu dalej.

    jeżeli lvle 105+ mają drop tylko z 95 tak jak rok temu to event niedostosowany do zmian jakie Są zaszły w ciągu tego roku. Coraz więcej postaci ma lvl 105+ więc nie pozostanie im niż innego niż bicie na mapach dla mniejszych lvli. Brawo! Rok i nie zmienić nic. :rofl::thumbup:


    Poczekajmy na spokojnie na odpowiedź Administracji. Może jednak coś zmienili... Jeśli nie, osoby z lvl 60-90 nie mają szans w starciu o metki.

    Prosiliśmy wcześniej o info odnośnie nowych mapek. To, że metków nie ma w świątyni czy zaklętym lesie to akurat nie dziwi ale co z metkami na gromistych, nefrytowej itd? Czy drop będzie poprawiony w stosunku do zeszłego roku czy znowu wyższe levele wymłóca metki na niższych mapach ludziom dropami?