Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ascoran jeśli łaska to spraw jeszcze, żeby dodania i zmianki z tych eventów co dwutygodniowych się łączyły i będzie GICIOR

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • No to dołożyli do pieca. Kolejna zabawa w losowanie. Wczoraj autołowy i PD a dziś rękawice w skrzyniach. To dopiero bezczelność.

    A niby hazard jest zakazany w takich grach a tu coraz go więcej =O

    Sam miałem próbować, ale z tego co widziałem na yt jak ktoś otwierał pd to nie oddało, wizualnie po prostu chcieli wkręcić graczy, a w rzeczywistości albo nie lecą 14, 30 i 60 dniowe rękawice z tej skrzyni, albo jest na nie bardzo mała szansa.

  • Z braku laku człowiek próbuje. Tylko dziwne to co wylosowało. 14 dni i 1h a potem 15 dni. Oczywiście więcej po 7 dni jak inne. 32 SM to nie dużo, owszem. Ale 60 dni to wątpię czy ktoś uświadczył.


    Ogólnie na jedno wyszło czy się kupuje na miesiąc za 89 SM.

    Czyli te szkaty nie mają sensu.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Kupiłem 3 rękawice 2x dało po 7 dni i raz na 60 to czasem jednak wpadała :)

    Sury To Zło :cursing:

  • Kupiłem 3 rękawice 2x dało po 7 dni i raz na 60 to czasem jednak wpadała :)

    Też tak chcę, ale nie dało. Za 3x nawet za 4x ... Na dwa konta to BARDZO słabo :(


    Zresztą co tu wiele pisać. Na sklepikach premium już była kiła, nie warto próbować i tyle.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Czy wiadomo coś czy kiedyś pojawi się jeszcze event złap króla? Bardzo fajny event i przyjemnie się to klika :D, a nie słyszałem żeby były z nim jakieś problemy/bugi.

  • Czy wiadomo coś czy kiedyś pojawi się jeszcze event złap króla? Bardzo fajny event i przyjemnie się to klika :D, a nie słyszałem żeby były z nim jakieś problemy/bugi.

    Był z nim wielki problem/bug mianowicie gierka crashowała clienta i randomowo można było stracić 5 talii i się zdenerwować.

  • Jeśli coś sensownego się pojawi to najszybciej w listopadzie bo teraz raczej dyniowo i yuturi które ma jedynie sens w roli odpału na potwory :(

    Sury To Zło :cursing:

  • Jest taka nadzieja, że ostatnie eventy są na 2 tygodnie to może jednak nie dadzą Yutnori teraz. Tak wiem, nadzieja matką głupich ;)

    Ale przydała by się jakaś karcianka. Schwytaj króla czy też inna.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Jest taka nadzieja, że ostatnie eventy są na 2 tygodnie to może jednak nie dadzą Yutnori teraz. Tak wiem, nadzieja matką głupich ;)

    Ale przydała by się jakaś karcianka. Schwytaj króla czy też inna.

    Już lepsze od tego yutnori były te różdzki co kiedys dropiło sie z metków

    SIEDEM

  • Już lepsze od tego yutnori były te różdzki co kiedys dropiło sie z metków

    Mówisz o evencie halloween 2013 gdzie za Pomocą różdżki otwierało się upiorna skrzynie? To był chyba najlepszy 🎃

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Art

    Pierwszy bug: jak się miało odblokowany sklepik Gaya na wszystkie sloty tak teraz wszystkie (oprócz 3 z góry) są zablokowane

  • Art

    Pierwszy bug: jak się miało odblokowany sklepik Gaya na wszystkie sloty tak teraz wszystkie (oprócz 3 z góry) są zablokowane

    U mnie na niektórych kontach OK, na innych nie.


    A z innej beczki:

    Zmieniono czas gry na mapie Wieża Gumsan (Wieża Demonów).

    Ktoś zauważył różnicę? Na parterze wciąż zaczyna odliczać od 3h.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • U mnie na niektórych kontach OK, na innych nie.


    A z innej beczki:

    Ktoś zauważył różnicę? Na parterze wciąż zaczyna odliczać od 3h.

    Pewnie blad tlumaczenia i chodzi o to, ze dodali ten licznik

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd