Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Właśnie takie progi lvl powinny być i w tym evencie ,,Podróż w Zaświaty,, i wtedy większość ludzi miałaby dostęp,a nie tak jak jest teraz. :rofl::miffy:

    I tak bez eq za setki won nic w podrozach zaswiaty się nie zdziała.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Zgadza się. Bez IS z wyborną alchemią i eq+9 wybonowane to sobie możesz w zaświatach tylko

    pozwiedzać. Dla mnie event martwy ale jest wielu masochistów. Niech bulą.

  • Możei wszystko fajnie piszesz i pieknie, ale jest pare "ALE"

    1. to że zamknęli jakąś bociarnie to suuuper , bo to raczej jest w ich ineresie ( bot nie potrzebuje przerwy na normalne życiowe potrzeby jest efektywny i nawet taka rękawica złodzieje jest u niego wykorzystana na max podczas gdy normalny gracz wykorzystuje ją w moze w 30% ( sen , życie i inne sprawy)

    2. Zamknęli jedną a na jej miejsce powstanie 10 -- w takich krajach jak np rosja i chiny tam im Gf najwyżej moze banowac konta, ale musi miec do tego zatrudnionych ludzi a nie wolontariuszy. Bociarze zajmują sie wyłącznie szukaniem luk w grze i błedów żeby je wykorzystać dla korzyści finansowej.

    3 Myślisz ze te wony wiadomo gdzie i po ile to skad sie biorą ?? Z firm gdzie siedzi 20 pracowników co gra i ma opłącany zus i pensję???? To bociarnie!!!!

    4. Mechanika gry "farming i grinding" jest idealna dla botów a nie dla graczy. Gdyby najlepsze przedmioty leciały z rajdów na party 5-8 osobowe to skończyło by sie bocenie. W metinie mamy to co mamy i szkoda wylewać zbędnych słów trzeba się z tym pogodzić i koniec.

    5. Częśc osób ma konta prawie od startu metina i tym osobom za wytrwałośc należy się uznanie (zdobyli eq poziom itp wyłącznie poświeconym czasem i pieniędzmi włożonymi w gre).

  • Idą na łatwiznę. Nowy loch to zmiana tekstury potworów i nowy boss.

    Żadnej zmiany mechaniki dostosowanej do unikalnych umiejętności człowieka.

    Przez to boty mogą łatwo dropić 24h.

  • Zmiany dotyczące Biletów Podróżnika

    Wraz z fuzją serwerów powracają nasze Bilety Podróżnika. Ponadto ceny wszystkich Biletów Podróżnika zostaną dopasowane.

    Gdzie te bilety podróżnika ,które miały wrócić?

  • Dzień dobry takie pytanko lekkie? Gdzie są 3 [CIACH] kanały z Carpathians bo jakoś info brak by mieli tu też zmieniać <3333?


    Moderator Canhide:
    Usunąłem cenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Ta przerwa/ fuzja już dobiegła końca? Bo żadnego oficjalnego info nie ma, postacie ma Polyphemosie nie ruszone

  • Polyphemos był docelowym serwerem. Postacie z Lyncirium zostały przeniesione na Polyphemos.

    Już jest po restarcie serwerów.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Oke dziena(w sumie to tak myślałem) ale mimo wszystko uważam, ze ktoś z tej „administracji” powinien dać znać, ze wszystko skończone :/

  • Dzień dobry takie pytanko lekkie? Gdzie są 3 [CIACH] kanały z Carpathians bo jakoś info brak by mieli tu też zmieniać <3333?

    Podbijam pytanie gdzie są 3 kanały z Carpathians?


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowaną treść.

    Edited 3 times, last by Canhide ().

  • To support, koniecznie. Oni wcześniej się wykpili że nie ma takiej opcji żeby odzyskać. A dziś mi kolega uświadomił że logował się i podchodził do NPC a tam że odebrane. Więc ściemniać to komuś innemu.

    Nie dać się. Pisać na support w sprawie skrzyń ucznia skoro ich nie ma!!!

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • To support, koniecznie. Oni wcześniej się wykpili że nie ma takiej opcji żeby odzyskać. A dziś mi kolega uświadomił że logował się i podchodził do NPC a tam że odebrane. Więc ściemniać to komuś innemu.

    Nie dać się. Pisać na support w sprawie skrzyń ucznia skoro ich nie ma!!!

    na likarium nie było skrzyń ucznia, więc nie miało co "przejść" na ten serw

  • Hmm, to o czym SuraPL7 pisze? Czyżby chciał mieć jakby dodatkowo skrzynię ucznia?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Może chodziło mu o to, że przychodząc z serwera, gdzie nie było skrzyń ucznia, na serwer, gdzie już one są, chciałby takową otrzymać.

    W sumie było chyba powiedziane, że po fuzji, wszystkie serwery przyjmują zasady serwera docelowego, więc nie byłoby raczej nic złego, gdyby osoby z Lyncirium dostały taką skrzynię.


    (Jak coś to nie mam pewności czy na Polyphemos są skrzynie ucznia, bo tam nie grałem i serwerem się nie interesowałem, ale zakładam, że tak, skoro pojawiło się takie pytanie)

    METIN2.PLN OFFpozdrawiam :love:

    Edited 3 times, last by Fyne ().

  • Siema, na lvlu czempiona gdzie dropicie wejsciowki na enigme? bo gonilem po dongan, jaskiniach gnolli, twierdzy, wczoraj ok 3h i nie poleciala ani jedna... z góry thx za info.

    Nie przyszedlem tu żeby przegrac...