Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • ale już dropić blaski można, takie gadanie xD

    Z tym że jak coś dropi z metków to w DT masz metka za metkiem. Na innych mapach musisz poszukać. Coś więcej zrobić niż tylko siedzieć w miejscu i machać.

    A blaski lepiej lecą w v3 niż w DT nad kowalem;)

  • Skoro tak cieżko na to DT wejść to dlaczego dzień w dzień rekreacyjnie sobie solo z nudów chodzę na to DT o różnych porach?

    Jesteś wyjątkiem. Co rusz ktoś narzeka że nie może podropić odłamków bo parter zajęty, a metek na bieżąco zbijany.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Jesteś wyjątkiem. Co rusz ktoś narzeka że nie może podropić odłamków bo parter zajęty, a metek na bieżąco zbijany.

    Hmm. Między 16 a 19 dzisiaj parter na 4 ch był dłuższy czas wolny. Do tego dwa pod rząd robiłem sobie DT i wystarczyło tylko ch zmienić. Metek stał.

  • Art chłopie weź tam rusz ten cały grajdołek bo to jest jakaś kpina --- płacę i wymagam ! [CIACH] Nie czekam ciągle na zalogowanie bo wy sobie nie radzicie z botami które obciążają łącze , lub GF oszczędził na mocy serverów ?[CIACH]To sie nazywa w umowie --- NIEZGODNOSĆ TOWARU Z USŁUGĄ. Nie jesteście w stanie jako GF świadczyć normalnej usługi ?[CIACH]-- wszelkie wykupione w IS rzeczy mi lecą a ciągle nie mogę się zalogować![CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłęm flood.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Art przekazalabyś może tym odpowiedzialnym, że super opcja teraz te dzieci kwiaty Ale łaskawcy dali by możliwość wymiany po naście sztuk na raz A nawet wszystkie zebrane za jednym razem, znikoma przyjemność klikać po 200 razy I jeszcze z tym opóźnieniem bo klik klik nie wchodzi. A to tylko taka skromna propozycja co by społeczności było nieco lżej.

  • Co przekaże że moc serverów do ilosci graczy jest za mała? Jaja sobie robią i tyle :D:D: rekompensaty których nie można zrealizowac. Teraz dadą rekompensate do rekompensaty :D:D. Jak ludzie sie nie zorganizuja i nie zaczną walczyć o swoje to dalej bedzie tak jak jest. Chyba wiem czemu przestałem w to grać , ale cos mnie podkusiło żeby wrócic i jest gorzej niz było :( Teraz to już całkiem maja gdzieś graczy :D nawet servery obtanione do maksa

    Edited once, last by kriss311 ().

  • Art chłopie weź tam rusz ten cały grajdołek bo to jest jakaś kpina --- płacę i wymagam !!!! Nie czekam ciągle na zalogowanie bo wy sobie nie radzicie z botami które obciążają łącze , lub GF oszczędził na mocy serverów ????? To sie nazywa w umowie --- NIEZGODNOSĆ TOWARU Z USŁUGĄ. Nie jesteście w stanie jako GF świadczyć normalnej usługi ???-- wszelkie wykupione w IS rzeczy mi lecą a ciągle nie mogę się zalogować!!!!!!!!!!!!

    możesz zrezygnować z is lub grania....

  • Przeklikane 2k kwiatków i ani jedna próba ulepszenia buffa chociaż na 2gi poziom, się nie powiodła.

    Najśmieszniejsze, że na zrzucone metki przyleciał bot i je zbił jakby nigdy nic :crazy:

    Szkoda marnować żywotność przełączników myszy :|

  • możesz zrezygnować z is lub grania....

    o tym co mogę zrobić to ja doskonale wiem :):) .

    Tylko co to zmieni?? To jest jak z zakupami w STONCE albo innym GILU :D okres przedświąteczny a sklep żeby zaoszczędzić zostawia jedną kasę czynną i cały motłoch ciśnie się do jednej kasy i stoi po godzinie w kolejce :D:D:D:D . Ale spoko Stonka rzuci promocję a ludziska i tak znów wrócą, ponarzekaja w kolejce między sobą , paru z nich rzuci MONDRE rady ---' a [CIACH] im te zakupy i wyjdz po co masz stać godzine w tej fajnej kolejce" , a za tydzień na promocji przeterminowanego schabu i tak będa znów grzecznie stać.


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Mam pytanie,chciałbym dołączyć do grupy osób utrzymujących ten projekt o nazwie Metin2.

    -ile można jednorazowo załadować PLN na jedną platformę GF?

    -czy jest jakieś ograniczenie czasowe/ilościowe?

  • To taki event dla masochistów a takich nie brakuje.

    Są eventy które omijam bo szkoda czasu a i zabawa żadna.

    "Dzieci Kwiatów" jest jedną z nich.

    Kolejne eventy/zadania nudne to:

    1)Event rybacki - można zarobić ale nudny strasznie

    2)OX - nagrody marne

    3)Ołtarz ofiarny

    4)Graya - dobrze pomyślane 90% niepowodzenia (dlatego cwaniacy po 500 dawali w tomboli)

    5)Karty potwora

    6)dzienne zadania - no pewnie będę robił idiotyczne walki w strefie walk.


    Muszę pochwalić za szkaty blasku księżyca, Event króla i talie kart

    oraz cały system alchemii.


    W myśl zasady "to co jednych męczy innym sprawia radość" potraktujcie to tylko

    jako skromną opinię starego gracza.

  • Ja to bym wywalił autołowy bo się taka patologia zrobiła na blaskach że to dramat. O spota walczyć - okej ale co mają powiedzieć słabsi gracze jak typ 120 ustawi sobie 10 kont i wszystkie pilnuje waląc każdego xDDD A i gdyby komuś przyszedł argument że trzeba nie iść do v3, to ta patologia miała miejsce też na innych mapach, także nie chodzi tylko o "najlepsze" spoty ;p

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • do której dzisiaj przerwa bo mam określony czas królika z is i chce go wykorzystać jak najdłużej


    czy w czasie przerwy czas mu nie znika ?


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Autołowy to taka walka z cheterami.

    Jeżeli tylko oszuści będą mieli możliwość automatycznie dropić

    to tylko oni będą trzepać kokosy.

    Wytrącając im miecz z ręki wprowadzając autołowy można legalnie

    robić to co oszuści. Tak w skrócie.

  • Autołowy to taka walka z cheterami.

    Jeżeli tylko oszuści będą mieli możliwość automatycznie dropić

    to tylko oni będą trzepać kokosy.

    Wytrącając im miecz z ręki wprowadzając autołowy można legalnie

    robić to co oszuści. Tak w skrócie.

    Bardzo wytrąceni się czują patrząc co się wyrabia na Bałtyku. W skrócie: autołowy nie zniechęcają cheaterów, tym bardziej że premium masz płatny i bardziej popłaca czitowanie takim osobom bo mają wygode za free

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • czy w czasie przerwy czas mu nie znika ?

    znika

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Ja to bym wywalił autołowy bo się taka patologia zrobiła na blaskach że to dramat. O spota walczyć - okej ale co mają powiedzieć słabsi gracze jak typ 120 ustawi sobie 10 kont i wszystkie pilnuje waląc każdego xDDD A i gdyby komuś przyszedł argument że trzeba nie iść do v3, to ta patologia miała miejsce też na innych mapach, także nie chodzi tylko o "najlepsze" spoty ;p

    Słabsi gracze mogą sobie na dt dropic a nie pchać się do v3 i płakać. Nie po to osoba która gra kilka lat i zrobiła sobie eq pvp miała ustępować zwykłemu pionkowi, który zrobił sobie eq na ogień a spota bije godzine