Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Podczas przerwy technicznej dokonano następujących zmian:

    • Usunięto problem z Eventem Dusz. Dusze ponownie mogą być ulepszane za pomocą Pergaminu Duszy:
      • Prosimy zauważyć, że prefixy Dusz zostały zmienione na sufixy +x (gdzie x od 0 do 4)
      • Przykładowo nazwa "Lśniąca Dusza Snu" została zmieniona na "Dusza Snu +1"
    • Dodano opóźnienie przy zarządzaniu paczkami przedmiotów, które ma służyć jako zabezpieczenie przed wykorzystaniem exploitu
      • Jesteśmy świadomi, że wielu graczy dotyka sytuacja, w której nie mogą przesuwać przedmiotów w ekwipunku lub kupować ich u NPC. Problem ten zgłosiliśmy już producentowi gry i czekamy na poprawkę.
        Obecnie rozwiązaniem problemu pozostaje zamknięcie i uruchomienie klientów gry.

    Czyli rozumiem że tzw " exploit" miał miejsce xD

    Ciekawe dlaczego tak tanio proroki stoją :/

  • kiedy bedzie odpalone 200%pd i100%dropu na tymczasowym serwie ?

    Witaj, Gadomiak! :mkay:


    Odpowiadając na Twoje zapytanie, odnośnie Bonusów Doświadczenia oraz Dropu Przedmiotów, będą one włączone prawdopodobnie wraz z wejściem w życie tymczasowych serwerów, tj. od 4.12.2020 o godz 10 CET.


    Pozdrawiam!


    :lovemetin:

  • Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu najnowsza nowość w kategorii bugów: blokowanie eq i brak możliwości łączenia/przesuwania itemów ... po kilkukrotnym przelogowaniu się naprawia ale jak ktoś będzie miał pecha będąc w DC lub innej mapie specjalnej i akurat załapie bug, który przenosi postać do m1 to współczuję :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Podziwiajcie również kolorowo ustrojoną choinkę, która rozjaśnia rynek świątecznym blaskiem – w tym roku jest jeszcze piękniejsza i większa!

    Ale przecież choinka jest taka sama jak w poprzednich latach :D


  • Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu najnowsza nowość w kategorii bugów: blokowanie eq i brak możliwości łączenia/przesuwania itemów ... po kilkukrotnym przelogowaniu się naprawia ale jak ktoś będzie miał pecha będąc w DC lub innej mapie specjalnej i akurat załapie bug, który przenosi postać do m1 to współczuję :D

    potów nawet nie kupisz

  • Nie wiem czego wy sie spodziewacie po grze ktora od poczatku ma pelno bugow i botow. Ktos pisal, ze chce zeby wszystko dzialalo jak dawniej. No to dziala tak jak kilka lat temu XD Wszystko sie buguje, boty psuja rynek przedmiotow eventowych i elegancko bangla. A wasz placz nic nie da skoro i tak ladujecie pln w is. HAJS, HAJS SIE LICZY. Gdyby GF jeszcze bardziej spowolnil logowanie i robil przerwy techniczne po 2 dni to i tak beda ludzie placic. Na tym to wszystko polega od samego poczatku tej uzalezniajacej gry.

  • [ciach], zauważyliście że nie działa dodawanie 6/7 bonu od dzisiaj u Seon-Hae ?

    [ciach], wczoraj przekazałem Łuk Feniksa +9 5b do dodania bonusu a dziś nie mogę go odebrać, zniknęła w ogóle u niego opcja dodawania 6/7 bonu od dzisiaj. Nie mam jej na żadnej postaci z mojego konta !


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem wulgaryzmy.

    Edited once, last by Canhide ().

  • no mi bardziej chodziło jak bardzo był dochodowy ten bug przez który teraz zakup potek to 10zmian postaci,

  • Mam do Was pytanie. Czy jak założę sobie postać na serwie tymczasowym z mojego głównego konta to czy po zamknięciu tego serwera moja główna postać zostanie nie naruszona? Z góry dzięki za odpowiedź.😁 Czy postacie z serwera tymczasowego zostają usunięte?

  • Mam do Was pytanie. Czy jak założę sobie postać na serwie tymczasowym z mojego głównego konta to czy po zamknięciu tego serwera moja główna postać zostanie nie naruszona? Z góry dzięki za odpowiedź.😁 Czy postacie z serwera tymczasowego zostają usunięte?

    Zostaną usunięte jeśli nie wbijesz 1lvl championa

  • Zostaną usunięte jeśli nie wbijesz 1lvl championa

    Nie wprowadzaj w błąd xD
    Żeby przeniosło ci samą postać musisz wykonać przynajmniej 5 zadań, za każde powyżej piątego dostajesz możliwość przeniesienia dodatkowych rzeczy.

    neon3.png

  • to kiedy te boosty zostaną odpalone ? 200 expa i 100 dropu ?

    Tak lecz nie widac ich w tabelce ani jak sie zaloguje/zmieni mape

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Nie wprowadzaj w błąd xD
    Żeby przeniosło ci samą postać musisz wykonać przynajmniej 5 zadań, za każde powyżej piątego dostajesz możliwość przeniesienia dodatkowych rzeczy.

    A jakie są te 6 zadań? Przeniesienie bez eq ?

    • przedmiotów nie przełożysz w EQ
    • otwierasz skrzynkę pocztową i nie da się jej otworzyć w ogóle (po relogu jo)
    • chodzą auto łowy i chcesz inną platformę włączyć to bug że obecna gra nie jest zakończona
    • logowanie trwa wieki

    Art czy taki Grudzień zamierza sprezentować nam GF ? Udźwigniesz tą krytykę czy spływa to po Tobie? (w końcu jesteś tu tarczą antyrakietową z ramienia GF )

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


    • przedmiotów nie przełożysz w EQ
    • otwierasz skrzynkę pocztową i nie da się jej otworzyć w ogóle (po relogu jo)
    • chodzą auto łowy i chcesz inną platformę włączyć to bug że obecna gra nie jest zakończona
    • logowanie trwa wieki

    Art czy taki Grudzień zamierza sprezentować nam GF ? Udźwigniesz tą krytykę czy spływa to po Tobie? (w końcu jesteś tu tarczą antyrakietową z ramienia GF )

    + wspaniała nowość pt "Gra nie jest obecnie dla ciebie dostępna. Skontaktuj się z supportem." .. Ludzie grać nie mogą, boty mają się lepiej niż kiedykolwiek. Art czy wkońcu coś z tym zrobicie ?!?! Dawniej nie było platform wpisywało się normalnie login hasło - nie było tyle cyrku i tylu błędów. Oni tam nie wiedzą, że najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze ?

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Po raz kolejny nie mogę się zalogować ani na jedno ani na drugie konto, które użytkuje. Wpisując maila wyskakuje ''niepoprawne dane logowania'' czy coś takiego, a logując się przez gmaila wyskakuje ''Logowanie w toku'' Drugi raz cały dzień nie będę mógł wejść do gry na cały dzień, a nikt nie odda mi za to, że rękawica sobie leci...


    Jak to tak ma wyglądać, to ludzie nie będą się za długo trzymać przy tej grze.


    Ja już się zniechęciłem, kobita w pracy, czas dla siebie, żeby sobie pograć w ciszy, ale nie, nie da się, ponieważ klient GAMEFORGE ma swoje humorki.


    Oczywiście zgłoszenie na supporcie ponowione.


    Spotkał się ktoś z taką przypadłością, tudzież spotyka?

  • Ascoran czy pojawi się lepsza oferta z kostiumami? Mam na myśli 15/30dni czy nawet 15/30/60 do zdobycia z jakiś skrzynek?

    Czy na święta zostaliśmy tylko z 7dniowymi sweterkami ?

  • Polecam przejść na Steam :mkay:

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Ty zalogować nie możesz ? żadna strata u nas ciągle komunikat -SPRÓBUJ PÓŻNIEJ

    nic nie można zrobić - kupić /założyć /zmienić - czekaj cierpliwie na kobietę ,lepiej na tym wyjdziesz

  • Witam, od 2 dni nie mogę korzystać z kalendarza adwentowego, ponieważ wyskakuje błąd nie można połączyć sie z tą stroną proszę spróbować później, metina mam po przez steam, ktoś pomoże bo szkoda nagród- zęby orka zrobione